header-ad

Καμπανιακός-Αχιλλέας Τριανδρίας 1-1 (φιλικό) vid

kampaniasportsΣε φιλικό παιχνίδι που έγινε σήμερα στην Χαλάστρα Καμπανιακός και Αχιλλέας Τριανδρίας αναδείχθηκαν ισόπαλοι με σκορ 1-1.
Το παιχνίδι είχε ενδιαφέρον
μόνο για τους προπονητές καθώς και οι δυο ομάδες χρησιμοποίησαν πάρα πολλούς ποδοσφαιριστές.
Οι γηπεδούχοι ξεκίνησαν με τους Χατζηδάκη,Κασαπίδη,Λεφίδη,Σαραγιώτη,Ρακαβίνα,Τσακίρη,Μπάλλιο,Σαπανίδη,Υψηλό,Κουντουρά,και Προβατίδη.
Αυτή η ομάδα αγωνίστηκε για τα πρώτα 30λεπτά και αμέσως μετά αντικαταστάθηκαν όλοι αφού λίγο νωρίτερα είχαν γυμναστήριο..
Προφανώς ο Κος Κερλίδης ήθελε να δώσει περισσότερο χρόνο στους νεαρούς ποδοσφαιριστές.
Πάντως οι λιγοστοί φίλαθλοι που ήταν στο παιχνίδι δεν ικανοποιήθηκαν από το θέαμα που προσέφεραν και οι δυο ομάδες.
Για τους γηπεδούχους το σκορ άνοιξε ο Κουντουράς στο 26 λεπτό,για να έρθει η ισοφάριση στο 45' από τον Κωνσταντάκα.