ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
latest

Α1 ΕΠΣΜ:Αποτελέσματα και βαθμολογία

Πρωτάθλημα Α1 ΕΠΣΜ 2017-2018

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1) ΠΑΟ Κουφαλίων                27
2) Θερμαϊκός Θέρμης               24
3) Ηρακλής Αμπελοκήπων      22
4) Κεραυνός Κολχικού            19
5) Ολυμπιακός Κυμίνων         17
6) Ομόνοια Σίνδου                  17
7) Αχιλλέας Τριανδρίας           15
8)ΑΕ Ευόσμου                       15 
9) Νίκη Μεσημερίου             14
10)Παύλος Μελάς                  13
11)Ποσειδώνας Μηχανιώνας 13 
12)Ποσειδώνας Καλαμαριάς  13
13)Αναγέννηση Επανομής     12 
14)Ακρίτες Συκεών                 12
15)  ΠΟ Μαλακοπής                10
16) ΓΣ Ηλιούπολης                 0


1η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ:  - 0-0
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ - ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ:  - 2-1
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ:  - 3-0
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ:  - 2-3
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ:  - 0-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ:  - 3-0
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ:  - 0-4
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ:  - 1-0

2η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ:  - 2-0
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ:  - 2-0
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ - ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ:  - 1-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ:  - 4-1
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ:  - 6-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ:  - 2-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ:  - 1-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ - ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ:  - 1-1

3η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ:  - 2-1
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ:  - 1-2
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ:  - 0-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ - ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ:  - 0-0
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ:  - 2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ - ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ:  - 1-2
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ:  - 0-3
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ:  - 2-1

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ:  - 1-0 
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ:  - 3-1 
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ:  - 0-2 
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ:  - 3-0
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ:  - 2-1 
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ - ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ:  - 0-0 
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ:  - 2-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ:  -3-0 

5η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ:  -  3-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ - ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ:  - 0-1
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ:  - 3/5
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ - ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ:  - 3-1
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ:  -  0-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ - ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ:  - 2-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ:  - 2-0
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ:  -  2-1

6η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ:  - 1-2
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ:  - 2-3
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ:  - 2-2
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ:  - 0-1
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ:  - 2-2
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ:  - 1-0
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ:  - 3-3
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ:  - 1-1

7η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ:  - 2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ:  - 4-1
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ:  -  1-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ - ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ:  - 3-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ:  -   0-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ:  -  1-0
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ:  - 2-2
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ:  - 1-1

8η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ:  - 1-0
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ - ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ:  -                              2-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ:  -   2-0
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ:  -   1-2
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ:  - 1-2
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ:  -    1-1
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ:  - 1-1
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ - ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ:  -  3-1

9η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ - ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ:  - 0-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ:  - 0-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ:  - 2-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ:  - 0-0
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ:  -    1-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ - ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ:  - 3-2
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ:  -  3-1
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ - ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ:  - 4-0

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ:  - 1-2
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ:  -   3-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ:  - 2-0
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ - ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ:  -   0-3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ:  - 1-0
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ:  -  1-2
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ:  - 2-2
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ:  -  2-0

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ:  - 2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ:  - 2-2
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ - ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ:  -  2-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ:  - 2-0
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ:  -    1-3
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ:  -  0-1
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ:  -  1-0
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ:  -  1-1

12η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ:  - 
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ:  - 
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ:  - 
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ:  - 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ:  - 
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ - ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ:  - 
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ:  - 
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ:  - 

13η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ:  - 
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ:  - 
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ:  - 
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ:  - 
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ:  - 
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ:  - 
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ:  - 
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ:  - 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ:  - 
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ - ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ:  - 
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ:  - 
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ:  - 
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ:  - 
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ:  - 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ:  - 
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ:  - 

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ - ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ:  - 
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ:  - 
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ:  - 
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ:  - 
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ:  - 
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ:  - 
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ - ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ:  - 
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ: