ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
latest

728x90

oxonos

468x60

September 05, 2014

Γ Εθνική η κλήρωση του πρωταθλήματος

καμπανιασπορτσΜετα κόπων και βασάνων εγινε τελικά η κλήρωση του πρωταθλήματος της γ΄Εθνικής κατηγορίας.
Στη σημερινή κλήρωση ο πρόεδρος της επιτροπής πρωταθλήματος, Μιχάλης Τζανόπουλος, ξεκαθάρισε πως αν δεν υπάρξει κάποια σοβαρή εξέλιξη, η πρεμιέρα του πρωταθλήματος θα γίνει στις 14 Σεπτεμβρίου, όπως έχει άλλωστε οριστεί από την προκήρυξη και θα ολοκληρωθεί στις 26 Μαΐου.
Επιπλέον αναφέρθηκε στο πώς μοιράστηκαν οι ομάδες στους ομίλους, όπου έχουν δημιουργηθεί αρκετά παράπονα, λέγοντας χαρακτηριστικά: «Η κατάρτιση των ομίλων ήταν δύσκολη, λόγω της γεωγραφικής μορφολογίας της χώρας. Υπήρξαν κάποια θέματα, αλλά θεωρούμε ότι πράξαμε το πιο δίκαιο».

1η Αγωνιστική / 16η Αγωνιστική

Άρης – Καστοριά
Καμπανιακός – Ορφέας Ελευθερούπολης
Εθνικός Ν. Αγιονερίου – Καβάλα
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Δόξα Δράμας – Έβρος Σουφλίου
Άρης Ακροποτάμου – Θύελλα Φιλώτα
Αναγέννηση Γιαννιτσών – Πανσερραϊκός
Απόλλων Αρναίας –Βυζάντιο Κοκκινοχώματος


2η Αγωνιστική / 17η Αγωνιστική
 
Καμπανιακός – Άρης
Καστοριά – Εθνικός Αγιονερίου
Ορφέας Ελευθερούπολης – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Καβάλα – Δόξα Δράμας
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Άρης Ακροποτάμου
Έβρος Σουφλίου – Αναγέννηση Γιαννιτσών
Θύελλα Φιλώτα – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Πανσερραϊκός – Απόλλων Αρναίας


3η Αγωνιστική / 18η Αγωνιστική


Άρης – Εθνικός Ν. Αγιονερίου
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Καμπανιακός
Δόξα Δράμας – Καστοριά
Άρης Ακροποτάμου – Ορφέας Ελευθερούπολης
Αναγέννηση Γιαννιτσών – Καβάλα
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Απόλλων Αρναίας – Καβάλα
Θύελλα Φιλώτα – Πανσερραϊκός


4η Αγωνιστική / 19η Αγωνιστική
 
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Άρης
Εθνικός Αγιονερίου – Δόξα Δράμας
Καμπανιακός – Άρης Ακροποτάμου
Καστοριά – Αναγέννηση Γιαννιτσών
Ορφέας Ελευθερούπολης – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Καβάλα – Απόλλων Αρναίας
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Πανσερραϊκός
Έβρος Σουφλίου – Θύελλα Φιλώτα


5η Αγωνιστική / 20η Αγωνιστική
 
Άρης – Δόξα Δράμας
Άρης Ακροποτάμου – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Αναγέννηση Γιαννιτσών – Εθνικός Αγιονερίου
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Καμπανιακός
Απόλλων Αρναίας – Καστοριά
Πανσερραϊκός – Ορφέας Ελευθερούπολης
Θύελλα Φιλώτα – Καβάλα
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Έβρος Σουφλίου


6η Αγωνιστική / 21η Αγωνιστική

 Άρης Ακροποτάμου – Άρης
Δόξα Δράμας – Αναγέννηση Γιαννιτσών
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Εθνικός Αγιονερίου – Απόλλων Αρναίας
Καμπανιακός – Πανσερραϊκός
Καστοριά – Θύελλα Φιλώτα
Ορφέας Ελευθερούπολης – Έβρος Σουφλίου
Καβάλα – Εθνικός Αλεξανδρούπολης


7η Αγωνιστική / 22η Αγωνιστική
 
Άρης – Αναγέννηση Γιαννιτσών
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Άρης Ακροποτάμου
Απόλλων Αρναίας – Δόξα Δράμας
Πανσερραϊκός – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Θύελλα Φιλώτα – Εθνικός Αγιονερίου
Έβρος Σουφλίου – Καμπανιακός
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Καστοριά
Ορφέας Ελευθερούπολης – Καβάλα


8η Αγωνιστική / 23η Αγωνιστική
 
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Άρης
Αναγέννηση Γιαννιτσών – Απόλλων Αρναίας
Άρης Ακροποτάμου – Πανσερραϊκός
Δόξα Δράμας – Θύελλα Φιλώτα
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Έβρος Σουφλίου
Εθνικός Αγιονερίου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Καμπανιακός – Καβάλα
Καστοριά – Ορφέας Ελευθερούπολης


9η Αγωνιστική / 24η Αγωνιστική
 
Άρης – Απόλλων Αρναίας
Πανσερραϊκός – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Θύελλα Φιλώτα – Αναγέννηση Γιαννιτσών
Έβρος Σουφλίου – Άρης Ακροποτάμου
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Δόξα Δράμας
Καβάλα – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Ορφέας Ελευθερούπολης – Εθνικός Αγιονερίου
Καστοριά – Καμπανιακός


10η Αγωνιστική / 25η Αγωνιστική
 
Πανσερραϊκός – Άρης
Απόλλων Αρναίας – Θύελλα Φιλώτα
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Έβρος Σουφλίου
Αναγέννηση Γιαννιτσών – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Άρης Ακροποτάμου – Καβάλα
Δόξα Δράμας – Ορφέας Ελευθερούπολης
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Καστοριά
Εθνικός Αγιονερίου – Καμπανιακός


11η Αγωνιστική / 26η Αγωνιστική
 
Άρης – Θύελλα Φιλώτα
Έβρος Σουφλίου – Πανσερραϊκός
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Απόλλων Αρναίας
Καβάλα – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Ορφέας Ελευθερούπολης – Αναγέννηση Γιαννιτσών
Καστοριά – Άρης Ακροποτάμου
Καμπανιακός – Δόξα Δράμας
Εθνικός Αγιονερίου – Ηρακλής Αμπελοκήπων


12η Αγωνιστική / 27η Αγωνιστική
 
Έβρος Σουφλίου – Άρης
Θύελλα Φιλώτα – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Πανσερραϊκός – Καβάλα
Απόλλων Αρναίας – Ορφέας Ελευθερούπολης
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Καστοριά
Αναγέννηση Γιαννιτσών – Καμπανιακός
Άρης Ακροποτάμου – Εθνικός Αγιονερίου
Δόξα Δράμας – Ηρακλής Αμπελοκήπων


13η Αγωνιστική / 28η Αγωνιστική
 
Άρης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Καβάλα – Έβρος Σουφλίου
Ορφέας Ελευθερούπολης – Θύελλα Φιλώτα
Καστοριά – Πανσερραϊκός
Καμπανιακός – Απόλλων Αρναίας
Εθνικός Αγιονερίου – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Αναγέννηση Γιαννιτσών
Δόξα Δράμας – Άρης Ακροποτάμου


14η Αγωνιστική / 29η Αγωνιστική
 
Καβάλα – Άρης
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Ορφέας Ελευθερούπολης
Έβρος Σουφλίου – Καστοριά
Θύελλα Φιλώτα – Καμπανιακός
Πανσερραϊκός – Εθνικός Αγιονερίου
Απόλλων Αρναίας – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Δόξα Δράμας
Αναγέννηση Γιαννιτσών – Άρης Ακροποτάμου


15η Αγωνιστική / 30ή Αγωνιστική

Άρης – Ορφέας Ελευθερούπολης
Καστοριά – Καβάλα
Καμπανιακός – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Εθνικός Αγιονερίου – Έβρος Σουφλίου
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Θύελλα Φιλώτα
Δόξα Δράμας – Πανσερραϊκός
Άρης Ακροποτάμου – Απόλλων Αρναίας
Αναγέννηση Γιαννιτσών – Βυζάντιο Κοκκι
νοχώματος
« PREV
NEXT »