ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
latest

Οι όμιλοι της Α και Β κατηγορίας της ΕΠΣΜ

oi omiloi A kai B katigorias-epsm
Συγκροτήθηκαν οι ομιλοι της Α και Β κατηγορίας της ΕΠΣΜ για την ποδοσφαιρική χρονιά 2018-2019.
Αναλυτικά Α ΕΠΣΜ 1ος όμιλος

 Α.Ο.Κ. ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙKΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
Π.Α.Ε. ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ

2ος όμιλος

Α.Ε. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
Α.Ε. ΦΙΛΥΡΟΥ
Α.Σ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
Π.Α.Ο. ΔΟΡΚΑΔΑΣ
Π.Α.Ο. ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
Π.Α.Ο.Κ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ

3ος όμιλος

Α.Ε. ΚΡΗΝΗΣ
ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΚΕΡΑΣΙΑΣ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ
Π.Α.Ο. ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
Π.Α.Ο. ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ
ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

Β ΕΠΣΜ 1ος όμιλος

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
Π.Ο. ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ

2ος όμιλος

Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Α.Μ.Σ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΕΥΟΣΜΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
Μ.Α.Σ. ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ

3ος όμιλος

ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ
Δ.Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

4ος όμιλος

Α.Ε. ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ
ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ
Π.Α.Ο.Κ. ΑΝΟΙΞΙΑΣ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ

5ος όμιλος

Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
 ΠΑΝ. ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
Α.Ε. ΠΥΛΑΙΑΣ
Α.Ε. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015
ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
ΠΕΡΑ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

6ος όμιλος

Α.Ε. ΜΑΡΤΙΟΥ
Α.Ε. ΧΑΡΙΛΑΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
Α.Σ. ΠΑΠΑΔΕΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
ΚΑΝΑΡΗΣ
ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ


« PREV
NEXT »