BREAKING NEWS
latest

728x90

header-ad

468x60

header-ad

Καλοχωρίτικα 2017 αρχίζουν σήμερα

arxizoun ta kaloxoritika simera
Ξεκινάνε σήμερα τα Καλοχωρίτικα 2017 υπό την αιγίδα του Δήμου Δέλτα και του Μέγα Αλεξανδρου Καλοχωρίου,ενώ χορηγός επικοινωνίας είναι το kampaniasports.Σήμερα Παρασκευή 21/04 στο Δημοτικό Στάδιο γίνετε συναυλία πρωταγωνιστές την Μαριώ και τον Λάμπρο Καρέλα με ώρα έναρξης 20:30μμ.
Αύριο Σάββατο 22/04 και Κυριακή 23/04 μεγάλο ποδοσφαιρικό τουρνουά τμημάτων υποδομής με συμμετοχή πολλών ομάδων.
Όλες οι εκδηλώσεις γίνονται προς τιμήν του συλλόγου ΑΜΕΑ !! Ηλιαχτίδα
!!Πρόγραμμα ποδοσφαίρουBambini-
Γήπεδο 110:00-10:30 Art Soccer School-Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου10:45-11:15 Art Soccer School-ΠΑΟΚ Κυμίνων/Μαλγάρων11:30-12:00 ΑΣ Ιωνικός Ιωνίας-Art Soccer School12:15-12:45 ΠΑΟΚ Κυμίνων/Μαλγάρων-Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου13:00-13:30 Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου-ΑΣ Ιωνικός Ιωνίας Ακολουθούν απονομές και βραβεύσεις
Junior-Γήπεδο 210:00-10:30 Α.Ο. Λέοντες-Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου10:45-11:15 Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου-ΑΣ Νεάπολης/Αντρέ Βιερίνια11:30-12:00 Aetopoula F.C.-Α.Ο. Λέοντες13:00-13:30 Aetopoula F.C.-Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου Ακολουθούν απονομές και βραβεύσεις
Junior-Γήπεδο 310:00-10:30 Αχιλλέας Τριανδρίας-Α.Σ. Νεάπολης/Αντρέ Βιερίνια10:45-11:15 Αχιλλέας Τριανδρίας-Ολυμπιακός Κυμίνων11:30-12:00 Αχιλλέας Τριανδρίας-Α.Ο. Πρωτέας12:15-12:45 Α.Ο. Πρωτέας-Aetopoula F.C.13:00-13:30 Α.Ο. Πρωτέας-Ολυμπιακός ΚυμίνωνΑκολουθούν απονομές και βραβεύσεις
Prejunior-Γήπεδο 313:45-14:15 Art Soccer School-Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου14:30-15:00 Art Soccer School-ΠΑΟΚ Κυμίνων-ΜαλγάρωνΑκολουθούν απονομές και βραβεύσεις Prejunior-Γήπεδο 410:00-10:30 ΠΑΟΚ Academy-Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου10:45-11:15 ΠΑΟΚ Academy-Α.Σ. Νεάπολης/Αντρέ Βιερίνια11:30-12:00 Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου-Α.Σ. Νεάπολης/Αντρέ Βιερίνια12:15-12:45 ΠΑΟΚ Academy-Art Soccer School13:00-13:30 Ένωση Ποντίων Αμπελοκήπων-Art Soccer School Ακολουθούν απονομές και βραβεύσεις
 13:45-14:15 Α.Ε. Ρετζικίου-ΠΑΟΚ Κυμίνων-Μαλγάρων14:30-15:00 Α.Ε. Ρετζικίου-Α.Ο. Πρωτέας Ακολουθούν απονομές και βραβεύσεις
Prejunior-Γήπεδο 513:45-14:15 Άρης Θεσσαλονίκης-Α.Ο. Πρωτέας14:30-15:00 Άρης Θεσσαλονίκης-Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου Ακολουθούν απονομές και βραβεύσεις
ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΑΠΡΙΛΙΟΥBambini-Γήπεδο 110:00-10:30 Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου-Ομόνοια Σίνδου10:45-11:15 Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου-Ομόνοια Σίνδου11:30-12:00 Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου-Ομόνοια Σίνδου Ακολουθούν απονομές και βραβεύσεις
Προπαιδικό-Γήπεδο 210:00-10:30 Εθνικός Μετερώρων-Μακεδονικός10:45-11:15 Α.Ο. Λέοντες-Μακεδονικός11:30-12:00 Α.Σ. Νέαπολης/Αντρέ Βιερίνια-Εθνικός Μετεώρων12:15-12:45 Α.Σ. Νέαπολης/Αντρέ Βιερίνια-Α.Ο. Λέοντες Ακολουθούν απονομές και βραβεύσεις
14:30-15:00 Α.Ο. Πρωτέας-Ολυμπιακός Κυμίνων15:15-15:45 Art Soccer School-Μπέμπηδες ΙωνίαςΑκολουθούν απονομές και βραβεύσεις 16:00-16:30 Μπέμπηδες Ιωνίας-Ολυμπιακός Κυμίνων16:45-17:15 Α.Ο. Πρωτέας-Art Soccer School17:30-18:00 Art Soccer School-Ακαδημία οι Αετοί/Αναγέννηση Προχώματος18:15-18:45 Α.Ο. Πρωτέας-Ακαδημία οι Αετοί/Αναγέννηση Προχώματος Ακολουθούν απονομές και βραβεύσεις
19:00-19:30 Α.Μ.Σ. Νικόπολη-Νέα Πολιτεία Ευόσμου19:45-20:15 Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου-Α.Μ.Σ. Νικόπολη20:30-21:00 Νέα Πολιτεία Ευόσμου-Σμυρναϊκός ΒαθυλάκκουΑκολουθούν απονομές και βραβεύσειςΠαίδων-Γήπεδο 310:00-10:30 Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου-Ηρακλής10:45-11:15 Μπέμπηδες Ιωνίας-Ηρακλής11:30-12:00 Μακεδονικός-Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου12:15-12:45 Μακεδονικός-Μπέμπηδες Ιωνίας Ακολουθούν απονομές και βραβεύσεις
13:45-14:15 Ελευθεριακός-Μακεδονικός Λητής14:30-15:00 Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου-Μακεδονικός Λητής15:15-15:45 Ελευθεριακός-Α.Μ.Σ. ΝικόποληΑκολουθούν απονομές και βραβεύσεις16:00-16:30 Α.Μ.Σ. Νικόπολη-Ντίνος Κούης16:45-17:15 Ντίνος Κούης-Α.Σ. Ιωνικός Ιωνίας17:30-18:00 Α.Μ.Σ. Νικόπολη-Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου18:15-18:45 Ντίνος Κούης-Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου Ακολουθούν απονομές και βραβεύσεις
 Junior-Γήπεδο 116:00-16:30 Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου-Ακαδημία οι Αετοί/Αναγέννηση Προχώματος16:45-17:15 Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου-Ακαδημία οι Αετοί/Αναγέννηση Προχώματος Ακολουθούν απονομές και βραβεύσεις
PrejuniorΓήπεδο 419:00-19:30 Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου-Ακαδημία οι Αετοί/Αναγέννηση Προχώματος19:45-20:15 Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου-Ακαδημία οι Αετοί/Αναγέννηση Προχώματος
Ακολουθούν απονομές και βραβεύσεις
« PREV
NEXT »

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *

ECO ENERGY
ECO ENERGY
ΔΟΞΑ & ΕΥΑ
ΔΟΞΑ&ΕΥΑ
ΠΕΧΛΙΒΑΝΗΣ
ΠΕΧΛΙΒΑΝΗΣ
kolokithas
ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ
ΓΟΥΓΟΥΛΑΣ
ΓΟΥΓΟΥΛΑΣ
ΜΑΝΙΟΣ
ΜΑΝΙΟΣ
POLDO
POLDO
ΣΑΛΙΑΡΑΣ
ΣΑΛΙΑΡΑΣ