ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
latest

728x90

header-ad

468x60

Ερασιτεχνικό ποδόσφαιρο 2014-2015 Καλή αρχή

kampaniasportsΞεκινάνε σήμερα τα πρωταθλήματα της ΕΠΣΜ αλλά και οι αγώνες του κυπέλλου.
Δείτε την πλήρη αθλητική δραστηριότητα της ημέρας.

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Αστέρας Ραιδεστού 
Γήπεδο:Αγγελοχωρίου - ώρα:17.30
Παρατηρητής:Βότσαρης Κων/νος - Α'Βοήθ.:Μπακιρτζόγλου Φώτιος
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ (1η αγωνιστική)
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Δόξα Αδένδρου - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 
Γήπεδο:Αδένδρου - ώρα:17.00
Παρατηρητής: Φιλοξένης Συμεών - Α'Βοήθ.:Κόγιας
Αξιός Ανατολικού - ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων - Γήπεδο:Ανατολικού - ώρα:17.00
Παρατηρητής:Χάϊτας Γεώργιος - Α'Βοήθ.:Μακρίδης Ιωάννης(kampaniasports)
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Αίας Ευόσμου - ΑΕ Αμπελοκήπων 
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:17.00
Παρατηρητής:Αλεξόγλου Σταύρος - Α'Βοήθ.:Γαλεντέρης Δημήτριος
Ιωνικός - Αστέρας Αμπελοκήπων 
Γήπεδο:’νω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:17.00
Παρατηρητής:Δουβλέκης - Α'Βοήθ.:Πετούσης Σταμάτης
3ος ΟΜΙΛΟΣ
Κεραυνός Αγίου Παύλου - ΑΣ Νεάπολης 
Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:17.00
Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Α'Βοήθ.:Ανδρικόπουλος Γεώργιος
Φοίνικας Πολίχνης - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 
Γήπεδο:Πολίχνης - ώρα:17.00
Παρατηρητής:Οικονομίδης Αρης - Α'Βοήθ.:Παυλίδου Καλίνα
4ος ΟΜΙΛΟΣ
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Φοίνικας Καλαμαριάς 
Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου - ώρα:17.00
Παρατηρητής:Βατσικούρας Δημήτριος - Α'Βοήθ.:Γκαμπέτα Αναστασία
5ος ΟΜΙΛΟΣ
Αναγέννηση Ρυσίου - Ορφέας Σουρωτής 
Γήπεδο:Ρυσίου (χόρτο) - ώρα:17.00
Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Α'Βοήθ.:Κωστόπουλος Μάρκος
Νίκη Μεσημερίου - Αχιλλέας Περαίας 
Γήπεδο:Μεσημερίου - ώρα:17.00
Παρατηρητής:Βλαχούδης Κων/νος - Α'Βοήθ.:Ξυλούρης Νικόλας
6ος ΟΜΙΛΟΣ
Δόξα Δρυμού - ΑΕ Φιλύρου - Γήπεδο:Δρυμού - ώρα:17.00
Παρατηρητής:Σιδηρόπουλος Γιώργος - Α'Βοήθ.:Νάκουτη Ελένη
Νίκη Νεοχωρούδας - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 
Γήπεδο:Νεοχωρούδας - ώρα:17.00
Παρατηρητής:Σταμάτης Αθανάσιος - Α'Βοήθ.:Αποστολίδης Ιωάννης
ΑΝΑΠΛ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: Παπαποστόλου, Μαργιούλα – Σιάρκου, Καραμπούτας
« PREV
NEXT »

Facebook Comments APPID