Σεπτεμβρίου 02, 2017

Κύπελλο ΕΠΣΜ οι αντίπαλοι

kampaniasports
Από την ΕΠΣ Μακεδονίας ανακοινώνεται η κλήρωση των αγώνων της α’ φάσης του 47ου Κυπέλλου Ερασιτεχνικών Ομάδων. Αναλυτικά από τη δημόσια κλήρωση αναδείχτηκαν τα παρακάτω ζευγάρια:
1ος ΟΜΙΛΟΣ 
Μακεδονικός Γέφυρας – Ελπίδες Χαλάστρας Αξιός Ανατολικού – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου Αναγέννηση Χαλκηδόνας – ΠΑΟΚ Κυμίνων ΜαλγάρωνΙωνικός – Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου 
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Ελευθεριακός – Αστραπή Δενδροποτάμου Αίας Ευόσμου – ΑΕ Αμπελοκήπων ΑΜΣ Νικόπολη – Φοίνικας Πολίχνης Εθνικός Μετεώρων – Νίκη Ευκαρπίας 
3ος ΟΜΙΛΟΣ
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Δόξα Ρετζικίου Δόξα Αγίου Παύλου – ΑΕ ΦιλύρουΑΣ Νεάπολης – Πανόραμα Εθνικός Πυλαίας – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας
4ος ΟΜΙΛΟΣ
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Δόξα Πενταλόφου Δόξα Ασσήρου – Αισχύλος Ωραιοκάστρου Αστραπή Μεσαίου – ΠΑΟ Δορκάδας Ελλήσποντος Κριθιάς – Μακεδονικός Λητής 
5ος ΟΜΙΛΟΣ 
Μακεδονικός Αγίου Βασιλείου – Θύελλα Περιστερώνα Ελλήσποντος Μαδύτου – Αρης Καβαλαρίου Εθνικός Σοχού – ΠΑΟΚ Σταυρού Ιάσων Αυγής – Μακεδονικός Ασκού 
6ος ΟΜΙΛΟΣ
 Μέγας Αλέξανδρος 2014 – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης Αγιος Γεώργιος Ν. Κρήνης – ΑΕ Κρήνης ΑΕ Φαλήρου – Χελιδόνια Μαραθώνας - Μελιτέας 
7ος ΟΜΙΛΟΣ
 Νίκη Κερασιάς – Αχιλλέας Περαίας Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Αετός Βασιλικών Αναγέννηση Ρυσίου – ΠΑΟ Νέων Επιβατών Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Ορφέας Σουρωτής· Στην επόμενη φάση προκρίνεται χωρίς αγώνα ο Ατρόμητος Τριαδίου 
 8ος ΟΜΙΛΟΣ 
Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου – Μακεδονικός Μοναστηρίου Εθνικός Μαλγάρων – Αγροτικός Αστέρας Υποδομή 2016 Δόξα Ελπίδας – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού· Στην επόμενη φάση προκρίνεται χωρίς αγώνα ο Θρίαμβος Παρθενίου 
9ος ΟΜΙΛΟΣ
 Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – ΜΑΣ Αγχιάλου Αστέρας Αμπελοκήπων – ΑΣ Μενεμένης Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης / Ελπίδες Μακεδονικού – Σταυραετός Ευξεινούπολης Ντίνος Κούης - Κανονιέρηδες 
10ος ΟΜΙΛΟΣ 
Νίκη Ηρακλείου – Εθνικός Λαγυνών Αστραπή Νεάπολης – ΑΕ Καλλιθέας Π. Φανερωμένη ΣυκεώνΑρης Ξηροποτάμου – ΣΑΝΤΟΣ Κεραυνός Αγίου Παύλου - Προοδευτική 
11ος ΟΜΙΛΟΣ
 Θρίαμβος Ταγαράδων – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου Αστέρας Ραιδεστού – ΑΣ ΠέραΑπόλλων Κ. Σχολαρίου – ΠΑΟ Διοικητηρίου Δόξα Τριλόφου – Μέντεκας Καλαμαριάς·
 Οι αγώνες της α’ φάσης των σωματείων της Α’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας θα πραγματοποιηθούν το Σαββατοκύριακο 9 και 10 Σεπτεμβρίου 2017.·
 Οι αγώνες της α’ φάσης των σωματείων της Β’ και Γ’Ερασιτεχνικής κατηγορίας θα πραγματοποιηθούν το Σαββατοκύριακο 16&nbspκαι 17 Σεπτεμβρίου 2017
« PREV
NEXT »

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *