ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
latest

Α ΕΠΣΜ Αποτελέσματα και βαθμολογία


kampaniasports
Πρωτάθλημα Α ΕΠΣΜ  2018-2019 Αποτελέσματα και βαθμολογία

  ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  5η αγωνιστική

 1.Δόξα Πενταλόφου 12
 2.Δόξα Ρετζικίου  12
 3.
Ελευθεριακός  10
 4.ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου  10
 5.Αναγέννηση Χαλκηδόνας 10
 6.
Ιωνικός  8
 7.Δόξα Αγ.Παύλου  7
 8.
Αίας Ευόσμου  7
 9.
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης  6
10.ΠΑΕ Τερψιθέας  5
11.Μακεδονικός Γέφυρας  5
12.Αστέρας Αμπελοκήπων  5
13.Αξιός Ανατολικού  3
14.Κανονιέρηδες  2
15,ΓΣ Ηλιούπολης  2
16.Αστραπή Δενδροποτάμου 1

1η αγωνιστική

Αξιός Ανατολικού - Δόξα Πενταλόφου: - 0-1
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Κανονιέρηδες: - 2-2
Δόξα Αγ.Παύλου - Αστέρας Αμπελοκήπων: - 1-1(65΄)
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Ελευθεριακός: - 3-0
Ιωνικός - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου: - 1-0
ΓΣ Ηλιούπολης - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας: - 2-2
Δόξα Ρετζικίου - Αστραπή Δενδροποτάμου: - 3-1
Αίας Ευόσμου - Μακεδονικός Γέφυρας: - 1-1
2η αγωνιστική
Αξιός Ανατολικού - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης: - 1-1
Κανονιέρηδες - Δόξα Αγ.Παύλου: - 0-1
Δόξα Πενταλόφου - Αναγέννηση Χαλκηδόνας: - 1-0
Αστέρας Αμπελοκήπων - Ιωνικός: - 1-1
Ελευθεριακός - ΓΣ Ηλιούπολης: - 3-1
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Δόξα Ρετζικίου: - 3-2
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Μακεδονικός Γέφυρας: - 2-1
Αστραπή Δενδροποτάμου - Αίας Ευόσμου: - 1-0
3η αγωνιστική
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Αξιός Ανατολικού: - 2-1
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Δόξα Αγ.Παύλου: - 2-0
Ιωνικός - Κανονιέρηδες: -  0-0
ΓΣ Ηλιούπολης - Δόξα Πενταλόφου: - 1-2
Δόξα Ρετζικίου - Αστέρας Αμπελοκήπων: - 2-0
Μακεδονικός Γέφυρας - Ελευθεριακός: - 2-3
Αίας Ευόσμου - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου: - 1-2
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Αστραπή Δενδροποτάμου: - 2-2
4η αγωνιστική
Αξιός Ανατολικού - ΓΣ Ηλιούπολης: - 
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης: - 1-1
Δόξα Αγ.Παύλου - Ιωνικός: - 1-0
Κανονιέρηδες - Δόξα Ρετζικίου: - 1-2
Δόξα Πενταλόφου - Μακεδονικός Γέφυρας: - 0-1
Αστέρας Αμπελοκήπων - Αίας Ευόσμου: - 1-4
Ελευθεριακός - Αστραπή Δενδροποτάμου: - 2-0
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας: - 4-2
5η αγωνιστική
Μακεδονικός Γέφυρας - Αξιός Ανατολικού: - 0-0
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Ιωνικός: -1-2
 ΓΣ Ηλιούπολης - Αναγέννηση Χαλκηδόνας: - 1-4
Δόξα Ρετζικίου - Δόξα Αγ.Παύλου: - 2-1
Αίας Ευόσμου - Κανονιέρηδες: - 4-2
Αστραπή Δενδροποτάμου - Δόξα Πενταλόφου: - 0-2
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Αστέρας Αμπελοκήπων: -1-3
 Ελευθεριακός - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου: - 3-3
6η αγωνιστική
Αξιός Ανατολικού - Αστραπή Δενδροποτάμου: - 
ΓΣ Ηλιούπολης - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης: - 
Ιωνικός - Δόξα Ρετζικίου: - 
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Μακεδονικός Γέφυρας: - 
Δόξα Αγ.Παύλου - Αίας Ευόσμου: - 
Κανονιέρηδες - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας: - 
Δόξα Πενταλόφου - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου: - 
Αστέρας Αμπελοκήπων - Ελευθεριακός: - 
7η αγωνιστική
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Αξιός Ανατολικού: - 
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Δόξα Ρετζικίου: - 
Μακεδονικός Γέφυρας - ΓΣ Ηλιούπολης: - 
Αίας Ευόσμου - Ιωνικός: - 
Αστραπή Δενδροποτάμου - Αναγέννηση Χαλκηδόνας: - 
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Δόξα Αγ.Παύλου: - 
Ελευθεριακός - Κανονιέρηδες: - 
Δόξα Πενταλόφου - Αστέρας Αμπελοκήπων: - 
8η αγωνιστική
Αξιός Ανατολικού - Αστέρας Αμπελοκήπων: - 
Μακεδονικός Γέφυρας - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης: - 
Δόξα Ρετζικίου - Αίας Ευόσμου: - 
ΓΣ Ηλιούπολης - Αστραπή Δενδροποτάμου: - 
Ιωνικός - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας: - 
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου: - 
Δόξα Αγ.Παύλου - Ελευθεριακός: - 
Κανονιέρηδες - Δόξα Πενταλόφου: - 
9η αγωνιστική
Κανονιέρηδες - Αξιός Ανατολικού: - 
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Αίας Ευόσμου: - 
Αστραπή Δενδροποτάμου - Μακεδονικός Γέφυρας: - 
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Δόξα Ρετζικίου: - 
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - ΓΣ Ηλιούπολης: - 
Ελευθεριακός - Ιωνικός: - 
Αστέρας Αμπελοκήπων - Αναγέννηση Χαλκηδόνας: - 
Δόξα Πενταλόφου - Δόξα Αγ.Παύλου: - 
10η αγωνιστική
Δόξα Αγ.Παύλου - Αξιός Ανατολικού: - 
Αστραπή Δενδροποτάμου - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης: - 
Αίας Ευόσμου - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας: - 
Μακεδονικός Γέφυρας - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου: - 
Δόξα Ρετζικίου - Ελευθεριακός: - 
ΓΣ Ηλιούπολης - Αστέρας Αμπελοκήπων: - 
Ιωνικός - Δόξα Πενταλόφου: - 
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Κανονιέρηδες: - 
11η αγωνιστική
Αξιός Ανατολικού - Ιωνικός: - 
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας: -
 ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Αστραπή Δενδροποτάμου: - 
Ελευθεριακός - Αίας Ευόσμου: -
 Αστέρας Αμπελοκήπων - Μακεδονικός Γέφυρας: - 
Δόξα Πενταλόφου - Δόξα Ρετζικίου: - 
Κανονιέρηδες - ΓΣ Ηλιούπολης: -
Δόξα Αγ.Παύλου - Αναγέννηση Χαλκηδόνας: - 
12η αγωνιστική
Δόξα Ρετζικίου - Αξιός Ανατολικού: - 
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης: - 
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Ελευθεριακός: - 
Αστραπή Δενδροποτάμου - Αστέρας Αμπελοκήπων: - 
Αίας Ευόσμου - Δόξα Πενταλόφου: - 
Μακεδονικός Γέφυρας - Κανονιέρηδες: -
 ΓΣ Ηλιούπολης - Δόξα Αγ.Παύλου: - 
Ιωνικός - Αναγέννηση Χαλκηδόνας: - 
13η αγωνιστική
Αξιός Ανατολικού - Αίας Ευόσμου: - 
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Ελευθεριακός: - 
Αστέρας Αμπελοκήπων - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου: - 
Δόξα Πενταλόφου - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας: - 
Κανονιέρηδες - Αστραπή Δενδροποτάμου: - 
Δόξα Αγ.Παύλου - Μακεδονικός Γέφυρας: - 
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Δόξα Ρετζικίου: - 
Ιωνικός - ΓΣ Ηλιούπολης: - 
14η αγωνιστική
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Αξιός Ανατολικού: - 
Αστέρας Αμπελοκήπων - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης: - 
Ελευθεριακός - Δόξα Πενταλόφου: - 
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Κανονιέρηδες: - 
Αστραπή Δενδροποτάμου - Δόξα Αγ.Παύλου: - 
Αίας Ευόσμου - Αναγέννηση Χαλκηδόνας: - 
Μακεδονικός Γέφυρας - Ιωνικός: - 
Δόξα Ρετζικίου - ΓΣ Ηλιούπολης: - 
15η αγωνιστική
Αξιός Ανατολικού - Ελευθεριακός: - 
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Δόξα Πενταλόφου: - 
Κανονιέρηδες - Αστέρας Αμπελοκήπων: - 
Δόξα Αγ.Παύλου - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου: -
 Αναγέννηση Χαλκηδόνας - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας: - 
Ιωνικός - Αστραπή Δενδροποτάμου: - 
ΓΣ Ηλιούπολης - Αίας Ευόσμου: - 
Δόξα Ρετζικίου - Μακεδονικός Γέφυρας: - 
16η αγωνιστική
Δόξα Πενταλόφου - Αξιός Ανατολικού: - 
Κανονιέρηδες - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης: - 
Αστέρας Αμπελοκήπων - Δόξα Αγ.Παύλου: - 
Ελευθεριακός - Αναγέννηση Χαλκηδόνας: - 
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Ιωνικός: -
 ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - ΓΣ Ηλιούπολης: - 
Αστραπή Δενδροποτάμου - Δόξα Ρετζικίου: - 
Μακεδονικός Γέφυρας - Αίας Ευόσμου: - 
17η αγωνιστική
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Αξιός Ανατολικού: - 
Δόξα Αγ.Παύλου - Κανονιέρηδες: - 
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Δόξα Πενταλόφου: - 
Ιωνικός - Αστέρας Αμπελοκήπων: - 
ΓΣ Ηλιούπολης - Ελευθεριακός: - 
Δόξα Ρετζικίου - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου: - 
Μακεδονικός Γέφυρας - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας: - 
Αίας Ευόσμου - Αστραπή Δενδροποτάμου: - 
18η αγωνιστική
Αξιός Ανατολικού - Αναγέννηση Χαλκηδόνας: - 
Δόξα Αγ.Παύλου - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης: - 
Κανονιέρηδες - Ιωνικός: - 
Δόξα Πενταλόφου - ΓΣ Ηλιούπολης: - 
Αστέρας Αμπελοκήπων - Δόξα Ρετζικίου: - 
Ελευθεριακός - Μακεδονικός Γέφυρας: - 
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Αίας Ευόσμου: - 
Αστραπή Δενδροποτάμου - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας: - 
19η αγωνιστική
ΓΣ Ηλιούπολης - Αξιός Ανατολικού: - 
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Αναγέννηση Χαλκηδόνας: - 
Ιωνικός - Δόξα Αγ.Παύλου: - 
Δόξα Ρετζικίου - Κανονιέρηδες: - 
Μακεδονικός Γέφυρας - Δόξα Πενταλόφου: - 
Αίας Ευόσμου - Αστέρας Αμπελοκήπων: - 
Αστραπή Δενδροποτάμου - Ελευθεριακός: - 
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου: - 
20η αγωνιστική
Αξιός Ανατολικού - Μακεδονικός Γέφυρας: - 
Ιωνικός - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης: - 
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - ΓΣ Ηλιούπολης: - 
Δόξα Αγ.Παύλου - Δόξα Ρετζικίου: - 
Κανονιέρηδες - Αίας Ευόσμου: - 
Δόξα Πενταλόφου - Αστραπή Δενδροποτάμου: - 
Αστέρας Αμπελοκήπων - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας: - 
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Ελευθεριακός: - 
21η αγωνιστική
Αστραπή Δενδροποτάμου - Αξιός Ανατολικού: - 
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - ΓΣ Ηλιούπολης: - 
Δόξα Ρετζικίου - Ιωνικός: - 
Μακεδονικός Γέφυρας - Αναγέννηση Χαλκηδόνας: - 
Αίας Ευόσμου - Δόξα Αγ.Παύλου: - 
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Κανονιέρηδες: - 
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Δόξα Πενταλόφου: - 
Ελευθεριακός - Αστέρας Αμπελοκήπων: - 
22η αγωνιστική
Αξιός Ανατολικού - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου: - 
Δόξα Ρετζικίου - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης: - 
ΓΣ Ηλιούπολης - Μακεδονικός Γέφυρας: - 
Ιωνικός - Αίας Ευόσμου: - 
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Αστραπή Δενδροποτάμου: - 
Δόξα Αγ.Παύλου - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας: - 
Κανονιέρηδες - Ελευθεριακός: - 
Αστέρας Αμπελοκήπων - Δόξα Πενταλόφου: - 
23η αγωνιστική
Αστέρας Αμπελοκήπων - Αξιός Ανατολικού: - 
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Μακεδονικός Γέφυρας: - 
Αίας Ευόσμου - Δόξα Ρετζικίου: - 
Αστραπή Δενδροποτάμου - ΓΣ Ηλιούπολης: - 
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Ιωνικός: - 
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Αναγέννηση Χαλκηδόνας: - 
Ελευθεριακός - Δόξα Αγ.Παύλου: - 
Δόξα Πενταλόφου - Κανονιέρηδες: - 
24η αγωνιστική
Αξιός Ανατολικού - Κανονιέρηδες: - 
Αίας Ευόσμου - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης: - 
Μακεδονικός Γέφυρας - Αστραπή Δενδροποτάμου: - 
Δόξα Ρετζικίου - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας: - 
ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου: - 
Ιωνικός - Ελευθεριακός: - 
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Αστέρας Αμπελοκήπων: - 
Δόξα Αγ.Παύλου - Δόξα Πενταλόφου: - 
25η αγωνιστική
Αξιός Ανατολικού - Δόξα Αγ.Παύλου: - 
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Αστραπή Δενδροποτάμου: -
 ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Αίας Ευόσμου: - 
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Μακεδονικός Γέφυρας: - 
Ελευθεριακός - Δόξα Ρετζικίου: - 
Αστέρας Αμπελοκήπων - ΓΣ Ηλιούπολης: - 
Δόξα Πενταλόφου - Ιωνικός: - 
Κανονιέρηδες - Αναγέννηση Χαλκηδόνας: - 
26η αγωνιστική
Ιωνικός - Αξιός Ανατολικού: - 
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης: - 
Αστραπή Δενδροποτάμου - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου: - 
Αίας Ευόσμου - Ελευθεριακός: - 
Μακεδονικός Γέφυρας - Αστέρας Αμπελοκήπων: - 
Δόξα Ρετζικίου - Δόξα Πενταλόφου: - 
ΓΣ Ηλιούπολης - Κανονιέρηδες: - 
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Δόξα Αγ.Παύλου: - 
27η αγωνιστική
Αξιός Ανατολικού - Δόξα Ρετζικίου: - 
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου: - 
Ελευθεριακός - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας: - 
Αστέρας Αμπελοκήπων - Αστραπή Δενδροποτάμου: - 
Δόξα Πενταλόφου - Αίας Ευόσμου: - 
Κανονιέρηδες - Μακεδονικός Γέφυρας: - 
Δόξα Αγ.Παύλου - ΓΣ Ηλιούπολης: - 
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Ιωνικός: - 
28η αγωνιστική
Αίας Ευόσμου - Αξιός Ανατολικού: - 
Ελευθεριακός - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης: - 
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Αστέρας Αμπελοκήπων: - 
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Δόξα Πενταλόφου: - 
Αστραπή Δενδροποτάμου - Κανονιέρηδες: - 
Μακεδονικός Γέφυρας - Δόξα Αγ.Παύλου: - 
Δόξα Ρετζικίου - Αναγέννηση Χαλκηδόνας: - 
ΓΣ Ηλιούπολης - Ιωνικός: - 
29η αγωνιστική
Αξιός Ανατολικού - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας: - 
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Αστέρας Αμπελοκήπων: - 
Δόξα Πενταλόφου - Ελευθεριακός: - 
Κανονιέρηδες - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου: - 
Δόξα Αγ.Παύλου - Αστραπή Δενδροποτάμου: - 
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Αίας Ευόσμου: - 
Ιωνικός - Μακεδονικός Γέφυρας: -
 ΓΣ Ηλιούπολης - Δόξα Ρετζικίου: - 
30η αγωνιστική
Ελευθεριακός - Αξιός Ανατολικού: - 
Δόξα Πενταλόφου - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης: - 
Αστέρας Αμπελοκήπων - Κανονιέρηδες: - 
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Δόξα Αγ.Παύλου: - 
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Αναγέννηση Χαλκηδόνας: - 
Αστραπή Δενδροποτάμου - Ιωνικός: - 
Αίας Ευόσμου - ΓΣ Ηλιούπολης: - 
Μακεδονικός Γέφυρας - Δόξα Ρετζικίου: -