Μαΐου 26, 2013

Ηρακλής Αμμουδιάς-Δόξα Πενταλόφου 3-1

provadisma o iraklis amoudiasΤελικός το παιχνίδι στην Αμμουδιά μεταξύ του τοπικού Ηρακλή και τις πρωταθλήτριας τις ΕΠΣΜ Δόξα Πενταλόφου.
 Ιδανικό ξεκίνημα  για την Δόξα αφού με την συμπλήρωση των 15΄ευτύχισε να ανοίξει το σκορ με τον Σαραμουρλή. Ανέβασαν την απόδοσή τους οι γηπεδούχοι και μέχρι το τέλος του ημιχρόνου κατάφεραν να κάνουν την ανατροπή με σκόρερ τον Δημητρανόπουλο στο35΄ και τον  Κολοκοτρώνη στο τελευταίο λεπτό του πρώτου ημιχρόνου.
2-1 το πρώτο 45λεπτο.
Ψυχρολουσία για τους φιλοξενούμενους καθώς με την έναρξη του δευτέρου ημιχρόνουο  Παναγιωτίδης   κάνει το σκορ 3-1 και ισοφαρίζει το αποτέλεσμα του πρώτου αγώνα.
Αν την ερχόμενη Κυριακή οι δυο ομάδες κάνουν νίκες θα οδηγηθούν σε αγώνα μπαράζ σε ουδέτερο γήπεδο