Βετεράνοι Χαλάστρας

Αμπελόκηποι-Βετεράνοι Χαλάστρας   1-4

Φωτιά έβαλαν οι βετεράνοι Καμπανιακού στους Αμπελόκηπους όπου διέσυραν την τοπική ομάδα με 1-4,όλοι ήταν υπέροχοι,κανείς δεν υστέρησε,τρία γκολ πέτυχε ο ανεπανάληπτος Θωμάς και ένα η σφαίρα της ομάδος μας ο Χαχούδης Σταύρος,οι καλύτεροι των     καλυτέρων,Γραμματίκης,Λαμπρατσιώτης,θωμάς,Κακαμπέγκας,Τρικαλινός,Αργύρης Βουδούρης.

Ανατολικό-Χαλάστρα 2-1

Κοντά η κορυφή,τ απέδειξε η χθεσινή εμφάνιση των βετεράνων στην βαλμάδα,ένα πρώτο ημίχρονο χάρμα οφθαλμών  ,καλοί στην άμυνα και κατακτητικοί στην επίθεση,στο 13΄ ο ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ με κεφαλιά ψαράκι μόλις πάνω απ τα δοκάρια,ΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ και ΛΑΜΠΡΑΤΣΙΤΗΣ σουτ βολίδες ελάχιστα άουτ στο 20΄ και 23' αντίστοιχα,στο 33΄ όμως με άπιαστο σουτ ο ΜΟΣΧΟΣ ΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ  μας έβαλε μπροστά. Στο 2ο ημίχρονο για 20΄  και πάλι καλοί χωρίς φάσεις και απ τις 2 πλευρές με τις συνεχείς αλλαγές η συνοχή χάθηκε και η πίεση των αντιπάλων έγινε έντονη με αποτέλεσμα στο 76' σε αναταραχή στην άμυνα με προβολή έγινε το 1-1 και στο 80' προηγήθηκαν με δεύτερο γκολ. Βγήκαμε μπροστά και χάθηκαν 2 καλές ευκαιρίες ενώ στο 85΄ ενώ σφύριξε γκολ  το πήρε πίσω απ τις φωνές των γηπεδούχων.(απαράδεκτο)Ξεχώρισαν οι ΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΜΟΣΧΟΣ ΛΑΜΠΡΑΡΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ,ενώ και οι υπόλοιποι πολύ καλοί,ΜΠΑΛΙΤΑΣ ΤΟΛΗΣ, ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΛΙΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ, ΚΑΚΑΜΠΕΓΚΑΣ ΑΚΗΣ, ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ, ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ,  ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ, ΒΑΦΕΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ, ΜΑΡΙΑΝ ,ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ, ΠΑΣΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, ΜΕΡΤΖΙΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ,Σ ΚΟΥΦΑΛΗΣ ΝΙΚΟΣ,ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ, ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ, τελικό αποτέλεσμα 2-1

ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ  4-1

Τζετ σκι θύμησαν χθες οι βετεράνοι Χαλάστρας,σε βρεγμένο γήπεδο υπο το φως των προβολέων,η παράσταση είχε εναν μόνο πρωταγωνιστή,απ το πρώτο λεπτό η πίεση ψηλά και οι ευκαιρίες πήραν αριθμό,στο 12΄ πλασέ του ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ ΠΑΥΛΟΥ λίγο εξω ενω σε επέλαση του ΤΣΑΛΙΚΗ ΣΤΕΛΙΟΥ στο 17΄ η μπαλα στον Τρικαλινό που αστόχησε,στο 25΄ φοβερό σουτ του ΝΙΚΟΥ ΚΟΥΦΑΛΗ ξυστά αουτ ,εως το 27΄ οπου ο ΤΡΚΑΛΙΝΟΣ ΜΟΣΧΟΣ με ωραίο πλασέ εκανε το 1-0.Στο 31΄ το 2ο γκολ με καταπληκτική κεφαλιά ψαράκι του ΒΟΥΔΟΥΡΗ ΑΡΓΥΡΗ, ενω στο 38΄ το 3-0 με σουτ βολέ του ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ ΠΑΥΛΟΥ.Στο δεύτερο ημίχρονο παρά τις αλλαγές που εγιναν εναλλαγές υψηλού επιπέδου με ΤΣΑΛΙΚΗ-ΛΑΜΠΡΑΤΣΙΩΤΗ-ΚΟΥΦΑΛΗ που ξεσήκωσαν ολους μας,το 4ο γκολ στο 68΄ με εξαιρετικό σουτ του ΚΑΚΑΜΠΕΓΚΑ ΑΚΗ,διακρίθησαν οι ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ,ΚΟΥΦΑΛΗΣ ΝΙΚΟΣ,ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ,ΛΑΜΠΡΑΤΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ,ΘΩΜΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ,ΜΠΑΛΙΤΑΣ ΤΟΛΗΣ,ενω εξαιρετικοί και οι υπόλοιποι ΚΑΣΤΕΛΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ,ΒΑΦΕΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ,ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,ΚΟΥΚΟΥΜΠΙΚΗΣ ΧΑΡΗΣ,ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ,ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ,ΛΙΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ,ΜΕΡΤΖΙΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,ΜΑΡΙΑΝ,ΚΑΚΑΜΠΕΓΚΑΣ ΑΚΗΣ,ΠΑΣΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ,ΓΟΥΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ,το παιχνίδι ειδαν και οι τραυματίες ΧΑΧΟΥΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ,ΛΑΓΟΥΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΣ,ΜΠΑΡΟΥΤΑΣ ΛΑΚΗΣ

ΟΑΣΘ-ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ  1-1

Bομβαρδισμός ευκαιριών της ομάδος μας επί 90 λεπτά, ειδικά στο δεύτερο ημίχρονο παράσταση για ένα ρόλο, το παιχνίδι άρχισε αναγνωριστικά, έχοντας σ όλο το σαρανταπεντάλεπτο την υπεροχή. Δεν καταφέραμε με ΧΑΧΟΥΔΗ στο 15΄ και 30΄,ΚΟΥΚΟΥΜΠΙΚΗ στο 22΄ και ΑΡΓΥΡΗ ΒΟΥΔΟΥΡΗ στο 40΄,αντιθέτως σε αντεπίθεση οι του ΟΑΣΘ στο42΄,προηγήθηκαν.Το δεύτερο ημίχρονο  ασκήσαμε πίεση έντονη, οι ευκαιρίες σωρηδόν, ευτυχήσαμε να ισοφαρίσουμε στο 73΄ με υπέροχο πλασέ του ΤΡΙΚΑΛΙΝΟΥ ΜΟΣΧΟΥ μετά από διαγώνια πάσα ακριβείας του ΔΗΜΗΤΡΗ ΛΑΜΠΡΑΤΣΙΩΤΗ.
Οι  γηπεδούχοι υπό τον φόβο της ήττας παρακινούσαν τον διαιτητή να σφυρίξει την λήξη. Όλοι  ξεπέρασαν εαυτούς.

Σύνθεση: ΠΕΡΤΣΙΜΑΣ ΑΛΕΚΟΣ,ΛΙΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ,ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,ΘΩΜΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ,ΛΑΜΠΡΑΤΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ,ΚΟΥΚΟΥΜΠΙΚΗΣ ΧΑΡΗΣ,ΧΑΧΟΥΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ,ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ,ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ,ΜΠΑΡΟΥΤΑΣ ΛΑΚΗΣ,ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ,ΜΑΡΙΑΝ,ΒΑΦΕΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ,ΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΜΟΣΧΟΣ,ΚΑΚΑΜΠΕΓΚΑΣ ΑΚΗΣ,ΜΕΡΤΖΙΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,ΜΠΑΛΙΤΑΣ ΤΟΛΗΣ,ΣΤΕΓΑΝΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ.

Ευοσμος-Καμπανιακός  2-0

Ποιος είναι ο φταίχτης,όταν επί 70 λεπτά είσαι καλύτερος και σωρηδόν ευκαιρίες χάνεις; εμείς βέβαια,τελικά χάθηκε ένα παιχνίδι κομμένο και στημένο στα μετρά μας,ξεκινήσαμε δυνατά και ο ΚΟΥΚΟΥΜΠΙΚΗΣ στο 15΄,ο ΜΑΡΙΑΝ στο 22΄,ο ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗΣ στο 30΄ έχασαν κλασικές ευκαιρίες να βάλουν μπροστά την ομάδα μα στό 44΄ σουτ ΛΑΜΠΡΑΤΣΙΩΤΗ και στη γραμμή διώχνουν,στο δεύτερο δεν ξεκινήσαμε σωστά και στο 54΄ αναταραχή άμυνας μας σουτ κοντινό και 1-0,οι του εύοσμου στο 67΄ διπλασιάζουν τα τέρματα τους με σουτ 60 μέτρων,απο κει και μετά η πίεση μας έγινε ασφυκτική με 2-3 ευκαιρίες και ένα δοκάρι,όμως χωρίς να καταφέρουμε να αλλάξουμε κατι,διακρίθηκαν  οι ΜΠΑΛΙΤΑΣ,ΘΩΜΑΣ,ΒΑΦΕΙΔΗΣ,ΛΑΜΠΡΑΤΣΙΩΤΗΣ,αγωνίστηκαν και οι ΜΕΡΤΖΙΑΝΗΣ,ΛΙΛΙΟΠΟΥΛΟΣ,ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ,ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗΣ,ΚΟΥΚΟΥΜΠΙΚΗΣ,ΜΠΑΡΟΥΤΑΣ,ΚΑΚΑΜΠΕΓΚΑΣ,ΜΑΡΙΑΝ,ΤΣΑΛΙΚΗΣ  ΣΤΕΛΙΟΣ,το παιχνίδι κύλησε ομαλά

Παύλος Μελάς-Καμπανιακός  5-2

Πρεμιερα πρωταθληματος βετερανων καμπανιακου χθες βραδυ,ολα κύλησαν όμορφα,οπως και η αποδοση μας,επι 80 λεπτα ειμασταν καλυτεροι σ ενα παιχνιδι οπου ειχε επεισόδια,με τους γηπεδουχους του παυλου μελα να επιτιθενται με ακατανομαστες φρασεις στον διαιτητη,ενω σ αλλο σημειο παιχνιδιου επιτεθηκαν σε συμπαικτη μας,μπαινοντας δυνατα στο παιχνιδι,στο 20' με κεραυνο ο κουφαλης νικος μας εβαλε μπροστα,αφου πριν χάθηκαν 2 ευκαιριες με χαχουδη σταυρο,στο 40 ισοφαρισαν με προβολη και στο επομενο λεπτο προηγηθηκαν με 2-1,στο δευτερο ξεκινησαμε ακομη καλυτερα και στο 60 ο χαχουδης με ωραίο πλασέ ισοφάρισε,5 λεπτά αργότερα μοναδικη φαση παλι με Σταυρο Χαχουδη χάθηκε,στο 80 με τις αλλαγές χάθηκε η συνοχή και με τον τραυματισμό του τερματοφυλακα μας δεχθήκαμε 3 γκολ,όλοι ήταν υπέροχοι με ξεχωρίσαντες τους ΚΟΥΚΟΥΜΠΙΚΗΣ ΧΑΡΗΣ,ΚΟΥΦΑΛΗΣ,ΤΣΑΛΙΚΗΣ,ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ,ΘΩΜΑΣ,ΧΑΧΟΥΔΗΣ,ΛΙΛΙΟΠΟΥΛΟΣ,ΜΑΡΙΑΝ,ΜΕΡΤΖΙΑΝΗΣ,ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ,ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ,ΛΑΜΠΡΑΤΣΙΩΤΗΣ,ΛΑΓΟΥΤΣΙΟΣ,ΜΠΑΛΙΤΑΣ,ΒΑΦΕΙΔΗΣ,ΚΑΚΑΜΠΕΓΚΑΣ,ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ

ΔΕΗ - Καμπανιακός 0-4

Ένας τυφώνας πέρασε σήμερα απο το Καλοχώρι,οι βετεράνοι Χαλάστρας οι οποίοι με ευκολία συνέτριψαν την ΔΕΗ με το εντυπωσιακό σκορ 0-4.Το παιχνίδι ξεκίνησε με πίεση ψηλά για την Χαλάστρα,στο 10' ο Χαχούδης αστοχεί προ κενής εστίας ,ενώ την ίδια τύχη είχε και το σουτ του Κούφαλη(εξωτερική πλευρά των διχτυών).
Ασύλληπτο  πλασέ  στο 20' του Χαχούδη  και 1-0.Η πίεση των Χαλαστρινών συνεχίζεται χάνοντας αρκετές ευκαιρίες έως το  38' που ο Βουδούρης γράφει το 0-2. Άλλη μία σπουδαία ευκαιρία χάνει ο Βουδούρης (κεφαλιά ψαράκι),και λήξει του πρώτου ημιχρόνου με σκορ  0-2.
Στο δεύτερο ημίχρονο αλλαγή τακτικής και οι ευκαιρίες για τους φιλοξενούμενους χανόταν η μια πίσω από την άλλη.Στο 57' γίνετε το 0-3 με τον Χαχούδη αφού πριν έχασε 5-6 κλασικές ευκαιρίες.
Μια γκρίνια και πολλές  φορές υβρεολογία  των γηπεδούχων δεν εμπόδισε τον Κούφαλη με πολύ ωραίο πλασέ να κάνει το τελικό 0-4 για την Χαλάστρα.Στο 74' ο Χαχούδης χάνει απίστευτη ευκαιρία,ενώ στο 85' ο Τριανταφυλλίδης παρά λίγο να κάνει το 0-5.
ΧΑΛΑΣΤΡΑ:ΠΕΡΤΣΙΜΑΣ,ΛΙΛΙΟΠΟΥΛΟΣ,ΒΑΦΕΙΔΗΣ,ΜΕΡΤΖΙΑΝΗΣ,ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ,ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗΣ,ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ,ΜΠΑΡΟΥΤΑΣ,ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ,ΧΑΧΟΥΔΗΣ,ΚΟΥΦΑΛΗΣ,ΜΑΡΙΑΝ ΤΟΥΤΣΙ,ΖΗΣΗΣ,ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ

ΟΑΣΘ - Καμπανιακός    6-4

Sτη Νεάπολη ταξίδεψαν χθες οι βετεράνοι, όπου αντιμετώπισαν τον OAΣΘ  στα πλαίσια του πρωταθλήματος της επσμ, ένας επιεικώς απαράδεκτος διαιτητής πρωταγωνίστησε  στο 1ο ημίχρονο ,επιτρέποντας στους γηπεδούχους το επικίνδυνο και αντιαθλητικό παιχνίδι.
Στα 30 πρώτα λεπτά το σκορ ήταν 3-0. Πλην του διαιτητού, μέγα  εμπόδιο απεδείχθη  το χώμα, αφού ίχνος  χόρτου δεν υπήρχε..
Ασύνδετοι στο πρώτο  χωρίς αξιώσεις στην αντίπαλη εστία.
 Με την έναρξη  2ου  ημιχρόνου  επί  30' λεπτά η Xαλάστρα  αφήνιασε και σε 10 λεπτά πέτυχε 2 γκολ στο 50' με τον Χαχούδη και στο 62' με τον Γιάννη αστυνόμο, σε αδράνεια της άμυνάς μας 4-2, χωρίς να πέσει η απόδοση  μας στο 72' από ωραίο συνδυασμό  στην παράλληλη  σέντρα ο Αργύρης Βουδούρης με προβολή κάνει  το 4-3.
Στο 75' με κεφάλια μπανάνα, ένα τυχερό γκολ και 5-3, στο 78' από κάθετη πάσα του Βουδούρη ο Χαχούδης  επιτυχαίνει το 5-4 και ενώ  πιέζαμε  για την ισοφάριση  στο 90'  διαμορφώνεται  το 6-4
Διακρίθηκαν οι,Γιάννης αστυνόμος, Κούφαλης Νίκος,Βούδουρης Αργύρης και  Χαχούδης Σταύρος.
.Έπαιξαν οι Περτσιμάς Αλέκος,Λιλιόπουλος Κώστας, Τριανταφυλλίδης Γι.ώργος, Γιάννης Μαριάν, Στεφανίδης ΄Σωτήρης, Γιάννης Αστυνόμος,Βαφείδης Πέτρος, Βουδούρης Αργύρης. Μπαρούτας Βαγγέλης, Χαχούδης Σταύρος, Μερτζιάνης Γιώργος,.
Αλλαγές  Πάσιος Σταύρος, Βουδούρης Χρήστος, Τερζής θεόδωρος,

Καμπανιακός-Αγροτικός Αστέρας 1- 5

Στα πλαίσια πρωταθλήματος βετεράνων,διεξήχθη σήμερα στο γήπεδο χαλάστρας ο άγων καμπανιάκου-Αγροτικός Αστέρας,τίποτα δεν θύμιζε τις πρόσφατες νικηφόρες εμφανίσεις, παιχνίδι κέντρου έως το 20 στο 24 χάθηκε η μπάλα από Γραμματίκη-Ζαπρόπουλο Γιαν.Κούφαλη μα προ κενής εστίας ο Γραμματίκης αστόχησε,στο 30 ο Κουγιουμτζίδης του Αστέρα πέρασε όλη την άμυνα και πλασάρει για το ο-1,ο Καμπανιάκός πίεσε όμως στο 40 ο ίδιος παίκτης με δυνατό σουτ κάνει το 0-2 στο 2ο οι Καμπανιακοί μπαίνουν πεισμωμένοι και στο 50 με ωραίο σουτ του Γραμματίκη το 1-2 και ενώ στα επόμενα 10 λεπτά καταιγισμός ευκαιριών στο 65 ένα λάθος του τερματοφύλακα Ζήση το 1-3,το 1-4 μετά από κόντρες στη μικρή περιοχή με πλασέ ο Παπαγιάννης το 1-5. Το παιχνίδι ήσυχο χωρίς το παραμικρό συμβάν Τζούτζιας Λιλιόποουλος,Βουδούρης Τριανταφυλλίδης,Γραμματίκης Κούφαλης Μπαρούτας Ζαπρόπουλος Νίκος Ζαπρόπουλος Γιάννης Χαχούδης Σπυρόπουλος στο δεύτερο οι Μερτζιάνης Ζήσης Κουκουμπίκης Νασιόπουλος Βαφείδης Περτσιμας Κλευντι,Πάσιος Στεφανίδης την παράσταση έκλεψε η προ 2 ημερών μεταγραφή που αν και έπαιξε 12 λεπτά κατάφερε να μας ενθουσιάσει,Ζαπατέτας Γιάννης

. Ανατολικό-Χαλάστρα 2-3

Με την έναρξη του 2ου γύρου πρωταθλήματος επσμ,οι βετεράνοι Χαλάστρας σημείωσαν σπουδαία νίκη εκτός έδρας ,στο Ανατολικό ,με σκορ 2 -3, από την αρχή η Χαλάστρα μπήκε δυνατά σ όλο το 1ο ημίχρονο κυριάρχησε ,όμως σε ξαφνική αντεπίθεση ο Μωράκης έβαλε μπροστά το Ανατολικό, στο 27, στο 40’ η Χαλάστρα κερδίζει πέναλτι με τον Ζαπρόπουλο το εκτελεί ο ίδιος και 1-1 στο δεύτερο ίδιο μοτίβο με την Χαλάστρα να ελέγχει και την πρωτοβουλία την μεταφράζει σε 2ο γκολ με δυνατό σουτ στο 67’ του Νίκου Κούφαλη και λίγο μετά και πάλι με τον ίδιο τρόπο ο ίδιος παίκτης κάνει το 3-1 στο 77’. Το Ανατολικό κατάφερε να μειώσει στο 90’ με τον Τερζή με σέντρα σουτ , το παιχνίδι κύλησε σε αθλητικά πλαίσια.
Χαλάστρα:Περτσιμας,Λιλιοπουλος,Τριανταφυλλιδης,Ουζουνιδης,Γραμματικης,Χαχουδης,Κουφαλης,Τσαλικης,Καλουδης,Βουδουρης, έπαιξαν και οι Νασιοπουλος Πασιος Στεφανιδης Μπαρουτας Μερτζιανης Κλειντυ,ΤσιμποςΖησης,

..................................................................................................................................................................

Φιλικό παλαιμάχων

Στα πλαίσια της προετοιμασίας για το επόμενο παιχνίδι πρωταθλήματος με το Ανατολικό, διεξήχθη ένα καταπληκτικό παιχνίδι με τον πρωτοπόρο του πρωταθλήματος,Παυλο Μελά,η εκπληκτική εμφάνιση συνοδεύτηκε με νίκη με σκορ 3-4, εντός λασπώδους αγωνιστικού χώρου,οι βετεράνοι γονάτισαν τον αντίπαλο και τον φιλοδώρησαν 4 τέρματα,τα γκολ,Χαχούδης,Ζαπρόπουλος Γιάννης,Γραμματίκης,Πάσιος.
Αν και ξεκουράστηκαν αρκετοί παίκτες εν τούτοις τούτο δεν φάνηκε, απωλέσθησαν μάλιστα πολλές ευκαιρίες για ευρύτερο σκορ,δεν έπαιξαν Ουζουνίδης,Καλούδης,Μπαρούτας,Λαγούτσιος,Τζούτζιας,Τσιαλίκης,Στεφανίδης.