BREAKING NEWS
latest

728x90

header-ad

468x60

header-ad

Αρχίζει το ματς:Τι θα δούμε το Σαββατοκύριακο

kampaniasports.grΔιακοπές τέλος τόσο για τους ποδοσφαιριστές,προπονητές,παράγοντες,διαιτητές και φυσικά των φιλάθλων του ερασιτεχνικού ποδοσφαίρου.Το Σαββατοκύριακο 5&6 Σεπτεμβρίου αρχίζουν τα επίσημα παιχνίδια της ΕΠΣΜ.

Πλήρη αγωνιστική για της ομάδες της Α1 αλλά και έναρξη του κυπέλλου.
Το πλήρες πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου.
ΣΑΒΒΑΤΟ 05.09.2015

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
------------------------------------------
Μακεδονικός - Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: Μακεδονικού - ώρα: 17.30 
Ολυμπιακός Κυμίνων - ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο: Κυμίνων - ώρα: 17.30
Φοίνικας Πολίχνης - Θύελλα Περιστερώνα
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 17.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ (1η αγωνιστική)
---------------------------------
1ος ΟΜΙΛΟΣ

Αξιός Ανατολικού - Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο: Ανατολικού - ώρα: 17.00

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Δόξα Ελπίδας - ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 17.00
  
3ος ΟΜΙΛΟΣ

Κεραυνός Αγίου Παύλου - ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.00

4ος ΟΜΙΛΟΣ

Μαραθώνας - ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 17.00
  
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 17.00

5ος ΟΜΙΛΟΣ

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο: Πλαγιαρίου - ώρα: 17.00
Αστέρας Ραιδεστού - Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: Ραιδεστού - ώρα: 17.00
ΠΑΟΝ Επιβατών - Ατρόμητος Τριαδίου
Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 17.00
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
Γήπεδο: Μηχανιώνας - ώρα: 17.00

6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΣ Στίβου - Αρης Ξηροποτάμου
Γήπεδο: Περιστερώνας - ώρα: 17.00 

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 06.09.2015
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
------------------------------------------
ΠΑΟ Κουφαλίων - Ιάσων Αυγής
Γήπεδο: Κουφαλίων (παλιό) - ώρα: 17.30
Αίας Ευόσμου - Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Οδυσσέας Κορδελιού - Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 11.00
Δόξα Πενταλόφου - Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Πενταλόφου - ώρα: 11.00 
ΑΟ Καρδίας - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Σχολαρίου (Μίκρας) - ώρα: 17.30
Αχιλλέας Τριανδρίας - Παύλος Μελάς
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 17.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ (1η αγωνιστική)
---------------------------------
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Ιωνικός - ΑΟ Μεσήμβριας
Γήπεδο: Μεσήμβριας - ώρα: 17.00
Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) - ώρα: 17.00
ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων - Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 17.00
Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - Δόξα Αδένδρου
Γήπεδο: Βαθυλάκκου - ώρα: 17.00

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Διγενής Μονολόφου - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Μονολόφου - ώρα: 17.00
Αστέρας Αμπελοκήπων - Ελευθεριακός
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Νίκη Ευκαρπίας - Αστραπή Μεσαίου
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 17.00

3ος ΟΜΙΛΟΣ
Δόξα Αγ.Παύλου - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 16.30
Ακρίτες Συκεών - Μελιτέας
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 17.00 
Ομόνοια Σταυρούπολης - Ενωση Συκεών
Γήπεδο: ’νω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 17.00
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Αναγέννηση 2005
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00

4ος ΟΜΙΛΟΣ
Πέρα - ΑΕ Φαλήρου
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 17.00
Φοίνικας Καλαμαριάς - ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 11.00
Χελιδόνια - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 19.00

5ος ΟΜΙΛΟΣ
Αχιλλέας Περαίας - Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Περαίας - ώρα: 17.00


6ος ΟΜΙΛΟΣ
Εθνικός Λαγυνών - Αρης Καβαλαρίου
Γήπεδο: Λαγυνών - ώρα: 17.00
Αστέρας Ανάληψης - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου
Γήπεδο: Ανάληψης - ώρα: 17.00
Μακεδονικός Ασκού - Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο: Ασκού - ώρα: 11.30
ΠΑΟ Δορκάδας - Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο: Δορκάδας - ώρα: 17.00



« PREV
NEXT »

Facebook Comments APPID