Α ΕΠΣΜ Αποτελέσματα και βαθμολογία


kampaniasports
Πρωτάθλημα Α ΕΠΣΜ  2018-2019 Αποτελέσματα και βαθμολογία

  ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  12η αγωνιστική 

 1.ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου  26
 2.
Ιωνικός  24
 3.Αίας Ευόσμου  24
 4.Αναγέννηση Χαλκηδόνας 22
 5.Αστέρας Αμπελοκήπων  21
 6.
Δόξα Ρετζικίου  20
 7.Δόξα Πενταλόφου 20
 8.
Ελευθεριακός  19
 9.
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης  16
10.Δόξα Αγ.Παύλου  15
11.Μακεδονικός Γέφυρας 12
12.ΠΑΕ Τερψιθέας  12
13.Κανονιέρηδες  12
14.Αστραπή Δενδροποτάμου 11
15,Αξιός Ανατολικού  6
16.ΓΣ Ηλιούπολης  3

1η αγωνιστική

Αξιός Ανατολικού - Δόξα Πενταλόφου: - 0-1
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Κανονιέρηδες: - 2-2
Δόξα Αγ.Παύλου - Αστέρας Αμπελοκήπων: - 1-1
Ιωνικός - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου: - 1-0
ΓΣ Ηλιούπολης - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας: - 2-2
Δόξα Ρετζικίου - Αστραπή Δενδροποτάμου: - 3-1
Αίας Ευόσμου-Μακεδονικός Γέφυρας: - 1-1

 2η αγωνιστική

Αξιός Ανατολικού - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης: - 1-1
Κανονιέρηδες - Δόξα Αγ.Παύλου: - 0-1
Δόξα Πενταλόφου - Αναγέννηση Χαλκηδόνας: - 1-0
Αστέρας Αμπελοκήπων - Ιωνικός: -1-1
Ελευθεριακός - ΓΣ Ηλιούπολης: - 3-1
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Δόξα Ρετζικίου: - 3-2
Αστραπή Δενδροποτάμου - Αίας Ευόσμου: - 1-0

3η αγωνιστική

Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Αξιός Ανατολικού: - 2-1
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Δόξα Αγ.Παύλου: - 2-0
Ιωνικός - Κανονιέρηδες: - 0-0
ΓΣ Ηλιούπολης - Δόξα Πενταλόφου: - 1-2
Δόξα Ρετζικίου - Αστέρας Αμπελοκήπων: - 2-0
Μακεδονικός Γέφυρας - Ελευθεριακός: - 2-3
Αίας Ευόσμου - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου: - 1-2
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Αστραπή Δενδροποτάμου: - 2-2

4η αγωνιστική

Αξιός Ανατολικού - ΓΣ Ηλιούπολης: -
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης: - 1-1
Δόξα Αγ.Παύλου - Ιωνικός: - 1-0
Κανονιέρηδες - Δόξα Ρετζικίου: - 1-2
Δόξα Πενταλόφου - Μακεδονικός Γέφυρας: - 0-1
Αστέρας Αμπελοκήπων - Αίας Ευόσμου: - 1-4
Ελευθεριακός - Αστραπή Δενδροποτάμου: - 2-0
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας: - 4-2

5η αγωνιστική

Μακεδονικός Γέφυρας - Αξιός Ανατολικού: - 0-0
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Ιωνικός: -1-2
ΓΣ Ηλιούπολης - Αναγέννηση Χαλκηδόνας: - 1-4
Δόξα Ρετζικίου - Δόξα Αγ.Παύλου: - 2-1
Αίας Ευόσμου - Κανονιέρηδες: - 4-2
Αστραπή Δενδροποτάμου - Δόξα Πενταλόφου: - 0-2
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Αστέρας Αμπελοκήπων: -1-3
Ελευθεριακός - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου: - 3-3

6η αγωνιστική

Αξιός Ανατολικού - Αστραπή Δενδροποτάμου: -1-2
ΓΣ Ηλιούπολης - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης: - 1-3
Ιωνικός - Δόξα Ρετζικίου: - 3-2
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Μακεδονικός Γέφυρας: - 2-0
Δόξα Αγ.Παύλου - Αίας Ευόσμου: - 2-2
Κανονιέρηδες - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας: - 0-0
Δόξα Πενταλόφου - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου: - 2-1
Αστέρας Αμπελοκήπων - Ελευθεριακός: - 3-2

7η αγωνιστική

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Αξιός Ανατολικού: - 4-1
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Δόξα Ρετζικίου: - 2-3
Μακεδονικός Γέφυρας - ΓΣ Ηλιούπολης: - 2-1
Αίας Ευόσμου - Ιωνικός: - 2-1
Αστραπή Δενδροποτάμου - Αναγέννηση Χαλκηδόνας: - 1-1
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Δόξα Αγ.Παύλου: - 0-2
Ελευθεριακός - Κανονιέρηδες: - 5-2
Δόξα Πενταλόφου - Αστέρας Αμπελοκήπων: - 1-1

8η αγωνιστική

Αξιός Ανατολικού - Αστέρας Αμπελοκήπων: - 1-0
Μακεδονικός Γέφυρας - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης: - 0-0
Δόξα Ρετζικίου - Αίας Ευόσμου: - 0-0
ΓΣ Ηλιούπολης - Αστραπή Δενδροποτάμου: - 1-2
Ιωνικός - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας: - 5-0
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου: -2-2
Δόξα Αγ.Παύλου - Ελευθεριακός: - 1-3
Κανονιέρηδες - Δόξα Πενταλόφου: - 2-1

9η αγωνιστική

Κανονιέρηδες - Αξιός Ανατολικού: - 4-0
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Αίας Ευόσμου: - 1-2
Αστραπή Δενδροποτάμου - Μακεδονικός Γέφυρας: - 2-0
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Δόξα Ρετζικίου: - 1-0
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - ΓΣ Ηλιούπολης: - 3-0
Ελευθεριακός - Ιωνικός: - 1-4
Αστέρας Αμπελοκήπων - Αναγέννηση Χαλκηδόνας: - 1-0
Δόξα Πενταλόφου - Δόξα Αγ.Παύλου: - 4-1

10η αγωνιστική

Δόξα Αγ.Παύλου - Αξιός Ανατολικού: -2-0
Αστραπή Δενδροποτάμου - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης: -1-2
Αίας Ευόσμου - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας: -3-1
Μακεδονικός Γέφυρας - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου: -0-2
Δόξα Ρετζικίου - Ελευθεριακός: -0-2
ΓΣ Ηλιούπολης - Αστέρας Αμπελοκήπων: -0-1
Ιωνικός - Δόξα Πενταλόφου: - 2-0
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Κανονιέρηδες: -3-2

11η αγωνιστική

Αξιός Ανατολικού - Ιωνικός: -0-1
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας: -2-0
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Αστραπή Δενδροποτάμου: -1-0
Ελευθεριακός - Αίας Ευόσμου: -1-2
Αστέρας Αμπελοκήπων - Μακεδονικός Γέφυρας: -2-0
Δόξα Πενταλόφου - Δόξα Ρετζικίου: -1-1
Κανονιέρηδες - ΓΣ Ηλιούπολης: -1-0
Δόξα Αγ.Παύλου - Αναγέννηση Χαλκηδόνας: -0-1

12η αγωνιστική

Δόξα Ρετζικίου - Αξιός Ανατολικού: -2-0
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης: -2-0
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Ελευθεριακός: -4-3
Αστραπή Δενδροποτάμου - Αστέρας Αμπελοκήπων: -0-1
Αίας Ευόσμου - Δόξα Πενταλόφου: -2-0
Μακεδονικός Γέφυρας - Κανονιέρηδες: -1-0
ΓΣ Ηλιούπολης - Δόξα Αγ.Παύλου: -0-0
Ιωνικός - Αναγέννηση Χαλκηδόνας: -0-0

13η αγωνιστική

Αξιός Ανατολικού - Αίας Ευόσμου: -
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Ελευθεριακός: -
Αστέρας Αμπελοκήπων - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου: -
Δόξα Πενταλόφου - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας: -
Κανονιέρηδες - Αστραπή Δενδροποτάμου: -
Δόξα Αγ.Παύλου - Μακεδονικός Γέφυρας: -
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Δόξα Ρετζικίου: -
Ιωνικός - ΓΣ Ηλιούπολης: -

14η αγωνιστική

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Αξιός Ανατολικού: -
Αστέρας Αμπελοκήπων - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης: -
Ελευθεριακός - Δόξα Πενταλόφου: -
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Κανονιέρηδες: -
Αστραπή Δενδροποτάμου - Δόξα Αγ.Παύλου: -
Αίας Ευόσμου - Αναγέννηση Χαλκηδόνας: -
Μακεδονικός Γέφυρας - Ιωνικός: -
Δόξα Ρετζικίου - ΓΣ Ηλιούπολης: -

15η αγωνιστική

Αξιός Ανατολικού - Ελευθεριακός: -
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Δόξα Πενταλόφου: -
Κανονιέρηδες - Αστέρας Αμπελοκήπων: -
Δόξα Αγ.Παύλου - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου: -
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας: -
Ιωνικός - Αστραπή Δενδροποτάμου: -
ΓΣ Ηλιούπολης - Αίας Ευόσμου: -
Δόξα Ρετζικίου - Μακεδονικός Γέφυρας: -

16η αγωνιστική

Δόξα Πενταλόφου - Αξιός Ανατολικού: -
Κανονιέρηδες - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης: -
Αστέρας Αμπελοκήπων - Δόξα Αγ.Παύλου: -
Ελευθεριακός - Αναγέννηση Χαλκηδόνας: -
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Ιωνικός: -
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - ΓΣ Ηλιούπολης: -
Αστραπή Δενδροποτάμου - Δόξα Ρετζικίου: -
Μακεδονικός Γέφυρας - Αίας Ευόσμου: -

17η αγωνιστική

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Αξιός Ανατολικού: -
Δόξα Αγ.Παύλου - Κανονιέρηδες: -
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Δόξα Πενταλόφου: -
Ιωνικός - Αστέρας Αμπελοκήπων: -
ΓΣ Ηλιούπολης - Ελευθεριακός: -
Δόξα Ρετζικίου - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου: -
Μακεδονικός Γέφυρας - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας: -
Αίας Ευόσμου - Αστραπή Δενδροποτάμου: -

18η αγωνιστική

Αξιός Ανατολικού - Αναγέννηση Χαλκηδόνας: -
Δόξα Αγ.Παύλου - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης: -
Κανονιέρηδες - Ιωνικός: -
Δόξα Πενταλόφου - ΓΣ Ηλιούπολης: -
Αστέρας Αμπελοκήπων - Δόξα Ρετζικίου: -
Ελευθεριακός - Μακεδονικός Γέφυρας: -
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Αίας Ευόσμου: -
Αστραπή Δενδροποτάμου - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας: -

19η αγωνιστική

ΓΣ Ηλιούπολης - Αξιός Ανατολικού: -
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Αναγέννηση Χαλκηδόνας: -
Ιωνικός - Δόξα Αγ.Παύλου: -
Δόξα Ρετζικίου - Κανονιέρηδες: -
Μακεδονικός Γέφυρας - Δόξα Πενταλόφου: -
Αίας Ευόσμου - Αστέρας Αμπελοκήπων: -
Αστραπή Δενδροποτάμου - Ελευθεριακός: -
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου: -

20η αγωνιστική

Αξιός Ανατολικού - Μακεδονικός Γέφυρας: -
Ιωνικός - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης: -
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - ΓΣ Ηλιούπολης: -
Δόξα Αγ.Παύλου - Δόξα Ρετζικίου: -
Κανονιέρηδες - Αίας Ευόσμου: -
Δόξα Πενταλόφου - Αστραπή Δενδροποτάμου: -
Αστέρας Αμπελοκήπων - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας: -
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Ελευθεριακός: -

21η αγωνιστική

Αστραπή Δενδροποτάμου - Αξιός Ανατολικού: -
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - ΓΣ Ηλιούπολης: -
Δόξα Ρετζικίου - Ιωνικός: -
Μακεδονικός Γέφυρας - Αναγέννηση Χαλκηδόνας: -
Αίας Ευόσμου - Δόξα Αγ.Παύλου: -
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Κανονιέρηδες: -
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Δόξα Πενταλόφου: -
Ελευθεριακός - Αστέρας Αμπελοκήπων: -

22η αγωνιστική

Αξιός Ανατολικού - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου: -
Δόξα Ρετζικίου - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης: -
ΓΣ Ηλιούπολης - Μακεδονικός Γέφυρας: -
Ιωνικός - Αίας Ευόσμου: -
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Αστραπή Δενδροποτάμου: -
Δόξα Αγ.Παύλου - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας: -
Κανονιέρηδες - Ελευθεριακός: -
Αστέρας Αμπελοκήπων - Δόξα Πενταλόφου: -

23η αγωνιστική

Αστέρας Αμπελοκήπων - Αξιός Ανατολικού: -
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Μακεδονικός Γέφυρας: -
Αίας Ευόσμου - Δόξα Ρετζικίου: -
Αστραπή Δενδροποτάμου - ΓΣ Ηλιούπολης: -
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Ιωνικός: -
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Αναγέννηση Χαλκηδόνας: -
Ελευθεριακός - Δόξα Αγ.Παύλου: -
Δόξα Πενταλόφου - Κανονιέρηδες: -

24η αγωνιστική

Αξιός Ανατολικού - Κανονιέρηδες: -
Αίας Ευόσμου - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης: -
Μακεδονικός Γέφυρας - Αστραπή Δενδροποτάμου: -
Δόξα Ρετζικίου - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας: -
ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου: -
Ιωνικός - Ελευθεριακός: -
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Αστέρας Αμπελοκήπων: -
Δόξα Αγ.Παύλου - Δόξα Πενταλόφου: -

25η αγωνιστική

Αξιός Ανατολικού - Δόξα Αγ.Παύλου: -
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Αστραπή Δενδροποτάμου: -
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Αίας Ευόσμου: -
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Μακεδονικός Γέφυρας: -
Ελευθεριακός - Δόξα Ρετζικίου: -
Αστέρας Αμπελοκήπων - ΓΣ Ηλιούπολης: -
Δόξα Πενταλόφου - Ιωνικός: -
Κανονιέρηδες - Αναγέννηση Χαλκηδόνας: -

26η αγωνιστική

Ιωνικός - Αξιός Ανατολικού: -
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης: -
Αστραπή Δενδροποτάμου - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου: -
Αίας Ευόσμου - Ελευθεριακός: -
Μακεδονικός Γέφυρας - Αστέρας Αμπελοκήπων: -
Δόξα Ρετζικίου - Δόξα Πενταλόφου: -
ΓΣ Ηλιούπολης - Κανονιέρηδες: -
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Δόξα Αγ.Παύλου: -

27η αγωνιστική

Αξιός Ανατολικού - Δόξα Ρετζικίου: -
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου: -
Ελευθεριακός - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας: -
Αστέρας Αμπελοκήπων - Αστραπή Δενδροποτάμου: -
Δόξα Πενταλόφου - Αίας Ευόσμου: -
Κανονιέρηδες - Μακεδονικός Γέφυρας: -
Δόξα Αγ.Παύλου - ΓΣ Ηλιούπολης: -
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Ιωνικός: -

28η αγωνιστική

Αίας Ευόσμου - Αξιός Ανατολικού: -
Ελευθεριακός - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης: -
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Αστέρας Αμπελοκήπων: -
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Δόξα Πενταλόφου: -
Αστραπή Δενδροποτάμου - Κανονιέρηδες: -
Μακεδονικός Γέφυρας - Δόξα Αγ.Παύλου: -
Δόξα Ρετζικίου - Αναγέννηση Χαλκηδόνας: -
ΓΣ Ηλιούπολης - Ιωνικός: -

29η αγωνιστική

Αξιός Ανατολικού - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας: -
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Αστέρας Αμπελοκήπων: -
Δόξα Πενταλόφου - Ελευθεριακός: -
Κανονιέρηδες - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου: -
Δόξα Αγ.Παύλου - Αστραπή Δενδροποτάμου: -
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Αίας Ευόσμου: -
Ιωνικός - Μακεδονικός Γέφυρας: -
ΓΣ Ηλιούπολης - Δόξα Ρετζικίου: -

30η αγωνιστική

Ελευθεριακός - Αξιός Ανατολικού: -
Δόξα Πενταλόφου - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης: -
Αστέρας Αμπελοκήπων - Κανονιέρηδες: -
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Δόξα Αγ.Παύλου: -
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Αναγέννηση Χαλκηδόνας: -
Αστραπή Δενδροποτάμου - Ιωνικός: -
Αίας Ευόσμου - ΓΣ Ηλιούπολης: -
Μακεδονικός Γέφυρας - Δόξα Ρετζικίου: -