ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
latest

Τι θα δούμε το Σαββατοκύριακο 10-11/10

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 10.10.2015

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

——————————————
Παύλος Μελάς – Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 16.30
Νίκη Μεσημερίου – Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: Μεσημερίου – ώρα: 16.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΟ Μεσήμβριας – Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Μεσήμβριας – ώρα: 16.30
Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) – ώρα: 17.30
Δόξα Ελπίδας – ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 16.30
Ιωνικός – Ελευθεριακός
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα: 16.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
——————————————————
ΠΑΟ Διοικητηρίου – Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Κουσίδης Καριοφίλης
Πέρα – ΑΕ Φαλήρου
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Ματσιάτσος Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Παπαδόπουλος Βασίλειος
ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Α’Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας
Μελιτέας – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μαρκόπουλος Μιχαήλ – Α’Βοήθ.: Ζησόπουλος Κωνσταντίνος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
——————————————————
ΠΑΟΝ Επιβατών – Ατρόμητος Τριαδίου
Γήπεδο: Νέων Επιβατών – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: ΓΚΙΟΥΛΑΒΑ ΑΝΝΑ
Μαραθώνας – Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Κοντόπουλος Στυλιανός – Α’Βοήθ.: Τσατσαλής Δημήτριος
Αναγέννηση Ρυσίου – ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Α’Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
Γήπεδο: Μηχανιώνας – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Μάρκου Κωνσταντίνος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
——————————————————
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Αρης Καβαλαρίου
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Κοντός Διαμαντής – Α’Βοήθ.: Μακρίδης Ιωάννης
Αστραπή Μεσαίου – Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο: Μεσαίου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Φωτιάδης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Χορόζογλου Γεώργιος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
——————————————————
Αναγέννηση Προχώματος – Μαγνησιακός
Γήπεδο: Προχώματος – ώρα: 16.30
– Α’Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – ΑΣ Μενεμένης
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Μουχσιάδης Ντέμη
Νίκη Νεοχωρούδας – Αστραπή Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Νεοχωρούδας – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Τσαγγαρίδης Αλέξανδρος – Α’Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος
Μακεδονικός Μοναστηρίου – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας
Γήπεδο: Μοναστηρίου – ώρα: 16.30
– Α’Βοήθ.: Πιπύρος Δημήτριος
Ελπίδες Χαλάστρας – Εθνικός Μαλγάρων
Γήπεδο: Χαλάστρας – ώρα: 16.30
– Α’Βοήθ.: Τσαμαντουρίδης Ιωάννης
Ολυμπος Δενδροποτάμου – Μ.Αλέξ. Βραχιάς
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Περιβόλης Πασχάλης – Α’Βοήθ.: Μαυρόπετρος Γεώργιος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. – Προοδευτική
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Ζάκας Αθανάσιος – Α’Βοήθ.: Λιαντζάκης Χρήστος
Μ.Αλέξ. Ελλήνων – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
Ελπίδες Ηλιούπολης – Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο: ’νω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 16.30
– Α’Βοήθ.: Λιόλιος Ηλίας Χρήστος
Αίολος – Πανόραμα
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 18.00
– Α’Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
——————————————————
Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – Ποντιακός Πολυδενδρίου
Γήπεδο: Μελισσοχωρίου – ώρα: 16.30
– Α’Βοήθ.: Νάκουτη Ελένη
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
——————————————————
Αετός Βασιλικών – Ελπίδες Θερ.Θέρμης
Γήπεδο: Βασιλικών – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Κωστόπουλος Μάρκος
ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Αστέριος – Α’Βοήθ.: Ελ Αμίν Ζουχίρ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΣ Βασιλούδι – ΑΕ Αγ.Γεωργίου
Γήπεδο: Βασιλουδίου – ώρα: 16.30
– Α’Βοήθ.: Κολόκας Κωνσταντίνος
Αετός Ανω Σταυρού – Φοίνικας Σχολαρίου
Γήπεδο: Σταυρού – ώρα: 16.30
– Α’Βοήθ.: Λιαμάς Σταύρος
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
——————————————————
ΠΟ Ξηροκρήνης – Απόλλων Καστανά
Γήπεδο: Δημ.Απελοκήπων (πλ) Κ.Μιγκοτζίδης – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Τσαγγαρίδης Αλέξανδρος – Α’Βοήθ.: Κυριακίδης Θεοχάρης
Φίλιππος Ελεούσας – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
Δάφνη Ακροποτάμου – Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης
Γήπεδο: Ακροποτάμου – ώρα: 16.30
– Α’Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
——————————————————
Πήγασος – Καπετάν Αγρας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 20.00
– Α’Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
——————————————————
Αναγέννηση Επταπυργίου – Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 18.30
– Α’Βοήθ.: Μαστρογιάννης Κων/νος
Δόξα Λακκιάς – Κανάρης
Γήπεδο: Λακκιάς – ώρα: 16.30
– Α’Βοήθ.: Βαλσαμίδης Χαράλαμπος
Μαντουλίδης – Αργοναύτης Καλαμαριάς
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 16.30
– Α’Βοήθ.: Μαστρογιάννης Κων/νος
ΑΝΑΠΛ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: Κουγιουμτσίδου, Μαραγκουδάκη, Ουρσώφ, Σαριδάκης, Σπυρίδου, Χαρατσίδης.
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 11.10.2015
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
——————————————
Καμπανιακός – Κοζάνη
Γήπεδο: Χαλάστρας – ώρα: 16.00
ΑΠΕ Λαγκαδά – Δόξα Δράμας
Γήπεδο: Λαγκαδά – ώρα: 16.00
Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
ΠΑΟΚ – Αμαζόνες Δράμας
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 16.00
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
——————————————
ΠΑΟ Κουφαλίων – ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: Κουφαλίων (παλιό) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Α’Βοήθ.: Χαρατσίδης Χρήστος
Φοίνικας Πολίχνης – Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Ιγνατιάδης Θεοχάρης – Α’Βοήθ.: Τζήκας Ευριπίδης
Αχιλλέας Τριανδρίας – Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Γεραρίδης Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Ταχάρ Χεμσί
Θύελλα Περιστερώνα – Μακεδονικός
Γήπεδο: Περιστερώνας – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Περιβόλης Πασχάλης – Α’Βοήθ.: Παπαγρηγορίου Νικόλαος
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Κοντόπουλος Στυλιανός – Α’Βοήθ.: Ξυλούρης Νικόλαος
Μακεδονικός Λητής – Ιάσων Αυγής
Γήπεδο: Λητής – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Σέλκος Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Μαραγκουδάκη Ελένη
ΓΣ Ηλιούπολης – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: ’νω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Νικολαίδης Απόστολος – Α’Βοήθ.: Παυλίδης Τριαντάφυλλος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
——————————————————
Αστέρας Αμπελοκήπων – Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Ματσιάτσος Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Τυρναβίτης Ορέστης
Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Βαθυλάκκου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Ουρσώφ Γεώργιος
Νίκη Ευκαρπίας – Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Γκέσος Χαρίλαος – Α’Βοήθ.: Τζήκας Ευριπίδης
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
——————————————————
Ενωση Συκεών – ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Γαλεντέρης Δημήτριος
Δόξα Αγ.Παύλου – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 14.00
Παρατηρητής: Ζάκας Αθανάσιος – Α’Βοήθ.: Συμεωνίδης Παναγιώτης
Αναγέννηση 2005 – Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: ’νω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Οικονομίδης Αρης – Α’Βοήθ.: Γεωργίου Θωμάς
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
——————————————————
Αναγέννηση Επανομής – Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: Επανομής – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Παπαδήμος Κωνσταντίνος
Χελιδόνια – Φοίνικας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Βατσικούρας Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Χατζηαθανασίου Γεώργιος
Αχιλλέας Περαίας – Ατρόμητος Πλαγιαρίου
Γήπεδο: Περαίας – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Α’Βοήθ.: Αργυροπούλου Ευαγγελία
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
——————————————————
Δόξα Δρυμού – Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο: Δρυμού – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Καμπαρμάκης Χρήστος – Α’Βοήθ.: Ιντζίδης Ιπποκράτης
ΑΕ Φιλύρου – ΠΑΟ Δορκάδας
Γήπεδο: Φιλύρου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Ιωαννίδης Ανέστης – Α’Βοήθ.: Σπυρίδης Χριστόφορος
Αστέρας Ανάληψης – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου
Γήπεδο: Ανάληψης – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος – Α’Βοήθ.: Ιντζίδης Ιπποκράτης
Διγενής Μονολόφου – Μακεδονικός Ασκού
Γήπεδο: Μονολόφου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Καραμέτος Χρήστος
Εθνικός Λαγυνών – ΜΑΣ Στίβου
Γήπεδο: Λαγυνών – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Κουγιουμτσίδου Νίκη
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΕ Αμπελοκήπων – Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Α’Βοήθ.: Χορόζογλου Γεώργιος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
——————————————————
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου – ώρα: 16.30
– Α’Βοήθ.: Πριτσίνη Φιλίππα
Ιωάννης Παπάφης – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 13.00
– Α’Βοήθ.: Σελιώνη Υπατία
Ελπίδα Τούμπας – Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 13.00
Παρατηρητής: Μαρκόπουλος Μιχαήλ – Α’Βοήθ.: Ταχάρ Χεμσί
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
——————————————————
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 12.00
– Α’Βοήθ.: Κιούρκα Ζωή
Κανονιέρηδες – Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος – Α’Βοήθ.: Λυμπεριάδης Πέτρος
Νέα Πολιτεία Ευόσμου – Ντίνος Κούης
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 13.00
– Α’Βοήθ.: Σπυρίδης Χριστόφορος
Δόξα Αρετής – Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο: Αρετής – ώρα: 16.30 – Α’Βοήθ.: Καρυπιάδης Λάζαρος
Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Νίκη Ηρακλείου
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Κοντός Διαμαντής – Α’Βοήθ.: Παυλίδου Καλίνα
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Ελλήσποντος Κριθιάς
Γήπεδο: ’νω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 13.30
– Α’Βοήθ.: Παυλίδης Τριαντάφυλλος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
——————————————————
Ερμής Μηχανιώνας – Ιπποκράτης Σουρωτής
Γήπεδο: Μηχανιώνας – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ
Θρίαμβος Ταγαράδων – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη
Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο – 8η Οδός) – ώρα: 16.30
– Α’Βοήθ.: Κωστόπουλος Μάρκος
ΑΕ Μαρτίου – Αριστοτέλης
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Βατσικούρας Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Σαριδάκης Γεώργιος
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Πυρσός Αγίας Τριάδας
Γήπεδο: Σχολαρίου Μίκρας Δ. Θέρμης – ώρα: 16.30
– Α’Βοήθ.: Παπαδόπουλος Γεώργιος
Μέντεκας Καλαμαριάς – ΓΣ Φοίνικα
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Τσολάκης Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Μπαλίκος Νικόλαος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
——————————————————
Ελλήσποντος Μαδύτου – Δάφνη Ευαγγελισμού
Γήπεδο: Μαδύτου – ώρα: 12.00
– Α’Βοήθ.: Νάκουτη Ελένη
Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας – ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Νέας Απολλωνίας – ώρα: 16.30
– Α’Βοήθ.: Νάκουτη Ελένη
Διγενής Κρυονερίου – ΠΑΟΚ Ανοιξιάς
Γήπεδο: Κρυονερίου – ώρα: 16.30
– Α’Βοήθ.: Κυριακίδης Θεοχάρης
Απόλλων Ζαγκλιβερίου – Εθνικός Σοχού
Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου – ώρα: 16.30
– Α’Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν
Βρασίδας Βρασνών – Φλόγα Λαγκαδικίων ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
——————————————————
Μακεδών Ευόσμου – Θρίαμβος Παρθενίου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 16.30
– Α’Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας
Θεσσαλονίκη – Μπέμπηδες Ιωνίας
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Οικονομίδης Αρης – Α’Βοήθ.: Σπυρίδης Χριστόφορος
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
——————————————————
Ορφέας Αγίας Τριάδας – Πρ.Θύελλα Ανακύκλωση
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 13.00
Παρατηρητής: Καραθανάσης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Τυρναβίτης Ορέστης
Κυψέλη Νεάπολης – ΑΣ Αγ. Παύλος
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 10.00
– Α’Βοήθ.: Χατζηαθανασίου Γεώργιος
Σταυραετός Ευξεινούπολης – ΠΑΟΚ Πολίχνης
Γήπεδο: ΟΕΚ Ευκαρπίας – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Φωτιάδης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Πριτσίνη Φιλίππα
Πυρσός Θεσσαλονίκης – ΑΟ Θράκης
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Σελιώνη Υπατία
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
——————————————————
Σάντος – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 15.00
– Α’Βοήθ.: Σαριδάκης Γεώργιος
Μέγας Αλέξανδρος 2014 – Χαρίλαος Επαμεινώνδας
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 16.30
– Α’Βοήθ.: Σπυρίδου Μαριάννα
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
——————————————————
Τρίτων Βόλβης – Δόξα Γερακαρούς
Γήπεδο: Βόλβης – ώρα: 16.30
– Α’Βοήθ.: Πιπύρος Δημήτριος
Μακεδονία Καλαμωτού – Νέστωρ Οσσας
Γήπεδο: Καλαμωτού – ώρα: 16.30
– Α’Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ
Φλόγα Κοκκαλούς – Μ.Αλέξ.Νυμφόπετρας ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – ΠΑΟ Καρτερών
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 12.00
– Α’Βοήθ.: Καραμέτος Χρήστος
Εθνικός Προφήτη – Μελισσουργός
Γήπεδο: Προφήτη – ώρα: 16.30
– Α’Βοήθ.: Νούλα Μαρία Παρασκευή
ΑΝΑΠΛ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:
11.00 – 12.00: Αποστολίδης, Βαλσαμίδης, Κουσίδης, Λιαντζάκης.
16.30: Γκιουλάβα Αννα, Γκόγκος, Λιαντζάκης, Λυμπεριάδης, Μαυρίδης, Μαυρόπετρος, Τσαμαντουρίδης, Χατζησταυρίδης.
« PREV
NEXT »