Γ Εθνική 1ος όμιλος

Βαθμολογία

Τελική Βαθμολογία
# Ομάδα Αγ. Βαθμοί Ν Ι Η Γκολ
1 Απόλλων Καλαμαριάς 27 70 24 1 2 72-16
2 Δόξα Δράμας 28 69 22 3 3 67-16
3 ΑΠΕ Λαγκαδά 28 50 16 2 10 38-30
4 Νέστος Χρυσούπολης 28 45 14 3 11 37-35
5 Ορφέας Ξάνθης 28 44 11 11 6 31-22
6 Καβάλα 28 43 11 10 7 43-26
7 Απόλλων Παραλιμνίου 28 42 12 6 10 44-23
8 ΦΑΣ Νάουσα 28 40 11 7 10 28-32
9 Καμπανιακός 28 38 12 2 14 34-44
10 ΑΟ Καρδίας 27 37 10 7 10 33-35
11 Μακεδονικός Φούφα 28 32 9 5 14 29-34
12 Αλμωπός Αριδαίας 28 30 9 3 16 24-31
13 Δόξα Προσκυνητών 28 25 6 7 15 26-46
14 Εορδαϊκός 28 17 4 5 19 23-68
15 ΑΕ Ποντίων Βατολάκκου 28 -1 1 2 25 4-75


1η αγωνιστική 16η
Δόξα Δράμας-Καμπανιακός                          3-1    0-1
ΑΟ Καρδίας-Ορφέας Ξάνθης                        ο-ο    1-2
Μακεδονικός Φούφα-ΑΠΕ Λαγκαδά             1-2     1-3
ΑΕ Ποντίων-Απόλλων Καλαμαριάς              2-4    0-3 αα
ΑΟ Καβάλα-Δόξα Προσκυνητών                  5-2     0-0
Νάουσα-Εορδαϊκός                                       2-2    1-0
Απόλλων Παραλιμνίου-Νέστος Χρυσούπολης ο-1  1-0
Ρεπό: Αλμωπός Αριδαίας
2η αγωνιστική 17η
Καμπανιακός-Απόλλων Παραλιμνίου  1-0   2-1
Αλμωπός Αριδαίας-ΑΟ Καρδίας          2-2   0-1
Ορφέας Ξάνθης-Μακεδονικός Φούφα  3-2 αναβ
ΑΠΕ Λαγκαδά-ΑΟ Καβάλα                    0-0   0-1
Απόλλων Καλαμαριάς-Νάουσα             4-0   2-2
Δόξα Προσκυνητών-Δόξα Δράμας        0-0    2-4
Εορδαϊκός-Νέστος Χρυσούπολης         1-2   1-2
Ρεπό: ΑΕ Ποντίων
3η αγωνιστική 18η
Εορδαϊκός-Καμπανιακός                                 3-0   0-5
ΑΟ Καρδίας-Μακεδονικός Φούφα                   0-0   0-3
ΑΕ Ποντίων-Αλμωπός Αριδαίας                       0-1  0-3 αα
ΑΟ Καβάλα-Ορφέας Ξάνθης                            0-0   1-1
Δόξα Δράμας-ΑΠΕ Λαγκαδά                            3-0   1-0
Νέστος Χρυσούπολης-Απόλλων Καλαμαριάς  0-3   0-4
Απόλλων Παραλιμνίου-Δόξα Προσκυνητών    4-0    1-2
Ρεπό: Νάουσα
4η αγωνιστική 19η
Απόλλων Καλαμαριάς-Καμπανιακός        1-0     1-0
ΑΕ Ποντίων-ΑΟ Καρδίας                          0-0     0-3αα
Μακεδονικός Φούφα-ΑΟ Καβάλα             2-1     1-1
Αλμωπός Αριδαίας-Νάουσα                     0-0     0-1
Ορφέας Ξάνθης-Δόξα Δράμας                 0-3     0-3
ΑΠΕ Λαγκαδά-Απόλλων Παραλιμνίου     2-1     1-2
Δόξα Προσκυνητών-Εορδαϊκός               1-0      1-2
Ρεπό: Νέστος Χρυσούπολης
5η αγωνιστική 20η
ΑΟ Καρδίας-ΑΟ Καβάλα                              1-1    0-0
Νάουσα-ΑΕ Ποντίων                                    4-0    3-0 αα
Δόξα Δράμας-Μακεδονικός Φούφα              4-1    2-0
Νέστος Χρυσούπολης-Αλμωπός Αριδαίας  2-1     2-1
Απόλλων Παραλιμνίου-Ορφέας Ξάνθης      0-0     0-0
Εορδαϊκός-ΑΠΕ Λαγκαδά                             0-2    1-3
Απόλλων Καλαμαριάς-Δόξα Προσκυνητών  3-1     4-0
Ρεπό: Καμπανιακός
6η αγωνιστική 21η
Αλμωπός Αριδαίας-Καμπανιακός                 2-0    1-2
Νάουσα-ΑΟ Καρδίας                                     0-1    0-3
ΑΟ Καβάλα-Δόξα Δράμας                             2-2    1-2
ΑΕ Ποντίων-Νέστος Χρυσούπολης                0-4   0-3 αα
Μακεδονικός Φούφα-Απόλλων Παραλιμνίου  1-0   3-2
Ορφέας Ξάνθης-Εορδαϊκός                             2-2   0-0
ΑΠΕ Λαγκαδά-Απόλλων Καλαμαριάς              0-2   1-4
Ρεπό: Δόξα Προσκυνητών
7η αγωνιστική 22η
Καμπανιακός-ΑΕ Ποντίων                        3-0    3-0αα
ΑΟ Καρδίας-Δόξα Δράμας                       1-3     0-3
Νέστος Χρυσούπολης-Νάουσα                1-1     1-3
Απόλλων Παραλιμνίου-ΑΟ Καβάλα         1-1     1-1
Εορδαϊκός-Μακεδονικός Φούφα              0-0     0-1
Δόξα Προσκυνητών-Αλμωπός Αριδαίας  0-1     1-1
Απόλλων Καλαμαριάς-Ορφέας Ξάνθης   0-1     0-1
Ρεπό: ΑΠΕ Λαγκαδά
8η αγωνιστική 23η
Νάουσα-Καμπανιακός                              1-1   1-0
Νέστος Χρυσούπολης-ΑΟ Καρδίας          1-1   0-1
Δόξα Δράμας-Απόλλων Παραλιμνίου       0-0   2-0
ΑΟ Καβάλα-Εορδαϊκός                             5-1   4-0
ΑΕ Ποντίων-Δόξα Προσκυνητών              0-0   0-3 αα
Μακεδονικός Φούφα-Απόλλων Καλαμαριάς  0-1  1-3
Αλμωπός Αριδαίας-ΑΠΕ Λαγκαδά            1-2       0-1
Ρεπό: Ορφέας Ξάνθης
9η αγωνιστική 24η
Καμπανιακός-Νέστος Χρυσούπολης        1-0    0-5
ΑΟ Καρδίας-Απόλλων Παραλιμνίου         0-1    1-4
Εορδαϊκός-Δόξα Δράμας                          0-3     0-6
Δόξα Προσκυνητών-Νάουσα                    0-1     0-0
Απόλλων Καλαμαριάς-ΑΟ Καβάλα           2-1     3-2
ΑΠΕ Λαγκαδά-ΑΕ Ποντίων                       3-0     3-0αα
Ορφέας Ξάνθης-Αλμωπός Αριδαίας          2-1    0-1
Ρεπό: Μακεδονικός Φούφα
10η αγωνιστική 25η
Καμπανιακός-ΑΟ Καρδίας                              5-2    1-6
Απόλλων Παραλιμνίου-Εορδαϊκός                  2-2    3-0
Νέστος Χρυσούπολης-Δόξα Προσκυνητών     2-1    3-0
Δόξα Δράμας-Απόλλων Καλαμαριάς               2-4     0-2
Νάουσα-ΑΠΕ Λαγκαδά                                    0-1     1-0
ΑΕ Ποντίων-Ορφέας Ξάνθης                           0-2     0-3 αα
Μακεδονικός Φούφα-Αλμωπός Αριδαίας         2-0     0-2
Ρεπό: ΑΟ Καβάλα
11η αγωνιστική 26η
Δόξα Προσκυνητών-Καμπανιακός                      2-1     0-2
ΑΟ Καρδίας-Εορδαϊκός                                       2-1     1-0
Απόλλων Καλαμαριάς-Απόλλων Παραλιμνίου    2-0     1-0
ΑΠΕ Λαγκαδά-Νέστος Χρυσούπολης                 2-0     1-2
Ορφέας Ξάνθης-Νάουσα                                     1-1    2-0
Αλμωπός Αριδαίας-ΑΟ Καβάλα                           1-0    0-1
Μακεδονικός Φούφα-ΑΕ Ποντίων                         2-0   3-0αα
Ρεπό: Δόξα Δράμας
12η αγωνιστική 27η
Καμπανιακός-ΑΠΕ Λαγκαδά                         0-3     1-2
Δόξα Προσκυνητών-ΑΟ Καρδίας                  1-2     1-0
Εορδαϊκός-Απόλλων Καλαμαριάς                 1-7     0-7
Νέστος Χρυσούπολης-Ορφέας Ξάνθης        1-0      0-1
Δόξα Δράμας-Αλμωπός Αριδαίας                  3-0     0-1
Νάουσα-Μακεδονικός Φούφα                       1-0     2-1
ΑΟ Καβάλα-ΑΕ Ποντίων                                1-0     3-0αα
Ρεπό: Απόλλων Παραλιμνίου
13η αγωνιστική 28η
Ορφέας Ξάνθης-Καμπανιακός                       0-0   3-0
ΑΟ Καρδίας-Απόλλων Καλαμαριάς               1-4 Αναβ.
ΑΠΕ Λαγκαδά-Δόξα Προσκυνητών                1-0  2-2
Αλμωπός Αριδαίας-Απόλλων Παραλιμνίου    0-2  0-2
Μακεδονικός Φούφα-Νέστος Χρυσούπολης  0-0   0-1
ΑΕ Ποντίων-Δόξα Δράμας                              0-3   0-3αα
ΑΟ Καβάλα-Νάουσα                                       0-3   1-0
Ρεπό: Εορδαϊκός
14η αγωνιστική 29η
Καμπανιακός-Μακεδονικός Φούφα       1-0    3-2
ΑΠΕ Λαγκαδά-ΑΟ Καρδίας                    2-1   0-2
Δόξα Προσκυνητών-Ορφέας Ξάνθης    1-2    3-3
Εορδαϊκός-Αλμωπός Αριδαίας              0-3    0-2
Απόλλων Παραλιμνίου-ΑΕ Ποντίων     7-0    3-0αα
Νέστος Χρυσούπολης-ΑΟ Καβάλα       3-2   0-3
Δόξα Δράμας-Νάουσα                           3-0   2-0
Ρεπό: Απόλλων Καλαμαριάς
15η αγωνιστική 30η
ΑΟ Καβάλα-Καμπανιακός                            4-0    1-0
Ορφέας Ξάνθης-ΑΠΕ Λαγκαδά                    0-1    3-0
Αλμωπός Αριδαίας-Απόλλων Καλαμαριάς  0-1     0-3
Μακεδονικός Φούφα-Δόξα Προσκυνητών   0-1     2-1
ΑΕ Ποντίων-Εορδαϊκός                              1-3      0-3 αα
Νάουσα-Απόλλων Παραλιμνίου                 0-2      0-4
Δόξα Δράμας-Νέστος Χρυσούπολης        4-0        2-1
Ρεπό: ΑΟ Καρδίας