Οδυσσέας Κορδελιού-Αίας Ευόσμου 2-0

kampaniasports.grΤα δύσκολα τον κάνουν πιο δυνατό,έτσι θα μπορούσαμε να ερμηνεύσουμε την σημερινή εμφάνιση του Οδυσσέα Κορδελιού που από το πρώτο λεπτό της συνάντησης του
επαναληπτικού αγώνα με αντίπαλο τον Αία Ευόσμου φρόντισε να δείξει ποιος είναι το αφεντικό του ματς.
Το σκορ για τον Οδυσσέα άνοιξε στο 17΄ο Μπουλαλάς και πριν τελειώσει το ημίχρονο ο Παπαδόπουλος έκανε το 2-0 στο 40΄.
Με καθαρό μυαλό στο δεύτερο ημίχρονο οι ποδοσφαιριστές του Οδυσσέα φρόντισαν περισσότερο την άμυνά τους δίνοντας χώρο στους φιλοξενούμενους και έφτασαν στην νίκη και ταυτόχρονα σφράγισαν την παραμονή στην Α1 κατηγορία.
Οδυσσέας Κορδελιού: Αθανασίου, Γενεκίδης, Παναγιωτίδης , Μπαλίου, Παπαδόπουλος Χ. , Γίδαρος, Μπουλαλάς , Μακρής , Λαζαρίδης, Γιαννιώτης Γ. , Κεραμιδάς.
Αίας Ευόσμου : Τσιαμπέρας, Βαλκάνης, Μίλκογλου , Βαφέας, Πολυκάρπωφ, Λίνγκος, Κιλινγκαρίδης, Τσατσάς, Καραμουκίδης, Λαζαρίδης, Ταμπούρης .