oxonos

October 03, 2015

Αρης-Απόλλων Κρύας Βρύσης 2-0(vid)

Με εμφάνιση μακράν κατώτερη απ αυτή που θέλουν οι φίλαθλοί του κατάφερε να πάρει τους 3 πρώτους βαθμούς κερδίζοντας τον Απόλλωνα Κρύας Βρύσης με 2-0.
Ξεκίνημα κακό για τους κίτρινους  που έδειξαν αδυναμίες στην οργάνωση του παιχνιδιού.
Ελαφρά υπεροχή χωρίς όμως να φανούν απειλητικοί οι κίτρινοι κατάφεραν να πετύχουν γκολ στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου με σουτ μέσα από την περιοχή του Καπνίδη.
Προηγήθηκε κεφαλιά δοκάρι του Πόι στο 16λεπτο.
Όχι ότι και στο δεύτερο ημίχρονο ο Αρης ήταν καλύτερος,παρ ολα αυτά ειχε και δεύτερο δοκάρι σε σουτ του Ν΄Λουντούλου στο 72΄.
Φτάσαμε στο 90΄για να εξασφαλίσει ο Αρης την νίκη με το δεύτερο γκολ που πέτυχε με τον Ντούνη.
Αρης:Tζινάρ, Γεωργιάδης, Τσουμάνης, Ραούλ Μπράβο, Μελισσάς, Καζναφέρης, Ρόβας, Ν΄Λουντούλου, Πόι, Τάτος, Καπνίδης
Απόλλων Κρύας Βρύσης:Παπαδόπουλος Χ., Παπαδόπουλος Γ. Παπαδόπουλος Σ., Κίτσας, Βοτάρης, Καρυπίδης, ΜισαηλίδηςΠ., Σιδηρόπουλος Χ., Πετρίδης, Νίρλας, Ιβιτς