kampaniasports.gr
Στο τελευταίο παιχνίδι της χρονιάς για τον 1ο όμιλο της Γ Εθνικής ή Αναγέννηση Γιαννιτσών υποδέχεται τον Καμπανιακο.
Το παιχνίδι ξεκίνησε με τους φιλοξενούμενους
να είναι καλύτεροι και να απειλούν με κεφαλιά του Χατζόπουλου στο 16΄.
Στο 20' γίνετε το 0-1 όταν ο Υψηλός γυρίζει την μπάλα στο ύψος της μικρής περιοχής ο Κουντουράς με δυνατό σουτ δίνει προβάδισμα στον Καμπανιακό.
Μέχρι και την λήξη του ημιχρόνου οι φιλοξενούμενοι ελέγχουν τον ρυθμό του παιχνιδιού χωρίς να απειληθούν ιδιαίτερα.
Αποτέλεσμα ημιχρόνου 0-1.
Δυνατά ξεκίνησαν το δεύτερο μέρος οι γηπεδούχοι και απειλούν στο 46΄με ισοφάριση.
Μέχρι το 63΄ο Καμπανιακός έλεγχε τον ρυθμό του παιχνιδιού όπου σ αυτό το λεπτό γίναμε μάρτυρες του ιδίου έργου των τελευταίων αγωνιστικών.
Δεύτερη κίτρινη κάρτα στον Αντωνιάδη και ο Καμπανιακός συνεχίζει με 10 παίκτες.
Το kampaniasports δεν σχολιάζει αποφάσεις διαιτητών αλλά σήμερα θα κάνουμε μια εξαίρεση και να τονίσουμε ότι και οι δυο κάρτες που δέχθηκε ο Αντωνιάδης  είναι πέρα για πέρα άδικες.
Αρχίζουν να κερδίζουν μέτρα οι γηπεδούχοι και να φτάνουν επικίνδυνα μπροστά στην εστία του Κηπουρού.
Φτάνουμε στο 89΄και γίνετε το 1-1 που είναι και το τελικό σκορ.
Αναγέννηση Γιαννιτσών:Σε χαλαρούς ρυθμούς κινήθηκε η Αναγέννηση μια μέτρια ομάδα που θα παλέψει για την σωτηρία.
Καμπανιακός:Η ομάδα της Χαλάστρας κράτησε την χειρότερή της εμφάνιση για να κλείσει τον χρόνο.
Μακριά από τον καλό τους εαυτό αρκετοί ποδοσφαιριστές του Καμπανιακού.Ξεχώρισε ο Γ.Ραγκαβίνας που πραγματοποίησε πολύ καλή εμφάνιση.

Δείτε της καλύτερες στιγμές και τα γκολ αποκλειστικά από το kampaniasports σε HD