Α1 ΕΠΣΜ:Αποτελέσματα και βαθμολογία

kampaniasports
Πρωτάθλημα Α1 ΕΠΣΜ 2018-2019:Αποτελέσματα και βαθμολογία


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 13η αγωνιστική 


1.Καμπανιακός 33
2.Ποσειδώνας Μηχανιώνας 32
3.Θερμαϊκός Θέρμης 30
4.Εθνικός Σοχού 22
5.Θύελλα Περιστερώνα 22
6.Ιάσων Αυγής 22
7.Φοίνικας Πολίχνης 21
8.Ομόνοια Σίνδου 18
9.ΠΟ Μαλακοπής 17
10.Κεραυνός Κολχικού 16
11.Ηρακλής Αμπελοκήπων 16
12.ΑΟ Καρδίας 14
13.ΑΕ Ευόσμου 12
14.Μαραθώνας 9
15.Αχιλλέας Τριανδρίας 7
16.Μελιτέας 0

1η αγωνιστική

Μελιτέας – Καμπανιακός: – 0-5
ΑΕ Ευόσμου – Αχιλλέας Τριανδρίας: –1-0
Κεραυνός Κολχικού – Θερμαϊκός Θέρμης: –2-3
Μαραθώνας – Φοίνικας Πολίχνης: – 0-2
Θύελλα Περιστερώνα – Εθνικός Σοχού: –2-3
Ιάσων Αυγής – ΑΟ Καρδίας: – 2-0
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Ηρακλής Αμπελοκήπων: –1-0
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Ομόνοια Σίνδου: – 2-1

2η αγωνιστική

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Καμπανιακός: –1-2
Κεραυνός Κολχικού – ΑΕ Ευόσμου: – 5-0
Αχιλλέας Τριανδρίας – Μαραθώνας: –1-0
Θερμαϊκός Θέρμης – Θύελλα Περιστερώνα: –1-0
Φοίνικας Πολίχνης – Ιάσων Αυγής: –0-0
Εθνικός Σοχού – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: –1-1
ΑΟ Καρδίας – Ποσειδώνας Μηχανιώνας: –1-2
Ομόνοια Σίνδου – Μελιτέας: – 4-1

3η αγωνιστική

Καμπανιακός – Εθνικός Σοχού: –2-1
ΑΕ Ευόσμου – Μαραθώνας: –2-2
Θύελλα Περιστερώνα – Κεραυνός Κολχικού: –3-1
Ιάσων Αυγής – Αχιλλέας Τριανδρίας: –3-0
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Θερμαϊκός Θέρμης: –0-2
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Φοίνικας Πολίχνης: –1-0
Μελιτέας – ΑΟ Καρδίας: –2-5
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Ομόνοια Σίνδου: –1-2

4η αγωνιστική

Θερμαϊκός Θέρμης – Καμπανιακός: –1-1
Θύελλα Περιστερώνα – ΑΕ Ευόσμου: – 2-2
Μαραθώνας – Ιάσων Αυγής: – 1-1
Κεραυνός Κολχικού – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: –3-1
Αχιλλέας Τριανδρίας – Ποσειδώνας Μηχανιώνας: –0-2
Φοίνικας Πολίχνης – Μελιτέας: –3-1
Εθνικός Σοχού – Ομόνοια Σίνδου: – 1-0
ΑΟ Καρδίας – Ηρακλής Αμπελοκήπων: –2-1

5η αγωνιστική

Καμπανιακός – Κεραυνός Κολχικού: –3-0
ΑΕ Ευόσμου – Ιάσων Αυγής: –0-2
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Θύελλα Περιστερώνα: –0-4
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Μαραθώνας: –2-0
Μελιτέας – Αχιλλέας Τριανδρίας: –0-3
Ομόνοια Σίνδου – Θερμαϊκός Θέρμης: –0-2
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Φοίνικας Πολίχνης: –0-3
Εθνικός Σοχού – ΑΟ Καρδίας: –2-0

6η αγωνιστική

Θύελλα Περιστερώνα – Καμπανιακός: –0-1
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΑΕ Ευόσμου: –4-2
Ιάσων Αυγής – Ποσειδώνας Μηχανιώνας: –0-2
Μαραθώνας – Μελιτέας: –4-1
Κεραυνός Κολχικού – Ομόνοια Σίνδου: –1-2
Αχιλλέας Τριανδρίας – Ηρακλής Αμπελοκήπων: –1-2
Θερμαϊκός Θέρμης – ΑΟ Καρδίας: –2-0
Φοίνικας Πολίχνης – Εθνικός Σοχού: –1-0

7η αγωνιστική

Καμπανιακός – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: –3-2
ΑΕ Ευόσμου – Ποσειδώνας Μηχανιώνας: –0-2
Μελιτέας – Ιάσων Αυγής: – 1-3
Ομόνοια Σίνδου – Θύελλα Περιστερώνα: –1-1
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Μαραθώνας: –4-1
ΑΟ Καρδίας – Κεραυνός Κολχικού: –0-0
Εθνικός Σοχού – Αχιλλέας Τριανδρίας: –1-0
Θερμαϊκός Θέρμης – Φοίνικας Πολίχνης: –2-0

8η αγωνιστική

Καμπανιακός – ΑΕ Ευόσμου: –1-0
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Μελιτέας: –4-0
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Ομόνοια Σίνδου: –2-1
Ιάσων Αυγής – Ηρακλής Αμπελοκήπων: –1-1
Θύελλα Περιστερώνα – ΑΟ Καρδίας: –2-1
Μαραθώνας – Εθνικός Σοχού: – 1-2
Κεραυνός Κολχικού – Φοίνικας Πολίχνης: –3-2
Αχιλλέας Τριανδρίας – Θερμαϊκός Θέρμης: –3-3

9η αγωνιστική

Ομόνοια Σίνδου – Καμπανιακός: –0-0
ΑΕ Ευόσμου – Μελιτέας: – 2-0
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Ποσειδώνας Μηχανιώνας: –2-2
ΑΟ Καρδίας – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: –0-0
Εθνικός Σοχού – Ιάσων Αυγής: – 0-0
Φοίνικας Πολίχνης – Θύελλα Περιστερώνα: –0-0
Θερμαϊκός Θέρμης – Μαραθώνας: – 4-2
Αχιλλέας Τριανδρίας – Κεραυνός Κολχικού: – 1-3

10η αγωνιστική

Καμπανιακός – ΑΟ Καρδίας: –3-0
Ομόνοια Σίνδου – ΑΕ Ευόσμου: –0-0
Μελιτέας – Ηρακλής Αμπελοκήπων: –0-5
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Εθνικός Σοχού: –1-1
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Φοίνικας Πολίχνης: –0-1
Ιάσων Αυγής – Θερμαϊκός Θέρμης: –1-4
Θύελλα Περιστερώνα – Αχιλλέας Τριανδρίας: –2-1
Μαραθώνας – Κεραυνός Κολχικού: –2-0

11η αγωνιστική

Φοίνικας Πολίχνης – Καμπανιακός: –1-1
ΑΕ Ευόσμου – Ηρακλής Αμπελοκήπων: –0-1
ΑΟ Καρδίας – Ομόνοια Σίνδου: – 1-2
Εθνικός Σοχού – Μελιτέας: –5-0
Θερμαϊκός Θέρμης – Ποσειδώνας Μηχανιώνας: –12
Αχιλλέας Τριανδρίας – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: –0-1
Κεραυνός Κολχικού – Ιάσων Αυγής: –2-4
Μαραθώνας – Θύελλα Περιστερώνα: –0-0

12η αγωνιστική

Καμπανιακός – Αχιλλέας Τριανδρίας: –3-2
ΑΟ Καρδίας – ΑΕ Ευόσμου: –1-0
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Εθνικός Σοχού: –0-0
Ομόνοια Σίνδου – Φοίνικας Πολίχνης: –0-2
Μελιτέας – Θερμαϊκός Θέρμης: –0-1
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Κεραυνός Κολχικού: 4-0
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Μαραθώνας: –2-1
Ιάσων Αυγής – Θύελλα Περιστερώνα: –1-2

13η αγωνιστική

Μαραθώνας – Καμπανιακός: –0-2
ΑΕ Ευόσμου – Εθνικός Σοχού: –2-1
Φοίνικας Πολίχνης – ΑΟ Καρδίας: –0-1
Θερμαϊκός Θέρμης – Ηρακλής Αμπελοκήπων: –0-0
Αχιλλέας Τριανδρίας – Ομόνοια Σίνδου: – 1-2
Κεραυνός Κολχικού – Μελιτέας: –4-0  τελικό
Θύελλα Περιστερώνα – Ποσειδώνας Μηχανιώνας: – 3-0
Ιάσων Αυγής – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: – 1-0

14η αγωνιστική

Καμπανιακός – Ιάσων Αυγής: –
Φοίνικας Πολίχνης – ΑΕ Ευόσμου: –
Εθνικός Σοχού – Θερμαϊκός Θέρμης: –
ΑΟ Καρδίας – Αχιλλέας Τριανδρίας: –
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Κεραυνός Κολχικού: –
Ομόνοια Σίνδου – Μαραθώνας: –
Μελιτέας – Θύελλα Περιστερώνα: –
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: –

15η αγωνιστική

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Καμπανιακός: –
ΑΕ Ευόσμου – Θερμαϊκός Θέρμης: –
Αχιλλέας Τριανδρίας – Φοίνικας Πολίχνης: –
Κεραυνός Κολχικού – Εθνικός Σοχού: –
Μαραθώνας – ΑΟ Καρδίας: –
Θύελλα Περιστερώνα – Ηρακλής Αμπελοκήπων: –
Ιάσων Αυγής – Ομόνοια Σίνδου: –
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Μελιτέας: –

16η αγωνιστική

Καμπανιακός – Μελιτέας: –
Αχιλλέας Τριανδρίας – ΑΕ Ευόσμου: –
Θερμαϊκός Θέρμης – Κεραυνός Κολχικού: –
Φοίνικας Πολίχνης – Μαραθώνας: –
Εθνικός Σοχού – Θύελλα Περιστερώνα: –
ΑΟ Καρδίας – Ιάσων Αυγής: –
Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: –
Ομόνοια Σίνδου – Ποσειδώνας Μηχανιώνας: –

17η αγωνιστική

Καμπανιακός – Ηρακλής Αμπελοκήπων: –
ΑΕ Ευόσμου – Κεραυνός Κολχικού: –
Μαραθώνας – Αχιλλέας Τριανδρίας: –
Θύελλα Περιστερώνα – Θερμαϊκός Θέρμης: –
Ιάσων Αυγής – Φοίνικας Πολίχνης: –
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Εθνικός Σοχού: –
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – ΑΟ Καρδίας: –
Μελιτέας – Ομόνοια Σίνδου: –

18η αγωνιστική

Εθνικός Σοχού – Καμπανιακός: –
Μαραθώνας – ΑΕ Ευόσμου: –
Κεραυνός Κολχικού – Θύελλα Περιστερώνα: –
Αχιλλέας Τριανδρίας – Ιάσων Αυγής: –
Θερμαϊκός Θέρμης – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: –
Φοίνικας Πολίχνης – Ποσειδώνας Μηχανιώνας: –
ΑΟ Καρδίας – Μελιτέας: –
Ομόνοια Σίνδου – Ηρακλής Αμπελοκήπων: –

19η αγωνιστική

Καμπανιακός – Θερμαϊκός Θέρμης: –
ΑΕ Ευόσμου – Θύελλα Περιστερώνα: –
Ιάσων Αυγής – Μαραθώνας: –
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Κεραυνός Κολχικού: –
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Αχιλλέας Τριανδρίας: –
Μελιτέας – Φοίνικας Πολίχνης: –
Ομόνοια Σίνδου – Εθνικός Σοχού: –
Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΑΟ Καρδίας: –

20η αγωνιστική

Κεραυνός Κολχικού – Καμπανιακός: –
Ιάσων Αυγής – ΑΕ Ευόσμου: –
Θύελλα Περιστερώνα – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: –
Μαραθώνας – Ποσειδώνας Μηχανιώνας: –
Αχιλλέας Τριανδρίας – Μελιτέας: –
Θερμαϊκός Θέρμης – Ομόνοια Σίνδου: –
Φοίνικας Πολίχνης – Ηρακλής Αμπελοκήπων: –
ΑΟ Καρδίας – Εθνικός Σοχού: –

21η αγωνιστική

Καμπανιακός – Θύελλα Περιστερώνα: –
ΑΕ Ευόσμου – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: –
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Ιάσων Αυγής: –
Μελιτέας – Μαραθώνας: –
Ομόνοια Σίνδου – Κεραυνός Κολχικού: –
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Αχιλλέας Τριανδρίας: –
ΑΟ Καρδίας – Θερμαϊκός Θέρμης: –
Εθνικός Σοχού – Φοίνικας Πολίχνης: –

22η αγωνιστική

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Καμπανιακός: –
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – ΑΕ Ευόσμου: –
Ιάσων Αυγής – Μελιτέας: –
Θύελλα Περιστερώνα – Ομόνοια Σίνδου: –
Μαραθώνας – Ηρακλής Αμπελοκήπων: –
Κεραυνός Κολχικού – ΑΟ Καρδίας: –
Αχιλλέας Τριανδρίας – Εθνικός Σοχού: –
Φοίνικας Πολίχνης – Θερμαϊκός Θέρμης: –

23η αγωνιστική

ΑΕ Ευόσμου – Καμπανιακός: –
Μελιτέας – Ποσειδώνας Μηχανιώνας: –
Ομόνοια Σίνδου – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: –
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Ιάσων Αυγής: –
ΑΟ Καρδίας – Θύελλα Περιστερώνα: –
Εθνικός Σοχού – Μαραθώνας: –
Φοίνικας Πολίχνης – Κεραυνός Κολχικού: –
Θερμαϊκός Θέρμης – Αχιλλέας Τριανδρίας: –
24η αγωνιστική

Καμπανιακός – Ομόνοια Σίνδου: –
Μελιτέας – ΑΕ Ευόσμου: –
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Ηρακλής Αμπελοκήπων: –
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΑΟ Καρδίας: –
Ιάσων Αυγής – Εθνικός Σοχού: –
Θύελλα Περιστερώνα – Φοίνικας Πολίχνης: –
Μαραθώνας – Θερμαϊκός Θέρμης: –
Κεραυνός Κολχικού – Αχιλλέας Τριανδρίας: –

25η αγωνιστική

ΑΟ Καρδίας – Καμπανιακός: –
ΑΕ Ευόσμου – Ομόνοια Σίνδου: –
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Μελιτέας: –
Εθνικός Σοχού – Ποσειδώνας Μηχανιώνας: –
Φοίνικας Πολίχνης – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: –
Θερμαϊκός Θέρμης – Ιάσων Αυγής: –
Αχιλλέας Τριανδρίας – Θύελλα Περιστερώνα: –
Κεραυνός Κολχικού – Μαραθώνας: –

26η αγωνιστική

Καμπανιακός – Φοίνικας Πολίχνης: –
Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΑΕ Ευόσμου: –
Ομόνοια Σίνδου – ΑΟ Καρδίας: –
Μελιτέας – Εθνικός Σοχού: –
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Θερμαϊκός Θέρμης: –
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Αχιλλέας Τριανδρίας: –
Ιάσων Αυγής – Κεραυνός Κολχικού: –
Θύελλα Περιστερώνα – Μαραθώνας: –

27η αγωνιστική

Αχιλλέας Τριανδρίας – Καμπανιακός: –
ΑΕ Ευόσμου – ΑΟ Καρδίας: –
Εθνικός Σοχού – Ηρακλής Αμπελοκήπων: –
Φοίνικας Πολίχνης – Ομόνοια Σίνδου: –
Θερμαϊκός Θέρμης – Μελιτέας: –
Κεραυνός Κολχικού – Ποσειδώνας Μηχανιώνας: –
Μαραθώνας – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: –
Θύελλα Περιστερώνα – Ιάσων Αυγής: –
28η αγωνιστική

Καμπανιακός – Μαραθώνας: –
Εθνικός Σοχού – ΑΕ Ευόσμου: –
ΑΟ Καρδίας – Φοίνικας Πολίχνης: –
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Θερμαϊκός Θέρμης: –
Ομόνοια Σίνδου – Αχιλλέας Τριανδρίας: –
Μελιτέας – Κεραυνός Κολχικού: –
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Θύελλα Περιστερώνα: –
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Ιάσων Αυγής: –

29η αγωνιστική

Ιάσων Αυγής – Καμπανιακός: –
ΑΕ Ευόσμου – Φοίνικας Πολίχνης: –
Θερμαϊκός Θέρμης – Εθνικός Σοχού: –
Αχιλλέας Τριανδρίας – ΑΟ Καρδίας: –
Κεραυνός Κολχικού – Ηρακλής Αμπελοκήπων: –
Μαραθώνας – Ομόνοια Σίνδου: –
Θύελλα Περιστερώνα – Μελιτέας: –
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Ποσειδώνας Μηχανιώνας: –

30η αγωνιστική

Καμπανιακός – Ποσειδώνας Μηχανιώνας: –
Θερμαϊκός Θέρμης – ΑΕ Ευόσμου: –
Φοίνικας Πολίχνης – Αχιλλέας Τριανδρίας: –
Εθνικός Σοχού – Κεραυνός Κολχικού: –
ΑΟ Καρδίας – Μαραθώνας: –
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Θύελλα Περιστερώνα: –
Ομόνοια Σίνδου – Ιάσων Αυγής: –
Μελιτέας – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: –