ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
latest

728x90

oxonos

468x60

October 27, 2014

Τι θα δούμε Σαββατοκύριακο στα γήπεδα της ΕΠΣΜ

kampaniasports.gr
Αρχίζουν να έχουν μεγαλύτερο ενδιαφέρον όσο η ροή του  πρωταθλήματος συνεχίζεται  και οι ομάδες βρίσκουν τον ρυθμό τους. 
ΣΑΒΒΑΤΟ 01.11.2014

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (11η αγωνιστική)
------------------------------------------
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - ΑΠΕ Λαγκαδά 
Γήπεδο:Αγγελοχωρίου - ώρα:15.00
Οδυσσέας Κορδελιού - ΑΕ Πολυδενδρίου 
Γήπεδο:Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα:15.00
ΠΑΟΝΕ - Διγενής Μονολόφου 
Γήπεδο:Νέων Επιβατών - ώρα:15.00
Ολυμπιακός Κυμίνων - Παύλος Μελάς 
Γήπεδο:Κυμίνων - ώρα:15.00
Ομόνοια Σίνδου - Αχιλλέας Τριανδρίας 
Γήπεδο:Σίνδου - ώρα:15.00
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - ΑΟ Καρδίας 
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα:15.00
Αστέρας Ραιδεστού - Ιάσων Αυγής 
Γήπεδο:Ραιδεστού - ώρα:15.00


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αξιός Ανατολικού - Δόξα Αδένδρου 
Γήπεδο:Ανατολικού - ώρα:15.00
ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων - Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου 
Γήπεδο:Μαλγάρων - ώρα:15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μελιτέας - Φοίνικας Πολίχνης 
Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:15.00
Ιωνικός - Αστραπή Μεσαίου 
Γήπεδο:Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα:15.00
ΠΑΟ Διοικητηρίου - ΑΣ Νεάπολης 
Γήπεδο:Πανοράματος - ώρα:15.00
Νίκη Νεοχωρούδας - Αναγέννηση 2005 
Γήπεδο:Νεοχωρούδας - ώρα:15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Πυλαίας - Εθνικός Πυλαίας 
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα:15.00
Νίκη Μεσημερίου - Ορφέας Σουρωτής 
Γήπεδο:Μεσημερίου - ώρα:15.00
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Ποσειδώνας Καλαμαριάς 
Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου - ώρα:15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μακεδονικός Λητής - Εθνικός Λαγυνών 
Γήπεδο:Λητής - ώρα:15.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Ελπίδες Ηλιούπολης 
Γήπεδο:Γαλλικού (Ιωνίας) - ώρα:15.00
Ελπίδες Χαλάστρας - Μαγνησιακός 
Γήπεδο:Χαλάστρας - ώρα:15.00
Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Δόξα Ελπίδας 
Γήπεδο:Φιλαδέλφειας - ώρα:15.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Εθνικός Μετεώρων - Δόξα Αγ.Παύλου 
Γήπεδο:Μετεώρων - ώρα:15.00
ΠΑΟΚ Πολίχνης - Αισχύλος Θεσσαλονίκης 
Γήπεδο:’νω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:15.00
Εθνικός Αστέρας - ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. 
Γήπεδο:Συκεών (Παλαιό) - ώρα:15.00
ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Πανόραμα 
Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα:15.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Κρήνης - Δόξα Τριλόφου 
Γήπεδο:ΑΕ Κρήνης - ώρα:15.00
Πυρσός Αγίας Τριάδας - Ερμής Μηχανιώνας 
Γήπεδο:Αγίας Τριάδας - ώρα:15.00
Αετός Βασιλικών - Ατρόμητος Τριαδίου 
Γήπεδο:Βασιλικών - ώρα:15.00
Μέντεκας Καλαμαριάς - Θρίαμβος Ταγαράδων 
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:15.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Αγ.Γεωργίου - Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας 
Γήπεδο:Ασπροβάλτας - ώρα:15.00
Αετός Ανω Σταυρού - ΠΑΟΚ Σταυρού 
Γήπεδο:Σταυρού - ώρα:15.00

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Εύοσμος 2006 - Απόλλων Καστανά 
Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου - ώρα:15.00 
ΑΣ Μενεμένης - Φίλιππος Ελεούσας 
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:15.00
Μακεδών Ευόσμου - Μακεδονικός Μοναστηρίου 
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:15.00

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ιωάννης Παπάφης - Αστραπή Νεάπολης 
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:15.00 
Κυψέλη Νεάπολης - Πυρσός Θεσσαλονίκης 
Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα:15.00 


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελπίδες Θερ.Θέρμης - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2014 
Γήπεδο:Μάττα 1 (Ραιδεστού) - ώρα:15.00
Αγιος Ιωάννης ο Χρυσόστομος - Μαντουλίδης 
Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα:15.00 
Νίκη Κερασιάς - Αγιος Δημήτριος 
Γήπεδο:Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) - ώρα:15.00

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Φλόγα Κοκκαλούς - Φοίνικας Σχολαρίου 
Γήπεδο:Μελισσουργού - ώρα:15.00
Δόξα Γερακαρούς - Νέστωρ Οσσας 
Γήπεδο:Γερακαρούς - ώρα:15.00
Ελλήσποντος Μαδύτου - Ηρακλής Μοδίου 
Γήπεδο:Μαδύτου - ώρα:15.00



ΚΥΡΙΑΚΗ 02.11.2014


Γ’ ΕΘΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
Αρης Θεσσαλονίκης – Δόξα Δράμας 
Γήπεδο:Κλεάνθης Βικελίδης - ώρα:15.00
FOOTBALL ΝΕΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)
Αγροτικός Αστέρας - Πιερικός 
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:11.00
Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
ΠΑΟΚ – Αμαζόνες Δράμας
Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:15.00


Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (11η αγωνιστική)
------------------------------------------
ΓΣ Ηλιούπολης - Ενωση Συκεών 
Γήπεδο:Ανω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:11.00
Δόξα Πενταλόφου - Θερμαϊκός Θέρμης 
Γήπεδο:Πενταλόφου - ώρα:11.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Ευόσμου - Εθνικός Μαλγάρων 
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:15.00
ΠΑΟ Κουφαλίων - Αστέρας Αμπελοκήπων 
Γήπεδο:Κουφαλίων (παλιό) - ώρα:15.00
Ελευθεριακός - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 
Γήπεδο:Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα:11.00
Μακεδονικός Γέφυρας - ΑΟ Μεσήμβριας 
Γήπεδο:Γέφυρας - ώρα:15.00
ΑΕ Αμπελοκήπων – Αίας Ευόσμου
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:11.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ομόνοια Σταυρούπολης - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 
Γήπεδο:’νω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:15.00
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Κεραυνός Αγίου Παύλου 
Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:12.00
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Δόξα Δρυμού 
Γήπεδο:Ασβεστοχωρίου - ώρα:15.00
ΑΕ Φιλύρου - Ακρίτες Συκεών 
Γήπεδο:Φιλύρου - ώρα:15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Επανομής - Μαραθώνας 
Γήπεδο:Επανομής - ώρα:15.00
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - ΑΕ Φαλήρου 
Γήπεδο:Αγίου Αντωνίου - ώρα:15.00
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Χελιδόνια 
Γήπεδο:Μηχανιώνας - ώρα:15.00
Φοίνικας Καλαμαριάς - Αχιλλέας Περαίας 
Γήπεδο:Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα:11.00
Αριστοτέλης - Αναγέννηση Ρυσίου 
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Αρης Καβαλαρίου 
Γήπεδο:Αγίου Βασιλείου - ώρα:15.00
Εθνικός Σοχού - Θύελλα Περιστερώνα 
Γήπεδο:Σοχού - ώρα:15.00
ΠΑΟ Δορκάδας - Μακεδονικός Ασκού 
Γήπεδο:Δορκάδας - ώρα:15.00
Δόξα Περιβολακίου - ΠΑΟ Ξυλούπολης 
Γήπεδο:Περιβολακίου - ώρα:11.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Αναγέννηση Προχώματος 
Γήπεδο:Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα:11.30
Αστραπή Δενδροποτάμου - Ολυμπος Δενδροποτάμου 
Γήπεδο:Μενεμένης - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Αλεξόγλου Σταύρος 
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Μ.Αλέξ. Ελλήνων 
Γήπεδο:Χαλκηδόνας - ώρα:15.00
Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού - Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου 
Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου - ώρα:11.00
Ελπίδες Σταυρούπολης - Μ.Αλέξ. Βραχιάς 
Γήπεδο:Σταυρούπολης - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Οικονομίδης Αρης


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΜΑΣ Αγχιάλου - Πέρα 
Γήπεδο:Αγχιάλου - ώρα:15.00
Προοδευτική - Ελπίδα Τούμπας 
Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:10.00
Αίολος - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου 
Γήπεδο:Συκεών (Παλαιό) - ώρα:11.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ηρακλής Χρυσαυγής - Ντίνος Κούης 
Γήπεδο:Χρυσαυγής - ώρα:15.00
Ελλήσποντος Κριθιάς – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 
Γήπεδο:Κριθιάς - ώρα:15.00
Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Ποντιακός Πολυδενδρίου 
Γήπεδο:Μελισσοχωρίου - ώρα:11.30
Κισσός Χορτιάτη - Νίκη Ηρακλείου 
Γήπεδο:Χορτιάτη - ώρα:15.00
Κανονιέρηδες - Εθνικός Ευόσμου 
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:13.00
Δόξα Ασσήρου - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος 
Νίκη Ευκαρπίας - Διγενής Κρυονερίου 
Γήπεδο:Ευκαρπίας - ώρα:15.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Μαρτίου - Αργοναύτης Καλαμαριάς 
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:15.00
Ιπποκράτης Σουρωτής - ΓΣ Φοίνικα 
Γήπεδο:Αγίας Παρασκευής - ώρα:11.00
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Ατρόμητος Πλαγιαρίου 
Γήπεδο:Σχολαρίου (Μίκρας) - ώρα:15.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Φλόγα Λαγκαδικίων - ΜΑΣ Στίβου 
Γήπεδο:Λαγκαδικίων - ώρα:15.00
ΑΣ Αρέθουσα - ΑΕ Κορώνειας 
Γήπεδο:Αρέθουσας - ώρα:15.00
Αρης Ξηροποτάμου - Τρίτων Βόλβης 
Γήπεδο:Ξηροποτάμου - ώρα:15.00
Αστέρας Ανάληψης - Αστραπή Νικομηδινού 
Γήπεδο:Ανάληψης - ώρα:15.00
Δάφνη Ευαγγελισμού - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς 
Γήπεδο:Ευαγγελισμού - ώρα:15.00

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΟ Ξηροκρήνης - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 
Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου - ώρα:09.00
ΑΟ Θράκης - Δάφνη Ακροποτάμου 
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:15.00
Νέα Πολιτεία Ευόσμου - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης 
Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου - ώρα:15.00

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ομιλος Κωφών Μακεδονίας - Δόξα Ρετζικίου 0-3 α.α.
ΑΣ Αγ. Παύλος - Σταυραετός Ευξεινούπολης 
Γήπεδο:Ασβεστοχωρίου - ώρα:11.00
Λευκοχωριακός - Πήγασος 
Γήπεδο:Λευκοχωρίου - ώρα:15.00
Ορφέας Αγίας Τριάδας - Πρ.Θύελλα Ανακύκλωση 
Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου - ώρα:13.00
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Ακαδημία Ποδ. Νεάπολης 
Γήπεδο:’νω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:13.00

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δόξα Λακκιάς - Κανάρης 
Γήπεδο:Λακκιάς - ώρα:12.00
Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - Χαρίλαος Επαμεινώνδας 
Γήπεδο:Αγίας Παρασκευής - ώρα:13.00
Καπετάν Αγρας - Αναγέννηση Επταπυργίου 
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:11.00
Φλόγα Ανάληψης - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη 
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:13.00

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Πρόοδος Αδάμ - Μ.Αλέξ.Νυμφόπετρας 
Γήπεδο:Αδάμ - ώρα:15.00
Εθνικός Προφήτη - Μελισσουργός 
Γήπεδο:Προφήτη - ώρα:15.00
« PREV
NEXT »