January 31, 2015

Αξιός Ανατολικού-Αίας Εύοσμου 0-2(vid)

axios
Σ ένα παιχνίδι που έγινε κάτω από συνεχόμενη βροχή ο Αίας Εύοσμου πήρε πολύτιμο τρίποντο κερδίζοντας τον Αξιό Ανατολικού με 0-2.
Με δυο γκολ στο πρώτο ημίχρονο το πρώτο στο 27΄και το δεύτερο στο 42΄με σκόρερ τον Λαφτσίδη ο Αίας πέρασε πιο εύκολα απ ότι αναμενόταν από το Ανατολικό.
Αξιός Ανατολικού:Κακός ο Αξιός ιδιαίτερα στο πρώτο ημίχρονο δεν κατάφερε σε κανένα σημείο του αγώνα να κάνει αισθητή την παρουσία του στην αντίπαλη άμυνα.Στο δεύτερο με κάποια μακρινά σουτ του Λαγκώνα απέκρουσε εύκολα η δύσκολα ο Σταυρίδης.
Αίας Εύοσμου:Σαφώς καλύτερη ομάδα οι φιλοξενούμενοι κέρδισαν από το πρώτο λεπτό τον χώρο του κέντρου και δεν άφησαν τους γηπεδούχους να απειλήσουν την εστία τους.
Παρά τον βαρύ αγωνιστικό χώρο έδειξαν ότι είναι πειθαρχημένη  ομάδα με τεχνίτες ποδοσφαιριστές και με πολλά χιλιόμετρα τρέξιμο στην διάρκεια του αγώνα.
Η νίκη του Αία Εύοσμου δίκαιη πέρα για πέρα.
Δείτε της καλύτερες στιγμές και τα γκολ αποκλειστικά από το kampaniasports σε HD