Καλοχωρίτικα 2017 αρχίζουν σήμερα ~ KAMPANIASPORTS.GR-Ψηφιακή εφημερίδα Δήμου Δέλτα

Βάλτε εδώ την διαφήμισή σας

Βάλτε εδώ την διαφήμισή σας

21 Απρ 2017

Καλοχωρίτικα 2017 αρχίζουν σήμερα

Ξεκινάνε σήμερα τα Καλοχωρίτικα 2017 υπό την αιγίδα του Δήμου Δέλτα και του Μέγα Αλεξανδρου Καλοχωρίου,ενώ χορηγός επικοινωνίας είναι το kampaniasports.

Σήμερα Παρασκευή  21/04 στο Δημοτικό Στάδιο γίνετε συναυλία πρωταγωνιστές την Μαριώ και τον Λάμπρο Καρέλα με ώρα έναρξης 20:30μμ.
Αύριο Σάββατο 22/04 και Κυριακή 23/04 μεγάλο ποδοσφαιρικό τουρνουά τμημάτων υποδομής με συμμετοχή πολλών ομάδων.
Όλες οι εκδηλώσεις γίνονται προς τιμήν του συλλόγου ΑΜΕΑ !! Ηλιαχτίδα !!
Πρόγραμμα ποδοσφαίρου

Bambini-Γήπεδο 1

10:00-10:30 Art Soccer School-Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου

10:45-11:15 Art Soccer School-ΠΑΟΚ Κυμίνων/Μαλγάρων

11:30-12:00 ΑΣ Ιωνικός Ιωνίας-Art Soccer School

12:15-12:45 ΠΑΟΚ Κυμίνων/Μαλγάρων-Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου

13:00-13:30 Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου-ΑΣ Ιωνικός Ιωνίας

Ακολουθούν απονομές και βραβεύσεις

Junior-Γήπεδο 2

10:00-10:30 Α.Ο. Λέοντες-Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου

10:45-11:15 Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου-ΑΣ Νεάπολης/Αντρέ Βιερίνια

11:30-12:00 Aetopoula F.C.-Α.Ο. Λέοντες

13:00-13:30 Aetopoula F.C.-Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου

Ακολουθούν απονομές και βραβεύσεις 

Junior-Γήπεδο 3

10:00-10:30 Αχιλλέας Τριανδρίας-Α.Σ. Νεάπολης/Αντρέ Βιερίνια

10:45-11:15 Αχιλλέας Τριανδρίας-Ολυμπιακός Κυμίνων

11:30-12:00 Αχιλλέας Τριανδρίας-Α.Ο. Πρωτέας

12:15-12:45 Α.Ο. Πρωτέας-Aetopoula F.C.

13:00-13:30 Α.Ο. Πρωτέας-Ολυμπιακός Κυμίνων

Ακολουθούν απονομές και βραβεύσεις 

Prejunior-Γήπεδο 3

13:45-14:15 Art Soccer School-Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου

14:30-15:00 Art Soccer School-ΠΑΟΚ Κυμίνων-Μαλγάρων

Ακολουθούν απονομές και βραβεύσεις 

Prejunior-Γήπεδο 4

10:00-10:30 ΠΑΟΚ Academy-Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου

10:45-11:15 ΠΑΟΚ Academy-Α.Σ. Νεάπολης/Αντρέ Βιερίνια

11:30-12:00 Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου-Α.Σ. Νεάπολης/Αντρέ Βιερίνια

12:15-12:45 ΠΑΟΚ Academy-Art Soccer School

13:00-13:30 Ένωση Ποντίων Αμπελοκήπων-Art Soccer School

Ακολουθούν απονομές και βραβεύσεις 
13:45-14:15 Α.Ε. Ρετζικίου-ΠΑΟΚ Κυμίνων-Μαλγάρων

14:30-15:00 Α.Ε. Ρετζικίου-Α.Ο. Πρωτέας

Ακολουθούν απονομές και βραβεύσεις 

Prejunior-Γήπεδο 5

13:45-14:15 Άρης Θεσσαλονίκης-Α.Ο. Πρωτέας

14:30-15:00 Άρης Θεσσαλονίκης-Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου

Ακολουθούν απονομές και βραβεύσεις 

ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΑΠΡΙΛΙΟΥ

Bambini-Γήπεδο 1

10:00-10:30 Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου-Ομόνοια Σίνδου

10:45-11:15 Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου-Ομόνοια Σίνδου

11:30-12:00 Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου-Ομόνοια Σίνδου

Ακολουθούν απονομές και βραβεύσεις
Προπαιδικό-Γήπεδο 2

10:00-10:30 Εθνικός Μετερώρων-Μακεδονικός

10:45-11:15 Α.Ο. Λέοντες-Μακεδονικός

11:30-12:00 Α.Σ. Νέαπολης/Αντρέ Βιερίνια-Εθνικός Μετεώρων

12:15-12:45 Α.Σ. Νέαπολης/Αντρέ Βιερίνια-Α.Ο. Λέοντες

Ακολουθούν απονομές και βραβεύσεις 

14:30-15:00 Α.Ο. Πρωτέας-Ολυμπιακός Κυμίνων

15:15-15:45 Art Soccer School-Μπέμπηδες Ιωνίας

Ακολουθούν απονομές και βραβεύσεις 

16:00-16:30 Μπέμπηδες Ιωνίας-Ολυμπιακός Κυμίνων

16:45-17:15 Α.Ο. Πρωτέας-Art Soccer School

17:30-18:00 Art Soccer School-Ακαδημία οι Αετοί/Αναγέννηση Προχώματος

18:15-18:45 Α.Ο. Πρωτέας-Ακαδημία οι Αετοί/Αναγέννηση Προχώματος

Ακολουθούν απονομές και βραβεύσεις 

19:00-19:30 Α.Μ.Σ. Νικόπολη-Νέα Πολιτεία Ευόσμου

19:45-20:15 Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου-Α.Μ.Σ. Νικόπολη

20:30-21:00 Νέα Πολιτεία Ευόσμου-Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου

Ακολουθούν απονομές και βραβεύσεις

Παίδων-Γήπεδο 3

10:00-10:30 Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου-Ηρακλής

10:45-11:15 Μπέμπηδες Ιωνίας-Ηρακλής

11:30-12:00 Μακεδονικός-Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου

12:15-12:45 Μακεδονικός-Μπέμπηδες Ιωνίας

Ακολουθούν απονομές και βραβεύσεις 

13:45-14:15 Ελευθεριακός-Μακεδονικός Λητής

14:30-15:00 Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου-Μακεδονικός Λητής

15:15-15:45 Ελευθεριακός-Α.Μ.Σ. Νικόπολη
Ακολουθούν απονομές και βραβεύσεις

16:00-16:30 Α.Μ.Σ. Νικόπολη-Ντίνος Κούης

16:45-17:15 Ντίνος Κούης-Α.Σ. Ιωνικός Ιωνίας

17:30-18:00 Α.Μ.Σ. Νικόπολη-Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου

18:15-18:45 Ντίνος Κούης-Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου

Ακολουθούν απονομές και βραβεύσεις 

Junior-Γήπεδο 1

16:00-16:30 Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου-Ακαδημία οι Αετοί/Αναγέννηση Προχώματος

16:45-17:15 Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου-Ακαδημία οι Αετοί/Αναγέννηση Προχώματος

Ακολουθούν απονομές και βραβεύσεις 

PrejuniorΓήπεδο 4

19:00-19:30 Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου-Ακαδημία οι Αετοί/Αναγέννηση Προχώματος


19:45-20:15 Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου-Ακαδημία οι Αετοί/Αναγέννηση Προχώματος
Ακολουθούν απονομές και βραβεύσεις