ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
latest

728x90

header-ad

468x60

Τι θα δούμε Σαββατοκύριακο στα γήπεδα της ΕΠΣΜ

kampaniasports.gr
Ματαίωση αγώνα
Από την Ε.Π.Σ. Μακεδονίας ανακοινώνεται ότι ο αγώνας Όμιλος Κωφών Μακεδονίας Λευκοχωριακός που ήταν να διεξαχθεί την Κυριακή 26.10.2014 και ώρα 13.30 στο γήπεδο Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό), ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ.
   Τροποποιήσεις στο πρόγραμμα αγώνων
του Σαββατοκύριακου 25 - 26.10.2014
Από την Ε.Π.Σ. Μακεδονίας έγιναν οι παρακάτω τροποποιήσεις:
Α. Ο αγώνας Mακεδονικός Ομόνοια Σίνδου θα διεξαχθεί την Κυριακή 26.10.2014 και ώρα 11.30 στο γήπεδο Μακεδονικού, αντί στις 15.00.  
Β. Ο αγώνας Αναγέννηση Επταπυργίου
Φλόγα Ανάληψης θα διεξαχθεί το Σάββατο 25.10.2014 και ώρα 16.00 στο γήπεδο ΕΠΣΜ - Μίκρας (πλαστικό), αντί την Κυριακή 26.10.2014 και ώρα 10.00 στο ίδιο γήπεδο
Γ. Ο αγώνας Πράσινη Θύελλα Ανακύκλωση
Ακαδημία Ποδ. Νεάπολης θα διεξαχθεί την Κυριακή 26.10.2014 και ώρα 11.30 στο γήπεδο ΕΠΣΜ - Μίκρας (πλαστικό), αντί στις 15.00.  
Δ. Ο αγώνας Μαντουλίδης
Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής θα διεξαχθεί την Κυριακή 26.10.2014 και ώρα 13.30 στο γήπεδο ΕΠΣΜ - Μίκρας (πλαστικό), αντί στις 12.00. .
Ε. Ο αγώνας Χαρίλαος Επαμεινώνδας
Νίκη Κερασιάς θα διεξαχθεί την Κυριακή 26.10.2014 και ώρα 15.30 στο γήπεδο ΕΠΣΜ - Μίκρας (πλαστικό), αντί του Σαββάτου 25.10.2014 και ώρα 16.00 στο ίδιο γήπεδο
ΣΤ. Ο αγώνας Μ. Αλέξανδρος 2014
Αγιος Ιωάννης ο Χρυσόστομος θα διεξαχθεί το Σάββατο 25.10.2014 και ώρα 14.00 στο γήπεδο Μ. Αλεξάνδρου, αντί στις 17.00. .
Ζ. Ο αγώνας Κανάρης
Καπετάν Αγρας θα διεξαχθεί το Σάββατο 25.10.2014 και ώρα 16.00 στο γήπεδο Μ. Αλεξάνδρου, αντί στις 15.00.


ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 25.10.2014


ΚΥΠΕΛΛΟ Γ
ΕΘΝΙΚΗΣ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αρης Θεσσαλονίκης - Καστοριά
Γήπεδο:Κλεάνθης Βικελίδης - ώρα:15.30


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αξιός Ανατολικού - ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο:Ανατολικού - ώρα:16.00

Εθνικός Μαλγάρων - Ελευθεριακός
Γήπεδο:Μαλγάρων - ώρα:16.00
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο:Αγίου Αθανασίου - ώρα:16.00
ΑΟ Μεσήμβριας - ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων
Γήπεδο:Μεσήμβριας - ώρα:16.00


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αστραπή Μεσαίου - Μελιτέας
Γήπεδο:Μεσαίου - ώρα:16.00
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο:Νεοχωρούδας - ώρα:16.00
ΑΣ Νεάπολης - Ιωνικός
Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα:16.00
Κεραυνός Αγίου Παύλου - Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:16.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αχιλλέας Περαίας - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
Γήπεδο:Περαίας - ώρα:16.00
Εθνικός Πυλαίας - Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα:16.00
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:16.00
Αναγέννηση Ρυσίου - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο:Ρυσίου (χόρτο) - ώρα:16.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - ΠΑΟ Δορκάδας
Γήπεδο:Αγίου Βασιλείου - ώρα:16.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δόξα Ελπίδας - Ελπίδες Ηλιούπολης
Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου - ώρα:16.00
Αναγέννηση Προχώματος - Ελπίδες Χαλάστρας
Γήπεδο:Προχώματος - ώρα:16.00 - Α'Βοήθ.:Ουρσώφ Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Πέρα - Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου - ώρα:16.00
Αισχύλος Θεσσαλονίκης - Δόξα Αγ.Παύλου
Γήπεδο:Συκεών (Παλαιό) - ώρα:16.00
ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος
Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα:16.00
Πανόραμα - Αίολος
Γήπεδο:Πανοράματος - ώρα:16.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Νίκη Ηρακλείου - Ελλήσποντος Κριθιάς
Γήπεδο:Ηρακλείου - ώρα:16.00
Εθνικός Ευόσμου - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:16.00
Διγενής Κρυονερίου - Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο:Κρυονερίου - ώρα:16.00 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δόξα Τριλόφου - ΑΕ Μαρτίου
Γήπεδο:Τριλόφου - ώρα:16.00
Ερμής Μηχανιώνας - Αργοναύτης Καλαμαριάς
Γήπεδο:Μηχανιώνας - ώρα:16.00
ΓΣ Φοίνικα - ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο:ΑΕ Κρήνης - ώρα:16.00
Ατρόμητος Τριαδίου - Ιπποκράτης Σουρωτής
Γήπεδο:Ραιδεστού - ώρα:16.00
Θρίαμβος Ταγαράδων - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου
Γήπεδο:Ταγαράδων (Χόρτο - 8η Οδός) - ώρα:16.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Τρίτων Βόλβης - ΜΑΣ Στίβου
Γήπεδο:Βόλβης - ώρα:16.00
ΠΑΟΚ Σταυρού - Αρης Ξηροποτάμου
Γήπεδο:Σταυρού - ώρα:16.00
Αστραπή Νικομηδινού - Αετός Ανω Σταυρού
Γήπεδο:Νικομηδινού - ώρα:16.00
ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Αστέρας Ανάληψης
Γήπεδο:Ανοιξίας - ώρα:16.00

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Φίλιππος Ελεούσας - ΑΟ Θράκης
Γήπεδο:Ελεούσας - ώρα:16.00

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Σταυραετός Ευξεινούπολης - Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο:’νω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:16.00 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μ. Αλέξανδρος 2014 - Αγιος Ιωάννης ο Χρυσόστομος
Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα:17.00
Ελπίδες Θερ.Θέρμης - Δόξα Λακκιάς
Γήπεδο:Λακκιάς - ώρα:16.00
Κανάρης - Καπετάν Αγρας
Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα:15.00
Χαρίλαος Επαμεινώνδας - Νίκη Κερασιάς
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:16.00
Αγιος Δημήτριος - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη
Γήπεδο:Μάττα 1 (Ραιδεστού) - ώρα:16.00

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Φλόγα Κοκκαλούς - Δόξα Γερακαρούς
Γήπεδο:Μελισσουργού - ώρα:16.00
.

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 26.10.2014

ΚΥΠΕΛΛΟ Γ
ΕΘΝΙΚΗΣ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Καμπανιακός - Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Γήπεδο:Χαλάστρας - ώρα:14.30


Α
ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (2η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αρης Θεσσαλονίκης
Βόλος 2004
Γήπεδο:Βασιλικών - ώρα:15.00

Β
ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μέντεκας Καλαμαριάς
Ροδόπη 87
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:15.00
Α'Βοήθ.: Πανδέρη

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (10η αγωνιστική)
------------------------------------------
ΑΕ Πολυδενδρίου - Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο:Πολυδενδρίου Ασκού - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Κόλτσος Βασίλειος - Α'Βοήθ.:Καρυπιάδης Λάζαρος
Διγενής Μονολόφου - ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο:Μονολόφου - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Δουβλέκης Σταύρος - Α'Βοήθ.:Αποστόλιδης Ιωάννης
Ενωση Συκεών - Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Α'Βοήθ.:Σαριδάκης Γεώργιος
Θερμαϊκός Θέρμης - ΠΑΟΝΕ
Γήπεδο:Θέρμης - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Βατσικούρας Δημήτριος - Α'Βοήθ.:Γεωργιάδης Αθανάσιος
Παύλος Μελάς - ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο:Σταυρούπολης - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Νικολαϊδης Πέτρος - Α'Βοήθ.:Γαλεντέρης Δημήτριος
Αχιλλέας Τριανδρίας - Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Ιγνατιάδης Θεοχάρης - Α'Βοήθ.:Ξυλούρης Νικόλαος
ΑΟ Καρδίας - Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο:Καρδίας - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Χατζόπουλος Ιωάννης - Α'Βοήθ.:Παπαδήμος Κωνσταντίνος
Μακεδονικός - Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο:Μακεδονικού - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Α'Βοήθ.:Μουχσιάδης Ντέμης
Ιάσων Αυγής - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο:Αυγής - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Δολμάς Γιώργος - Α'Βοήθ.:Μακρίδης Ιωάννης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δόξα Αδένδρου - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο:Αδένδρου - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Γαϊτανίδης Σταύρος - Α'Βοήθ.:Κουκουρδής Γρηγόριος
Αστέρας Αμπελοκήπων - Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:11.00
Παρατηρητής:Φωτιάδης Κων/νος - Α'Βοήθ.:Πριτσίνη Φιλίππα
Αίας Ευόσμου - Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Νικολαϊδης Απόστολος - Α'Βοήθ.:Γκαμπέτα Αναστασία

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δόξα Δρυμού - ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο:Δρυμού - ώρα:11.30
Παρατηρητής:Σιδηρόπουλος Γιώργος - Α'Βοήθ.:Μουχσιάδης Ντέμης
Αναγέννηση 2005 - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας
Γήπεδο:’νω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Μουχτάρογλου Ιωάννης - Α'Βοήθ.:Κόγιας Αθανάσιος
ΑΕ Φιλύρου - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο:Φιλύρου - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Καραθανάσης Κων/νος - Α'Βοήθ.:Παυλίδου Καλίνα
Ακρίτες Συκεών - Νίκη Νεοχωρούδας
Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα:11.00
Παρατηρητής:Σταμάτης Αθανάσιος - Α'Βοήθ.:Κελεσίδης Βίκτωρ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Φαλήρου - Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Πασχαλίδης Κοσμάς - Α'Βοήθ.:Παπαδόπουλος Βασίλειος
Χελιδόνια - Μαραθώνας
Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Μαλεζάς Λεωνίδας - Α'Βοήθ.:Μπαλίκος Νικόλαος
Ορφέας Σουρωτής - Φοίνικας Καλαμαριάς
Γήπεδο:Σουρωτής - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Βλαχούδης Κων/νος - Α'Βοήθ.:Κωστόπουλος Μάρκος
Αριστοτέλης - Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:12.00
Παρατηρητής:Μαρκόπουλος Μιχάλης - Α'Βοήθ.:Πανδέρη Αθανασία

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αρης Καβαλαρίου - Εθνικός Σοχού
Γήπεδο:Καβαλαρίου - ώρα:11.30
Παρατηρητής:Κόλτσος Βασίλειος - Α'Βοήθ.:Παυλίδου Καλίνα
Θύελλα Περιστερώνα - Δόξα Περιβολακίου
Γήπεδο:Περιστερώνας - ώρα:11.30
Παρατηρητής:Ιωαννίδης Ανέστης - Α'Βοήθ.:Κυριακίδης Θεοχάρης
Μακεδονικός Ασκού - Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο:Ασκού - ώρα:11.30
Παρατηρητής:Τουμπουλίδης Νίκος - Α'Βοήθ.:Χρήστου Ευάγγελος
ΠΑΟ Ξυλούπολης - Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο:Ξυλούπολης - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Κοντός Διαμαντής - Α'Βοήθ.:Παπαναστασίου Χρήστος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μαγνησιακός - Αισχύλος Ωραιοκάστρου
Γήπεδο:Γαλλικού (Ιωνίας) - ώρα:11.30
Παρατηρητής:Σαλονικίδης Βασίλειος - Α'Βοήθ.:Κόγιας Αθανάσιος
Ολυμπος Δενδροποτάμου - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας
Γήπεδο:Μενεμένης - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Αλεξόγλου Σταύρος - Α'Βοήθ.:Χρήστου Ευάγγελος
Μ.Αλέξ. Ελλήνων - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Χάϊτας Γεώργιος - Α'Βοήθ.:Ελ Αμίν Ζουχίρ
Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - Αστραπή Δενδροποτάμου
Γήπεδο:Καλοχωρίου (νέο) - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Φιλοξένης Συμεών - Α'Βοήθ.:Γκόγκος Ιωάννης
Ελπίδες Σταυρούπολης - Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο:Σταυρούπολης - ώρα:11.00
- Α'Βοήθ.:Παπαδόπουλος Γεώργιος
Μ.Αλέξ. Βραχιάς - Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού
Γήπεδο:Βραχιάς - ώρα:11.30
- Α'Βοήθ.:Ουρσώφ Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. - ΜΑΣ Αγχιάλου
Γήπεδο:Συκεών (Παλαιό) - ώρα:15.00
- Α'Βοήθ.:Μαραγκουδάκη Ελένη
Ελπίδα Τούμπας - ΠΑΟΚ Πολίχνης
Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:12.00
Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Α'Βοήθ.:Ταχάρ Χεμσί
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Προοδευτική
Γήπεδο:Πολίχνης - ώρα:11.30 - Α'Βοήθ.:Γαλεντέρης Δημήτριος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Ηρακλής Χρυσαυγής
Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα:11.30
- Α'Βοήθ.:Τσιόμπανου Φανή
Ποντιακός Πολυδενδρίου - Ντίνος Κούης
Γήπεδο:Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα:11.30
Παρατηρητής:Κοντός Διαμαντής - Α'Βοήθ.:Παπαναστασίου Χρήστος
Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - Κανονιέρηδες
Γήπεδο:’νω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:11.00
- Α'Βοήθ.:Παπαδόπουλος Βασίλειος
Νίκη Ευκαρπίας - ΠΑΟ Καρτερών
Γήπεδο:Ευκαρπίας - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Φωτιάδης Κων/νος - Α'Βοήθ.:Πιπύρος Δημήτριος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Πυρσός Αγίας Τριάδας
Γήπεδο:Πλαγιαρίου - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Σκουφός - Α'Βοήθ.:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος
Μέντεκας Καλαμαριάς - Αετός Βασιλικών
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:10.00
- Α'Βοήθ.:Ανδρικόπουλος Γιώργος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Κορώνειας - Φλόγα Λαγκαδικίων
Γήπεδο:Βασιλουδίου - ώρα:15.00
- Α'Βοήθ.:Χορόζογλου Γεώργιος
Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - ΑΣ Αρέθουσα
Γήπεδο:Νέας Απολλωνίας - ώρα:11.00
- Α'Βοήθ.:Ξυλούρης Νικόλαος
Δάφνη Ευαγγελισμού - Βρασίδας Βρασνών
Γήπεδο:Ευαγγελισμού - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:Κιλμπασάνης Αδαμάντιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Απόλλων Καστανά - ΑΣ Μενεμένης
Γήπεδο:Καστανά - ώρα:15.00
- Α'Βοήθ.:Χασάπης Στέλιος
Εύοσμος 2006 - ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου - ώρα:10.00
Παρατηρητής:Οικονομίδης Αρης - Α'Βοήθ.:Χατζηγεωργίου
Δάφνη Ακροποτάμου - Νέα Πολιτεία Ευόσμου
Γήπεδο:Ακροποτάμου - ώρα:15.00
- Α'Βοήθ.:Χαρατσίδης Χρήστος
Θεσσαλονίκη - Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:Χατζηγεωργίου
Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - Μακεδονικός Μοναστηρίου
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:15.00
- Α'Βοήθ.:Χαρατσίδου Ιζόλδη

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δόξα Ρετζικίου - ΑΣ Αγ. Παύλος
Γήπεδο:Πεύκων - ώρα:11.30
- Α'Βοήθ.:Χορόζογλου Γεώργιος
Ομιλος Κωφών Μακεδονίας - Λευκοχωριακός
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:13.00
- Α'Βοήθ.:Χαρατσίδου Ιζόλδη
Πήγασος - Κυψέλη Νεάπολης
Γήπεδο:Συκεών (Παλαιό) - ώρα:11.00
- Α'Βοήθ.:Μαραγκουδάκη Ελένη
Αστραπή Νεάπολης - Ορφέας Αγίας Τριάδας
Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα:15.00
- Α'Βοήθ.:Παπαδόπουλος Γεώργιος
Πυρσός Θεσσαλονίκης - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:10.00
- Α'Βοήθ.:Ταχάρ Χεμσί
Πρ.Θύελλα Ανακύκλωση - Ακαδημία Ποδ. Νεάπολης
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:15.00
- Α'Βοήθ.:Ανδρικόπουλος Γιώργος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μαντουλίδης - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:Κελεσίδου Μαντλέν
Αναγέννηση Επταπυργίου - Φλόγα Ανάληψης
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:10.00
- Α'Βοήθ.:Κελεσίδου Μαντλέν

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Φοίνικας Σχολαρίου - Πρόοδος Αδάμ
Γήπεδο:Σχολαρίου (Λαγκαδά) - ώρα:11.30
Παρατηρητής:Δολμάς Γιώργος - Α'Βοήθ.:Γκαμπέτα Αναστασία
Μ.Αλέξ.Νυμφόπετρας - Ελλήσποντος Μαδύτου
Γήπεδο:Νυμφόπετρας - ώρα:15.00
- Α'Βοήθ.:Παπαδέα Σταυρούλα
Ηρακλής Μοδίου - Μελισσουργός
Γήπεδο:Μοδίου - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Τουμπουλίδης Νίκος - Α'Βοήθ.:Κυριακίδης Θεοχάρης
Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Εθνικός Προφήτη
Γήπεδο:Ζαγκλιβερίου - ώρα:15.00
- Α'Βοήθ.:Μαυρόπετρος Γεώργιος
ΑΝΑΠΛ. Α
ΒΟΗΘΕΙΩΝ:
11.00
12.00: Ζησόπουλος, Λάμπρου, Μπακιρτζόγλου, Παπαδέα, Στρατάκης.
15.00 : Ρωμιόπουλος, Καραγιάννης, Κιλμπασάνης, Μάρκου, Μαυρίδης, Ουρσώφ.
« PREV
NEXT »

Facebook Comments APPID