ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
latest

728x90

header-ad

468x60

Κύπελλο ΕΠΣΜ οι αντίπαλοι

καμπανιασπορτςΑπό την ΕΠΣ Μακεδονίας ανακοινώνεται η κλήρωση των αγώνων της α’ φάσης του 47ου Κυπέλλου Ερασιτεχνικών Ομάδων. Αναλυτικά από τη δημόσια κλήρωση αναδείχτηκαν τα παρακάτω ζευγάρια:

1ος ΟΜΙΛΟΣ
Μακεδονικός Γέφυρας – Ελπίδες Χαλάστρας
Αξιός Ανατολικού – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – ΠΑΟΚ Κυμίνων Μαλγάρων
Ιωνικός – Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Ελευθεριακός – Αστραπή Δενδροποτάμου
Αίας Ευόσμου – ΑΕ Αμπελοκήπων
ΑΜΣ Νικόπολη – Φοίνικας Πολίχνης
Εθνικός Μετεώρων – Νίκη Ευκαρπίας
3ος ΟΜΙΛΟΣ
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Δόξα Ρετζικίου
Δόξα Αγίου Παύλου – ΑΕ Φιλύρου
ΑΣ Νεάπολης – Πανόραμα
Εθνικός Πυλαίας – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας
4ος ΟΜΙΛΟΣ
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Δόξα Πενταλόφου
Δόξα Ασσήρου – Αισχύλος Ωραιοκάστρου
Αστραπή Μεσαίου – ΠΑΟ Δορκάδας
Ελλήσποντος Κριθιάς – Μακεδονικός Λητής
5ος ΟΜΙΛΟΣ
Μακεδονικός Αγίου Βασιλείου – Θύελλα Περιστερώνα
Ελλήσποντος Μαδύτου – Αρης Καβαλαρίου
Εθνικός Σοχού – ΠΑΟΚ Σταυρού
Ιάσων Αυγής – Μακεδονικός Ασκού
6ος ΟΜΙΛΟΣ
Μέγας Αλέξανδρος 2014 – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Αγιος Γεώργιος Ν. Κρήνης – ΑΕ Κρήνης
ΑΕ Φαλήρου – Χελιδόνια
Μαραθώνας - Μελιτέας
7ος ΟΜΙΛΟΣ
Νίκη Κερασιάς – Αχιλλέας Περαίας
Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Αετός Βασιλικών
Αναγέννηση Ρυσίου – ΠΑΟ Νέων Επιβατών
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Ορφέας Σουρωτής
· Στην επόμενη φάση προκρίνεται χωρίς αγώνα ο Ατρόμητος Τριαδίου
8ος ΟΜΙΛΟΣ
Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου – Μακεδονικός Μοναστηρίου
Εθνικός Μαλγάρων – Αγροτικός Αστέρας Υποδομή 2016
Δόξα Ελπίδας – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού
· Στην επόμενη φάση προκρίνεται χωρίς αγώνα ο Θρίαμβος Παρθενίου
9ος ΟΜΙΛΟΣ
Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – ΜΑΣ Αγχιάλου
Αστέρας Αμπελοκήπων – ΑΣ Μενεμένης
Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης / Ελπίδες Μακεδονικού – Σταυραετός Ευξεινούπολης
Ντίνος Κούης - Κανονιέρηδες
10ος ΟΜΙΛΟΣ
Νίκη Ηρακλείου – Εθνικός Λαγυνών
Αστραπή Νεάπολης – ΑΕ Καλλιθέας Π. Φανερωμένη Συκεών
Αρης Ξηροποτάμου – ΣΑΝΤΟΣ
Κεραυνός Αγίου Παύλου - Προοδευτική
11ος ΟΜΙΛΟΣ
Θρίαμβος Ταγαράδων – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
Αστέρας Ραιδεστού – ΑΣ Πέρα
Απόλλων Κ. Σχολαρίου – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Δόξα Τριλόφου – Μέντεκας Καλαμαριάς
· Οι αγώνες της α’ φάσης των σωματείων της Α’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας θα πραγματοποιηθούν το Σαββατοκύριακο 9 και 10 Σεπτεμβρίου 2017.
· Οι αγώνες της α’ φάσης των σωματείων της Β’ και Γ’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας θα πραγματοποιηθούν το Σαββατοκύριακο 16 και 17 Σεπτεμβρίου 2017.
« PREV
NEXT »

Facebook Comments APPID