ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
latest

September 06, 2016

Η κλήρωση των αγώνων της Β’ φάσης του 46ου Κυπέλλου Ερασιτεχνικών Ομάδων

kampaniasports
Από την ΕΠΣ Μακεδονίας ανακοινώνεται η κλήρωση των αγώνων της β’ φάσης του 46ου Κυπέλλου Ερασιτεχνικών Ομάδων στην οποία συμμετέχουν οι νικήτριες ομάδες της α’ φάσης της Α’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας και οι ομάδες της Β’ και Γ’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας που κατέθεσαν δήλωση συμμετοχής στο Κύπελλο. Αναλυτικά από τη δημόσια κλήρωση αναδείχτηκαν τα παρακάτω ζευγάρια: 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ Κουφαλίων - Αξιός Ανατολικού Ιωνικός – Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου 2ος ΟΜΙΛΟΣ Ελευθεριακός – Αστραπή Δενδροποτάμου ΓΣ Ηλιούπολης - Δόξα Ελπίδας ΑΕ Ευόσμου - Αστέρας Αμπελοκήπων 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Δόξα Αγίου Παύλου Κεραυνός Αγίου Παύλου - Μελιτέας Στην επόμενη φάση προκρίνεται χωρίς αγώνα η ΑΕ Φιλύρου 4ος ΟΜΙΛΟΣ Χελιδόνια – Εθνικός Πυλαίας Πανόραμα - Φοίνικας Καλαμαριάς 5ος ΟΜΙΛΟΣ Νίκη Κερασιάς – Αστέρας Ραιδεστού Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Ατρόμητος Τριαδίου ^ Στην επόμενη φάση προκρίνεται χωρίς αγώνα ο Αετός Βασιλικών 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ Δορκάδας – Δόξα Δρυμού Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Μακεδονικός Λητής 7ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟΚ Σταυρού - Θύελλα Περιστερώνα Κεραυνός Κολχικού - Μακεδονικός Ασκού Στην επόμενη φάση προκρίνεται χωρίς αγώνα ο Αρης Καβαλαρίου 8ος ΟΜΙΛΟΣ Μακεδονικός Μοναστηρίου – Ελπίδες Χαλάστρας Θρίαμβος Παρθενίου – ΜΑΣ Αγχιάλου Στην επόμενη φάση προκρίνεται χωρίς αγώνα ο Εθνικός Μαλγάρων 9ος ΟΜΙΛΟΣ Μέγας Αλέξανδρος Ελλήνων – Εθνικός Ευόσμου Ελλήσποντος Κριθιάς - Κανονιέρηδες ΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΣ Μενεμένης 10ος ΟΜΙΛΟΣ Σταυραετός Ευξεινούπολης – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης Προοδευτική – ΣΑΝΤΟΣ Πανοράματος ΑΣ Παπάδες Θ. – Αστραπή Νεάπολης 11ος ΟΜΙΛΟΣ Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Μέντεκας Καλαμαριάς Ελπίδες Θερμαϊκού Θέρμης – Θρίαμβος Ταγαράδων Αγιος Γεώργιος Ν. Κρήνης – Αχίλλεας Περαίας 12ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟΚ Ανοιξιάς – Ηρακλής Μοδίου ΜΑΣ Στίβου – Νίκη Ηρακλείου Στην επόμενη φάση προκρίνεται χωρίς αγώνα ο Βρασίδας Βρασνών
« PREV
NEXT »
ΔΙΑΦΑΝΕΣ
DIAFANES
ECO ENERGY
ECO ENERGY
ΣΑΛΙΑΡΑΣ
ΤΟ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ
ΔΟΞΑ & ΕΥΑ
ΔΟΞΑ&ΕΥΑ
ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ
ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ
ΠΕΧΛΙΒΑΝΗΣ
ΗΛΕΚΤΡΙΚΑ ΠΕΧΛΙΒΑΝΗΣ
ΓΟΥΓΟΥΛΑΣ
ΓΟΥΓΟΥΛΑΣ-ΟΠΑΠ
ΜΑΝΙΟΣ
ΕΠΙΠΛΟ-ΜΑΝΙΟΣ
POLDO
FAST FOOD-POLDO
ΣΑΛΙΑΡΑΣ
ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟ-ΣΑΛΙΑΡΑΣ