Γ Εθνική 1ος όμιλος

Βαθμολογία
# Ομάδα Αγ. Βαθμοί Ν Ι Η Γκολ
1 Απόλλων Καλαμαριάς 25 64 22 1 2 62-16
2 Δόξα Δράμας 24 57 18 3 3 59-15
3 ΑΠΕ Λαγκαδά 24 46 15 1 8 34-22
4 Νέστος Χρυσούπολης 24 42 13 3 8 35-29
5 ΦΑΣ Νάουσα 24 37 10 7 7 26-24
6 Καμπανιακός 24 35 11 2 11 30-36
7 Ορφέας Ξάνθης 24 34 8 10 6 21-19
8 ΑΟ Καρδίας 25 34 9 7 9 31-34
9 Απόλλων Παραλιμνίου 25 33 9 6 10 35-23
10 Καβάλα 24 31 7 10 7 35-26
11 Μακεδονικός Φούφα 24 29 8 5 11 24-27
12 Αλμωπός Αριδαίας 24 27 8 3 13 22-25
13 Δόξα Προσκυνητών 24 20 5 5 14 19-39
14 Εορδαϊκός 25 14 3 5 17 20-59
15 ΑΕ Ποντίων Βατολάκκου 24 5 1 2 21 4-63


1η αγωνιστική 16η
Δόξα Δράμας-Καμπανιακός                          3-1    0-1
ΑΟ Καρδίας-Ορφέας Ξάνθης                        ο-ο    1-2
Μακεδονικός Φούφα-ΑΠΕ Λαγκαδά             1-2     1-3
ΑΕ Ποντίων-Απόλλων Καλαμαριάς              2-4    0-3 αα
ΑΟ Καβάλα-Δόξα Προσκυνητών                  5-2     0-0
Νάουσα-Εορδαϊκός                                       2-2    1-0
Απόλλων Παραλιμνίου-Νέστος Χρυσούπολης ο-1  1-0
Ρεπό: Αλμωπός Αριδαίας
2η αγωνιστική 17η
Καμπανιακός-Απόλλων Παραλιμνίου  1-0   2-1
Αλμωπός Αριδαίας-ΑΟ Καρδίας          2-2   0-1
Ορφέας Ξάνθης-Μακεδονικός Φούφα  3-2 αναβ
ΑΠΕ Λαγκαδά-ΑΟ Καβάλα                    0-0   0-1
Απόλλων Καλαμαριάς-Νάουσα             4-0   2-2
Δόξα Προσκυνητών-Δόξα Δράμας        0-0    2-4
Εορδαϊκός-Νέστος Χρυσούπολης         1-2   1-2
Ρεπό: ΑΕ Ποντίων
3η αγωνιστική 18η
Εορδαϊκός-Καμπανιακός                                 3-0   0-5
ΑΟ Καρδίας-Μακεδονικός Φούφα                   0-0   0-3
ΑΕ Ποντίων-Αλμωπός Αριδαίας                       0-1  0-3 αα
ΑΟ Καβάλα-Ορφέας Ξάνθης                            0-0   1-1
Δόξα Δράμας-ΑΠΕ Λαγκαδά                            3-0   1-0
Νέστος Χρυσούπολης-Απόλλων Καλαμαριάς  0-3   0-4
Απόλλων Παραλιμνίου-Δόξα Προσκυνητών    4-0    1-2
Ρεπό: Νάουσα
4η αγωνιστική 19η
Απόλλων Καλαμαριάς-Καμπανιακός        1-0     1-0
ΑΕ Ποντίων-ΑΟ Καρδίας                          0-0     0-3αα
Μακεδονικός Φούφα-ΑΟ Καβάλα             2-1     1-1
Αλμωπός Αριδαίας-Νάουσα                     0-0     0-1
Ορφέας Ξάνθης-Δόξα Δράμας                 0-3     0-3
ΑΠΕ Λαγκαδά-Απόλλων Παραλιμνίου     2-1     1-2
Δόξα Προσκυνητών-Εορδαϊκός               1-0      1-2
Ρεπό: Νέστος Χρυσούπολης
5η αγωνιστική 20η
ΑΟ Καρδίας-ΑΟ Καβάλα                              1-1    0-0
Νάουσα-ΑΕ Ποντίων                                    4-0    3-0 αα
Δόξα Δράμας-Μακεδονικός Φούφα              4-1    2-0
Νέστος Χρυσούπολης-Αλμωπός Αριδαίας  2-1     2-1
Απόλλων Παραλιμνίου-Ορφέας Ξάνθης      0-0     0-0
Εορδαϊκός-ΑΠΕ Λαγκαδά                             0-2    1-3
Απόλλων Καλαμαριάς-Δόξα Προσκυνητών  3-1     4-0
Ρεπό: Καμπανιακός
6η αγωνιστική 21η
Αλμωπός Αριδαίας-Καμπανιακός                 2-0    1-2
Νάουσα-ΑΟ Καρδίας                                     0-1    0-3
ΑΟ Καβάλα-Δόξα Δράμας                             2-2    1-2
ΑΕ Ποντίων-Νέστος Χρυσούπολης                0-4   0-3 αα
Μακεδονικός Φούφα-Απόλλων Παραλιμνίου  1-0   3-2
Ορφέας Ξάνθης-Εορδαϊκός                             2-2   0-0
ΑΠΕ Λαγκαδά-Απόλλων Καλαμαριάς              0-2   1-4
Ρεπό: Δόξα Προσκυνητών
7η αγωνιστική 22η
Καμπανιακός-ΑΕ Ποντίων                        3-0    3-0αα
ΑΟ Καρδίας-Δόξα Δράμας                       1-3     0-3
Νέστος Χρυσούπολης-Νάουσα                1-1     1-3
Απόλλων Παραλιμνίου-ΑΟ Καβάλα         1-1     1-1
Εορδαϊκός-Μακεδονικός Φούφα              0-0     0-1
Δόξα Προσκυνητών-Αλμωπός Αριδαίας  0-1     1-1
Απόλλων Καλαμαριάς-Ορφέας Ξάνθης   0-1     0-1
Ρεπό: ΑΠΕ Λαγκαδά
8η αγωνιστική 23η
Νάουσα-Καμπανιακός                              1-1   1-0
Νέστος Χρυσούπολης-ΑΟ Καρδίας          1-1   0-1
Δόξα Δράμας-Απόλλων Παραλιμνίου       0-0   2-0
ΑΟ Καβάλα-Εορδαϊκός                             5-1   4-0
ΑΕ Ποντίων-Δόξα Προσκυνητών              0-0   0-3 αα
Μακεδονικός Φούφα-Απόλλων Καλαμαριάς  0-1  1-3
Αλμωπός Αριδαίας-ΑΠΕ Λαγκαδά            1-2       0-1
Ρεπό: Ορφέας Ξάνθης
9η αγωνιστική 24η
Καμπανιακός-Νέστος Χρυσούπολης        1-0    0-5
ΑΟ Καρδίας-Απόλλων Παραλιμνίου         0-1    1-4
Εορδαϊκός-Δόξα Δράμας                          0-3     0-6
Δόξα Προσκυνητών-Νάουσα                    0-1     0-0
Απόλλων Καλαμαριάς-ΑΟ Καβάλα           2-1     3-2
ΑΠΕ Λαγκαδά-ΑΕ Ποντίων                       3-0     3-0αα
Ορφέας Ξάνθης-Αλμωπός Αριδαίας          2-1    0-1
Ρεπό: Μακεδονικός Φούφα
10η αγωνιστική 25η
Καμπανιακός-ΑΟ Καρδίας                              5-2    1-6
Απόλλων Παραλιμνίου-Εορδαϊκός                  2-2    3-0
Νέστος Χρυσούπολης-Δόξα Προσκυνητών     2-1    3-0
Δόξα Δράμας-Απόλλων Καλαμαριάς               2-4     0-2
Νάουσα-ΑΠΕ Λαγκαδά                                    0-1     1-0
ΑΕ Ποντίων-Ορφέας Ξάνθης                           0-2     0-3 αα
Μακεδονικός Φούφα-Αλμωπός Αριδαίας         2-0     0-2
Ρεπό: ΑΟ Καβάλα
11η αγωνιστική 26η
Δόξα Προσκυνητών-Καμπανιακός                      2-1     0-2
ΑΟ Καρδίας-Εορδαϊκός                                       2-1     1-0
Απόλλων Καλαμαριάς-Απόλλων Παραλιμνίου    2-0     1-0
ΑΠΕ Λαγκαδά-Νέστος Χρυσούπολης                 2-0     1-2
Ορφέας Ξάνθης-Νάουσα                                     1-1    2-0
Αλμωπός Αριδαίας-ΑΟ Καβάλα                           1-0    0-1
Μακεδονικός Φούφα-ΑΕ Ποντίων                         2-0   3-0αα
Ρεπό: Δόξα Δράμας
12η αγωνιστική 27η
Καμπανιακός-ΑΠΕ Λαγκαδά 0-3
Δόξα Προσκυνητών-ΑΟ Καρδίας 1-2
Εορδαϊκός-Απόλλων Καλαμαριάς  1-7
Νέστος Χρυσούπολης-Ορφέας Ξάνθης  1-0
Δόξα Δράμας-Αλμωπός Αριδαίας  3-0
Νάουσα-Μακεδονικός Φούφα  1-0
ΑΟ Καβάλα-ΑΕ Ποντίων  1-0
Ρεπό: Απόλλων Παραλιμνίου
13η αγωνιστική 28η
Ορφέας Ξάνθης-Καμπανιακός  0-0
ΑΟ Καρδίας-Απόλλων Καλαμαριάς 1-4
ΑΠΕ Λαγκαδά-Δόξα Προσκυνητών  1-0
Αλμωπός Αριδαίας-Απόλλων Παραλιμνίου  0-2
Μακεδονικός Φούφα-Νέστος Χρυσούπολης  0-0
ΑΕ Ποντίων-Δόξα Δράμας  0-3
ΑΟ Καβάλα-Νάουσα  0-3
Ρεπό: Εορδαϊκός
14η αγωνιστική 29η
Καμπανιακός-Μακεδονικός Φούφα  1-0
ΑΠΕ Λαγκαδά-ΑΟ Καρδίας    2-1
Δόξα Προσκυνητών-Ορφέας Ξάνθης 1-2
Εορδαϊκός-Αλμωπός Αριδαίας  0-3
Απόλλων Παραλιμνίου-ΑΕ Ποντίων  7-0
Νέστος Χρυσούπολης-ΑΟ Καβάλα  3-2
Δόξα Δράμας-Νάουσα   3-0
Ρεπό: Απόλλων Καλαμαριάς
15η αγωνιστική 30η
ΑΟ Καβάλα-Καμπανιακός   4-0
Ορφέας Ξάνθης-ΑΠΕ Λαγκαδά  0-1
Αλμωπός Αριδαίας-Απόλλων Καλαμαριάς  0-1
Μακεδονικός Φούφα-Δόξα Προσκυνητών  0-1
ΑΕ Ποντίων-Εορδαϊκός  1-3
Νάουσα-Απόλλων Παραλιμνίου  0-2
Δόξα Δράμας-Νέστος Χρυσούπολης  4-0
Ρεπό: ΑΟ Καρδίας