BREAKING NEWS
latest

728x90

header-ad

468x60

header-ad

Τι θα δούμε το Σαββατοκύριακο 12 & 13 Σεπτεμβρίου στα γήπεδα της επσμ

kampaniasports.gr
Συνεχίζεται η Α1 κατηγορία της ΕΠΣΜ το Σαββατοκύριακο με πολύ ενδιαφέροντα παιχνίδια.Ακόμη θα γίνουν και παιχνίδια της 2ης φάσης του κυπέλλου ερασιτεχνών.

Αναλυτικά το πρόγραμμα
ΣΑΒΒΑΤΟ 12.09.2015
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
------------------------------------------
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο: Αγγελοχωρίου - ώρα: 17.30
Νίκη Μεσημερίου - Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο: Μεσημερίου - ώρα: 17.30
Μακεδονικός Λητής - Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: Λητής - ώρα: 17.30
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 17.30
  
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ(2η αγωνιστική)
---------------------------------
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Ελευθεριακός - Αστραπή Μεσαίου
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 17.00
  
3ος ΟΜΙΛΟΣ
Μελιτέας - Ενωση Συκεών
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 17.00

4ος ΟΜΙΛΟΣ
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 17.00

5ος ΟΜΙΛΟΣ
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο: Μηχανιώνας - ώρα: 17.00

6ος ΟΜΙΛΟΣ
Κεραυνός Κολχικού - Αρης Καβαλαρίου
Γήπεδο: Κολχικού - ώρα: 17.00
Δόξα Ασσήρου - Αρης Ξηροποτάμου
Γήπεδο: Ασσήρου - ώρα: 17.00

7ος ΟΜΙΛΟΣ
Μ.Αλέξ. Βραχιάς - Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο: Βραχιάς - ώρα: 17.00
Θρίαμβος Παρθενίου - Ελπίδες Χαλάστρας
Γήπεδο: Παρθενίου - ώρα: 17.00

8ος ΟΜΙΛΟΣ
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα: 17.00
Εύοσμος 2006 - Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 17.00
Αστραπή Νεάπολης - ΑΣ Μενεμένης
Γήπεδο: ’νω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 17.00

9ος ΟΜΙΛΟΣ
Πυρσός Αγίας Τριάδας - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας - ώρα: 17.00

10ος ΟΜΙΛΟΣ
Μελισσουργός - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς
Γήπεδο: Μελισσουργού - ώρα: 17.00


ΚΥΡΙΑΚΗ 13.09.2015
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
------------------------------------------
Αίας Ευόσμου - ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Ιάσων Αυγής - Μακεδονικός
Γήπεδο: Αυγής - ώρα: 17.30
Θερμαϊκός Θέρμης - Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: Θέρμης - ώρα: 17.30 
ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Θύελλα Περιστερώνα - Παύλος Μελάς
Γήπεδο: Περιστερώνας - ώρα: 17.30


ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ (2η αγωνιστική)
---------------------------------
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο: Βαθυλάκκου - ώρα: 17.00
ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων - Ιωνικός
Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 17.00

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Κεραυνός Ωραιοκάστρου ή Δόξα Δρυμού - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: ……………………………… - ώρα: 17.00

3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Δόξα Αγ.Παύλου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00

4ος ΟΜΙΛΟΣ

Φοίνικας Καλαμαριάς - ΑΕ Φαλήρου
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 11.00

5ος ΟΜΙΛΟΣ

Αχιλλέας Περαίας - Ατρόμητος Πλαγιαρίου
Γήπεδο: Περαίας - ώρα: 17.00

6ος ΟΜΙΛΟΣ

Κεραυνός Κολχικού - Αρης Καβαλαρίου
Γήπεδο: Κολχικού - ώρα: 17.00
Δόξα Ασσήρου - Αρης Ξηροποτάμου
Γήπεδο: Ασσήρου - ώρα: 17.00

7ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΣ Αγχιάλου - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου - ώρα: 17.00
Μακεδονικός Μοναστηρίου - Μαγνησιακός
Γήπεδο: Μοναστηρίου - ώρα: 17.00

8ος ΟΜΙΛΟΣ

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου - ώρα: 17.00
Θεσσαλονίκη - Κανονιέρηδες
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 11.00

9ος ΟΜΙΛΟΣ

Μέντεκας Καλαμαριάς - Αριστοτέλης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 17.00
Θρίαμβος Ταγαράδων - Ερμής Μηχανιώνας
Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο - 8η Οδός) - ώρα: 17.00
Προοδευτική - Νίκη Κερασιάς
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 17.00
Αετός Βασιλικών - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη
Γήπεδο: Βασιλικών - ώρα: 17.00

10ος ΟΜΙΛΟΣ

Δόξα Γερακαρούς - Φοίνικας Σχολαρίου
Γήπεδο: Γερακαρούς - ώρα: 16.30
Νέστωρ Οσσας - Νίκη Ηρακλείου
Γήπεδο: Όσσας - ώρα: 11.30


« PREV
NEXT »

Facebook Comments APPID