oxonos

October 10, 2015

Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου-ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 1-3 (vid)

Σ ένα παιχνίδι που έγινε κάτω από καταρρακτώδη βροχή ιδιαίτερα στο δεύτερο ημίχρονο ο ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου επικράτησε των γηπεδούχων με 1-3.
Οι φιλοξενούμενοι ήταν καλύτεροι στο μεγαλύτερο μέρος
του παιχνιδιού και άνοιξαν το σκορ στο 30΄με εκτέλεση πέναλτι του Μπούκα.
Χωρίς να γίνουν επικίνδυνες φάσεις μπροστά στις δυο εστίες τελείωσε το πρώτο ημίχρονο .
Και στην επανάληψη οι φιλοξενούμενοι ήταν καλύτεροι και έφτασαν το 0-2 με τον Βογιατζή στο 51΄.
Από το σημείο αυτό η συνθήκες του αγώνα έγιναν δυσκολότερες καθώς η καταρρακτώδης βροχή έγινε πιο έντονη.
Ο Μπούκας για τους φιλοξενούμενους στο 70΄κάνει το 0-3.
Μέχρι και σ αυτό το σημείο υπάρχει video καθώς ήταν αδύνατη η συνέχιση της βιντεοσκόπησης του παιχνιδιού λόγω της βροχής.
Στο 78΄οι γηπεδούχοι μειώνουν με ωραίο σουτ από το ύψος του πέναλτι με τον OLDI KISSA.
Ευκαιρία για τον ΑΟΚ με τον Μαντζιούνη στο 87΄απέκρουσε με τα πόδια ο τερματοφύλακας του Μέγα Σίσκος.
Τελικό αποτέλεσμα  1-3.
Δείτε της καλύτερες στιγμές αποκλειστικά στο kampaniasports.
Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του περιεχομένου της ιστοσελίδας εφόσον αναφέρεται ευκρινώς η πηγή του. Νόμος 2121/1993 και κανόνες Διεθνούς Δικαίου που ισχύουν στην Ελλάδα.