ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
latest

Α1 ΕΠΣΜ:Αποτελέσματα και βαθμολογία

kampaniasports
Πρωτάθλημα Α1 ΕΠΣΜ 2018-2019:Αποτελέσματα και βαθμολογία

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 6η αγωνιστική ενημερώνεται

 1.Ποσειδώνας Μηχανιώνας 21
 2.Καμπανιακός   19
 3.Θερμαϊκός Θέρμης  19
 4.Ιάσων Αυγής   14
 5.Φοίνικας Πολίχνης   13
 6.Εθνικός Σοχού   13
 7.Ομόνοια Σίνδου  10
 8.Θύελλα Περιστερώνα 8
 9.ΑΟ Καρδίας     7
10.Κεραυνός Κολχικού  7
11.Ηρακλής Αμπελοκήπων  6
12.Αχιλλέας Τριανδρίας   6
13.Μαραθώνας   5
14.ΑΕ Ευόσμου   5
15.ΠΟ Μαλακοπής  4
16.Μελιτέας   0



1η αγωνιστική
Μελιτέας – Καμπανιακός: – 0-5
ΑΕ Ευόσμου – Αχιλλέας Τριανδρίας: –1-0
Κεραυνός Κολχικού – Θερμαϊκός Θέρμης: –2-3
Μαραθώνας – Φοίνικας Πολίχνης: – 0-2
Θύελλα Περιστερώνα – Εθνικός Σοχού: –2-3
Ιάσων Αυγής – ΑΟ Καρδίας: – 2-0
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Ηρακλής Αμπελοκήπων: –1-0
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Ομόνοια Σίνδου: – 2-1
2η αγωνιστική
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Καμπανιακός: –1-2
Κεραυνός Κολχικού – ΑΕ Ευόσμου: – 5-0 
Αχιλλέας Τριανδρίας – Μαραθώνας: –1-0
Θερμαϊκός Θέρμης – Θύελλα Περιστερώνα: –1-0
Φοίνικας Πολίχνης – Ιάσων Αυγής: –0-0
Εθνικός Σοχού – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: –1-1 
ΑΟ Καρδίας – Ποσειδώνας Μηχανιώνας: –1-2
Ομόνοια Σίνδου – Μελιτέας: – 4-1
3η αγωνιστική
Καμπανιακός – Εθνικός Σοχού: –2-1
ΑΕ Ευόσμου – Μαραθώνας: –2-2
Θύελλα Περιστερώνα – Κεραυνός Κολχικού: –3-1
Ιάσων Αυγής – Αχιλλέας Τριανδρίας: –3-0
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Θερμαϊκός Θέρμης: –0-2
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Φοίνικας Πολίχνης: –1-0 
Μελιτέας – ΑΟ Καρδίας: –2-5
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Ομόνοια Σίνδου: –1-2
4η αγωνιστική
Θερμαϊκός Θέρμης – Καμπανιακός: –1-1
Θύελλα Περιστερώνα – ΑΕ Ευόσμου: – 2-2
Μαραθώνας – Ιάσων Αυγής: –  1-1
Κεραυνός Κολχικού – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: –3-1
Αχιλλέας Τριανδρίας – Ποσειδώνας Μηχανιώνας: –0-2
Φοίνικας Πολίχνης – Μελιτέας: –3-1
Εθνικός Σοχού – Ομόνοια Σίνδου: – 1-0
ΑΟ Καρδίας – Ηρακλής Αμπελοκήπων: –2-1
5η αγωνιστική
Καμπανιακός – Κεραυνός Κολχικού: –3-0
ΑΕ Ευόσμου – Ιάσων Αυγής: –0-2
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Θύελλα Περιστερώνα: –0-4
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Μαραθώνας: –2-0
Μελιτέας – Αχιλλέας Τριανδρίας: –0-3
Ομόνοια Σίνδου – Θερμαϊκός Θέρμης: –0-2
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Φοίνικας Πολίχνης: –0-3
Εθνικός Σοχού – ΑΟ Καρδίας: –2-0
6η αγωνιστική
Θύελλα Περιστερώνα – Καμπανιακός: –0-1 
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΑΕ Ευόσμου: –4-2 
Ιάσων Αυγής – Ποσειδώνας Μηχανιώνας: –0-2 
Μαραθώνας – Μελιτέας: –4-1 
Κεραυνός Κολχικού – Ομόνοια Σίνδου: –1-2
Αχιλλέας Τριανδρίας – Ηρακλής Αμπελοκήπων: –1-2
Θερμαϊκός Θέρμης – ΑΟ Καρδίας: –2-0 
Φοίνικας Πολίχνης – Εθνικός Σοχού: –1-0 
7η αγωνιστική  
Καμπανιακός – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: –3-2 
ΑΕ Ευόσμου – Ποσειδώνας Μηχανιώνας: –0-2 
Μελιτέας – Ιάσων Αυγής: – 1-3
Ομόνοια Σίνδου – Θύελλα Περιστερώνα: –1-1
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Μαραθώνας: –4-1
ΑΟ Καρδίας – Κεραυνός Κολχικού: –0-0
Εθνικός Σοχού – Αχιλλέας Τριανδρίας: –1-0
Θερμαϊκός Θέρμης – Φοίνικας Πολίχνης: –2-0 
8η αγωνιστική
Καμπανιακός – ΑΕ Ευόσμου: –
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Μελιτέας: –
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Ομόνοια Σίνδου: –
Ιάσων Αυγής – Ηρακλής Αμπελοκήπων: –
Θύελλα Περιστερώνα – ΑΟ Καρδίας: –
Μαραθώνας – Εθνικός Σοχού: –
Κεραυνός Κολχικού – Φοίνικας Πολίχνης: –
Αχιλλέας Τριανδρίας – Θερμαϊκός Θέρμης: –
9η αγωνιστική
Ομόνοια Σίνδου – Καμπανιακός: –
ΑΕ Ευόσμου – Μελιτέας: –
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Ποσειδώνας Μηχανιώνας: –
ΑΟ Καρδίας – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: –
Εθνικός Σοχού – Ιάσων Αυγής: –
Φοίνικας Πολίχνης – Θύελλα Περιστερώνα: –
Θερμαϊκός Θέρμης – Μαραθώνας: –
Αχιλλέας Τριανδρίας – Κεραυνός Κολχικού: –
10η αγωνιστική
Καμπανιακός – ΑΟ Καρδίας: –
Ομόνοια Σίνδου – ΑΕ Ευόσμου: –
Μελιτέας – Ηρακλής Αμπελοκήπων: –
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Εθνικός Σοχού: –
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Φοίνικας Πολίχνης: –
Ιάσων Αυγής – Θερμαϊκός Θέρμης: –
Θύελλα Περιστερώνα – Αχιλλέας Τριανδρίας: –
Μαραθώνας – Κεραυνός Κολχικού: –
11η αγωνιστική
Φοίνικας Πολίχνης – Καμπανιακός: –
ΑΕ Ευόσμου – Ηρακλής Αμπελοκήπων: –
ΑΟ Καρδίας – Ομόνοια Σίνδου: –
Εθνικός Σοχού – Μελιτέας: –
Θερμαϊκός Θέρμης – Ποσειδώνας Μηχανιώνας: –
Αχιλλέας Τριανδρίας – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: –
Κεραυνός Κολχικού – Ιάσων Αυγής: –
Μαραθώνας – Θύελλα Περιστερώνα: –
12η αγωνιστική
Καμπανιακός – Αχιλλέας Τριανδρίας: –
ΑΟ Καρδίας – ΑΕ Ευόσμου: –
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Εθνικός Σοχού: –
Ομόνοια Σίνδου – Φοίνικας Πολίχνης: –
Μελιτέας – Θερμαϊκός Θέρμης: –
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Κεραυνός Κολχικού: –
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Μαραθώνας: –
Ιάσων Αυγής – Θύελλα Περιστερώνα: –
13η αγωνιστική
Μαραθώνας – Καμπανιακός: –
ΑΕ Ευόσμου – Εθνικός Σοχού: –
Φοίνικας Πολίχνης – ΑΟ Καρδίας: –
Θερμαϊκός Θέρμης – Ηρακλής Αμπελοκήπων: –
Αχιλλέας Τριανδρίας – Ομόνοια Σίνδου: –
Κεραυνός Κολχικού – Μελιτέας: –
Θύελλα Περιστερώνα – Ποσειδώνας Μηχανιώνας: –
Ιάσων Αυγής – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: –
14η αγωνιστική
Καμπανιακός – Ιάσων Αυγής: –
Φοίνικας Πολίχνης – ΑΕ Ευόσμου: –
Εθνικός Σοχού – Θερμαϊκός Θέρμης: –
ΑΟ Καρδίας – Αχιλλέας Τριανδρίας: –
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Κεραυνός Κολχικού: –
Ομόνοια Σίνδου – Μαραθώνας: –
Μελιτέας – Θύελλα Περιστερώνα: –
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: –
15η αγωνιστική
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Καμπανιακός: –
ΑΕ Ευόσμου – Θερμαϊκός Θέρμης: –
Αχιλλέας Τριανδρίας – Φοίνικας Πολίχνης: –
Κεραυνός Κολχικού – Εθνικός Σοχού: –
Μαραθώνας – ΑΟ Καρδίας: –
Θύελλα Περιστερώνα – Ηρακλής Αμπελοκήπων: –
Ιάσων Αυγής – Ομόνοια Σίνδου: –
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Μελιτέας: –
16η αγωνιστική
Καμπανιακός – Μελιτέας: –
Αχιλλέας Τριανδρίας – ΑΕ Ευόσμου: –
Θερμαϊκός Θέρμης – Κεραυνός Κολχικού: –
Φοίνικας Πολίχνης – Μαραθώνας: –
Εθνικός Σοχού – Θύελλα Περιστερώνα: –
ΑΟ Καρδίας – Ιάσων Αυγής: –
Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: –
Ομόνοια Σίνδου – Ποσειδώνας Μηχανιώνας: –
17η αγωνιστική
Καμπανιακός – Ηρακλής Αμπελοκήπων: –
ΑΕ Ευόσμου – Κεραυνός Κολχικού: –
Μαραθώνας – Αχιλλέας Τριανδρίας: –
Θύελλα Περιστερώνα – Θερμαϊκός Θέρμης: –
Ιάσων Αυγής – Φοίνικας Πολίχνης: –
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Εθνικός Σοχού: –
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – ΑΟ Καρδίας: –
Μελιτέας – Ομόνοια Σίνδου: –
18η αγωνιστική
Εθνικός Σοχού – Καμπανιακός: –
Μαραθώνας – ΑΕ Ευόσμου: –
Κεραυνός Κολχικού – Θύελλα Περιστερώνα: –
Αχιλλέας Τριανδρίας – Ιάσων Αυγής: –
Θερμαϊκός Θέρμης – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: –
Φοίνικας Πολίχνης – Ποσειδώνας Μηχανιώνας: –
ΑΟ Καρδίας – Μελιτέας: –
Ομόνοια Σίνδου – Ηρακλής Αμπελοκήπων: –
19η αγωνιστική
Καμπανιακός – Θερμαϊκός Θέρμης: –
ΑΕ Ευόσμου – Θύελλα Περιστερώνα: –
Ιάσων Αυγής – Μαραθώνας: –
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Κεραυνός Κολχικού: –
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Αχιλλέας Τριανδρίας: –
Μελιτέας – Φοίνικας Πολίχνης: –
Ομόνοια Σίνδου – Εθνικός Σοχού: –
Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΑΟ Καρδίας: –
20η αγωνιστική
Κεραυνός Κολχικού – Καμπανιακός: –
Ιάσων Αυγής – ΑΕ Ευόσμου: –
Θύελλα Περιστερώνα – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: –
Μαραθώνας – Ποσειδώνας Μηχανιώνας: –
Αχιλλέας Τριανδρίας – Μελιτέας: –
Θερμαϊκός Θέρμης – Ομόνοια Σίνδου: –
Φοίνικας Πολίχνης – Ηρακλής Αμπελοκήπων: –
ΑΟ Καρδίας – Εθνικός Σοχού: –
21η αγωνιστική
Καμπανιακός – Θύελλα Περιστερώνα: –
ΑΕ Ευόσμου – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: –
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Ιάσων Αυγής: –
Μελιτέας – Μαραθώνας: –
Ομόνοια Σίνδου – Κεραυνός Κολχικού: –
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Αχιλλέας Τριανδρίας: –
ΑΟ Καρδίας – Θερμαϊκός Θέρμης: –
Εθνικός Σοχού – Φοίνικας Πολίχνης: –
22η αγωνιστική
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Καμπανιακός: –
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – ΑΕ Ευόσμου: –
Ιάσων Αυγής – Μελιτέας: –
Θύελλα Περιστερώνα – Ομόνοια Σίνδου: –
Μαραθώνας – Ηρακλής Αμπελοκήπων: –
Κεραυνός Κολχικού – ΑΟ Καρδίας: –
Αχιλλέας Τριανδρίας – Εθνικός Σοχού: –
Φοίνικας Πολίχνης – Θερμαϊκός Θέρμης: –
23η αγωνιστική
ΑΕ Ευόσμου – Καμπανιακός: –
Μελιτέας – Ποσειδώνας Μηχανιώνας: –
Ομόνοια Σίνδου – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: –
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Ιάσων Αυγής: –
ΑΟ Καρδίας – Θύελλα Περιστερώνα: –
Εθνικός Σοχού – Μαραθώνας: –
Φοίνικας Πολίχνης – Κεραυνός Κολχικού: –
Θερμαϊκός Θέρμης – Αχιλλέας Τριανδρίας: –
24η αγωνιστική
Καμπανιακός – Ομόνοια Σίνδου: –
Μελιτέας – ΑΕ Ευόσμου: –
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Ηρακλής Αμπελοκήπων: –
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΑΟ Καρδίας: –
Ιάσων Αυγής – Εθνικός Σοχού: –
Θύελλα Περιστερώνα – Φοίνικας Πολίχνης: –
Μαραθώνας – Θερμαϊκός Θέρμης: –
Κεραυνός Κολχικού – Αχιλλέας Τριανδρίας: –
25η αγωνιστική
ΑΟ Καρδίας – Καμπανιακός: –
ΑΕ Ευόσμου – Ομόνοια Σίνδου: –
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Μελιτέας: –
Εθνικός Σοχού – Ποσειδώνας Μηχανιώνας: –
Φοίνικας Πολίχνης – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: –
Θερμαϊκός Θέρμης – Ιάσων Αυγής: –
Αχιλλέας Τριανδρίας – Θύελλα Περιστερώνα: –
Κεραυνός Κολχικού – Μαραθώνας: –
26η αγωνιστική
Καμπανιακός – Φοίνικας Πολίχνης: –
Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΑΕ Ευόσμου: –
Ομόνοια Σίνδου – ΑΟ Καρδίας: –
Μελιτέας – Εθνικός Σοχού: –
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Θερμαϊκός Θέρμης: –
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Αχιλλέας Τριανδρίας: –
Ιάσων Αυγής – Κεραυνός Κολχικού: –
Θύελλα Περιστερώνα – Μαραθώνας: –
27η αγωνιστική
Αχιλλέας Τριανδρίας – Καμπανιακός: –
ΑΕ Ευόσμου – ΑΟ Καρδίας: –
Εθνικός Σοχού – Ηρακλής Αμπελοκήπων: –
Φοίνικας Πολίχνης – Ομόνοια Σίνδου: –
Θερμαϊκός Θέρμης – Μελιτέας: –
Κεραυνός Κολχικού – Ποσειδώνας Μηχανιώνας: –
Μαραθώνας – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: –
Θύελλα Περιστερώνα – Ιάσων Αυγής: –
28η αγωνιστική
Καμπανιακός – Μαραθώνας: –
Εθνικός Σοχού – ΑΕ Ευόσμου: –
ΑΟ Καρδίας – Φοίνικας Πολίχνης: –
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Θερμαϊκός Θέρμης: –
Ομόνοια Σίνδου – Αχιλλέας Τριανδρίας: –
Μελιτέας – Κεραυνός Κολχικού: –
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Θύελλα Περιστερώνα: –
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Ιάσων Αυγής: –
29η αγωνιστική
Ιάσων Αυγής – Καμπανιακός: –
ΑΕ Ευόσμου – Φοίνικας Πολίχνης: –
Θερμαϊκός Θέρμης – Εθνικός Σοχού: –
Αχιλλέας Τριανδρίας – ΑΟ Καρδίας: –
Κεραυνός Κολχικού – Ηρακλής Αμπελοκήπων: –
Μαραθώνας – Ομόνοια Σίνδου: –
Θύελλα Περιστερώνα – Μελιτέας: –
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Ποσειδώνας Μηχανιώνας: –
30η αγωνιστική
Καμπανιακός – Ποσειδώνας Μηχανιώνας: –
Θερμαϊκός Θέρμης – ΑΕ Ευόσμου: –
Φοίνικας Πολίχνης – Αχιλλέας Τριανδρίας: –
Εθνικός Σοχού – Κεραυνός Κολχικού: –
ΑΟ Καρδίας – Μαραθώνας: –
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Θύελλα Περιστερώνα: –
Ομόνοια Σίνδου – Ιάσων Αυγής: –
Μελιτέας – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: –