728x90

oxonos

468x60

August 23, 2016

Οι όμιλοι των ομάδων της Α και Β κατηγορίας για το 2016-2017

Συγκροτήθηκαν οι όμιλοι για την Α και Β κατηγορία της ΕΠΣΜ.
Αναλυτικά οι όμιλοι.



Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία
1ΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ

Α/Α
ΣΩΜΑΤΕΙΟ

  1.  
Α.Ε. ΕΥΟΣΜΟΥ

  1.  
Α.Ο.Κ. ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

  1.  
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

  1.  
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ

  1.  
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

  1.  
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

  1.  
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

  1.  
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ

  1.  
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

  1.  
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ

  1.  
ΙΩΝΙΚΟΣ

  1.  
ΜΑΚΕΔΟΝΙKΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

  1.  
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

  1.  
Π.Α.Ο. ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ

  1.  
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΟΥ

2ΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ
Α/Α
ΣΩΜΑΤΕΙΟ

  1.  
Α.Ε. ΦΙΛΥΡΟΥ

  1.  
Α.Σ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ

  1.  
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

  1.  
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ

  1.  
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

  1.  
ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

  1.  
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ

  1.  
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

  1.  
ΜΕΛΙΤΕΑΣ

  1.  
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

  1.  
ΝΙΚΟΠΟΛΗ (πρ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2005)

  1.  
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

  1.  
Π.Α.Ε. ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ

  1.  
Π.Α.Ο. ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ

  1.  
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

  1.  
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ





3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Α/Α
ΣΩΜΑΤΕΙΟ

  1.  
Α.Ε. ΚΡΗΝΗΣ

  1.  
ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ

  1.  
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ

  1.  
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ

  1.  
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ

  1.  
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

  1.  
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ

  1.  
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ

  1.  
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

  1.  
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

  1.  
ΝΙΚΗ ΚΕΡΑΣΙΑΣ

  1.  
Π.Α.Ο. ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ

  1.  
ΠΑΝΟΡΑΜΑ

  1.  
ΠΕΡΑ

  1.  
ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ

  1.  
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Α/Α
ΣΩΜΑΤΕΙΟ

  1.  
Α.Ε. ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  1.  
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ

  1.  
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

  1.  
ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ

  1.  
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ

  1.  
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ

  1.  
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ

  1.  
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ

  1.  
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ

  1.  
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

  1.  
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

  1.  
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ

  1.  
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ

  1.  
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ

  1.  
Π.Α.Ο. ΔΟΡΚΑΔΑΣ

  1.  
Π.Α.Ο.Κ. ΣΤΑΥΡΟΥ 




Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία
1ΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ

Α/Α
ΣΩΜΑΤΕΙΟ

  1.  
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

  1.  
Α.Ο. ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ

  1.  
Α.Σ. ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

  1.  
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ

  1.  
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ

  1.  
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ

  1.  
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ

  1.  
Μ.Α.Σ. ΑΓΧΙΑΛΟΥ

  1.  
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

  1.  
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ

  1.  
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΛΛΗΝΩΝ

  1.  
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ

  1.  
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

  1.  
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ

2ΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ

Α/Α
ΣΩΜΑΤΕΙΟ

  1.  
Α.Ε. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ

  1.  
Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝ. ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ

  1.  
ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ

  1.  
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ – ΣΥΚΕΩΝ

  1.  
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

  1.  
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

  1.  
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

  1.  
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ

  1.  
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

  1.  
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ

  1.  
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ

  1.  
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ

  1.  
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ

  1.  
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

3ΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ

Α/Α
ΣΩΜΑΤΕΙΟ

  1.  
ΑΙΟΛΟΣ

  1.  
ΑΚΑΔΗΜΙΑ Ζ. ΖΑΧΟΥ

  1.  
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

  1.  
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ

  1.  
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

  1.  
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ

  1.  
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  1.  
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ

  1.  
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ

  1.  
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

  1.  
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ

  1.  
Π.Α.Ο. ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ

  1.  
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ
4ΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ

Α/Α
ΣΩΜΑΤΕΙΟ

  1.  
Α.Ε. ΠΥΛΑΙΑΣ

  1.  
Α.Ε. ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

  1.  
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

  1.  
ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ

  1.  
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ

  1.  
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ

  1.  
ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ

  1.  
ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΟΙΝΙΚΑ 2011

  1.  
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ

  1.  
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2014

  1.  
ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

  1.  
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ

  1.  
ΣΑΝΤΟΣ

5ΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ

Α/Α
ΣΩΜΑΤΕΙΟ

  1.  
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ

  1.  
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ

  1.  
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ

  1.  
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ

  1.  
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

  1.  
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ

  1.  
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ

  1.  
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ

  1.  
Μ.Α.Σ. ΣΤΙΒΟΥ

  1.  
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν. ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ

  1.  
ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ

  1.  
Π.Α.Ο.Κ. ΑΝΟΙΞΙΑΣ

  1.  
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ


« PREV
NEXT »