ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
latest

728x90

oxonos

468x60

August 25, 2014

ΕΠΣΜ 2014-2015:Όλοι οι όμιλοι


kampaniasports
Το kampaniasports σας παρουσιάζει όλες της ομάδες που θα πάρουν μέρος στο φετινό πρωτάθλημα της επσμ.
Α1 19 ομάδες

Α.Ε. ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ,Α.Ο. ΚΑΡΔΙΑΣ,Α.Π.Ε. ΛΑΓΚΑΔΑ,ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ,ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ,Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ,ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ,ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ,ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ,ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ,ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ,ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ,ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ,ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ,ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ,ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ,Π.Α.Ο. ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ,Π.Ο. ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ,ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ

Α  κατηγορία  1ος ομιλος  14 ομάδες


Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ,Α.Ε. ΕΥΟΣΜΟΥ,Α.Ο. ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ,Α.Ο.Κ. ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ,ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ,ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ,ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ,ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ,ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ,ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ,ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ,Π.Α.Ο. ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ,ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΜΑΛΓΑΡΩΝ,ΣΜΥΡΝΑΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΟΥ    

Α  κατηγορία  2ος όμιλος   16  ομάδες

Α.Ε. ΦΙΛΥΡΟΥ,Α.Σ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ,ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ,ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2005,ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ,ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ,ΙΩΝΙΚΟΣ,ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ,ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ,ΜΕΛΙΤΕΑΣ,ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ,ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ,ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ,ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ,Π.Α.Ο. ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ,ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

Α  κατηγορία  3ος όμιλος   16  ομάδες

Α.Ε. ΠΥΛΑΙΑΣ,Α.Ε. ΦΑΛΗΡΟΥ,ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ,ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ,ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ,ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ,ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ,ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ,ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ,ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ,ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ,ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ,ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ,ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ,ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ,ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ

Α  κατηγορία  4ος όμιλος   11 ομάδες

ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ,ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ,ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ,ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ,ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ,ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ,ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ,ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ,ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ,Π.Α.Ο. ΔΟΡΚΑΔΑΣ,Π.Α.Ο. ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ

Β κατηγορία  1ος όμιλος   15 ομάδες

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ,ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ,ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ,ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ,ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ,ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ,ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ,ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ,ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ,ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ,ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΡΑΧΙΑΣ,ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΛΛΗΝΩΝ,ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟY,ΝΕΟΙ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ,ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

Β κατηγορία  2ος όμιλος   16 ομάδες

Α.Ε. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ,Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝ. ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ,Α.Ε. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΚΗΣ,Α.Ε. ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ,ΑΙΟΛΟΣ,ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ,ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ,ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ,ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ,ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ,ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ,Μ.Α.Σ. ΑΓΧΙΑΛΟΥ,Π.Α.Ο.Κ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ,ΠΑΝΟΡΑΜΑ,ΠΕΡΑ,ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

Β κατηγορία  3ος όμιλος   15 ομάδες
          
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ,ΑΚΑΔΗΜΙΑ Ζ. ΖΑΧΟΥ,ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ,ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ,ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ,ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ,ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ,ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ,ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ,ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ,ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ,ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ,ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ,Π.Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΩΝ,ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ


Β κατηγορία  4ος όμιλος   14 ομάδες

Α.Ε. ΚΡΗΝΗΣ,Α.Ε. ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ,ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΤΩ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ,ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ,ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ,ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ,Γ.Σ. ΦΟΙΝΙΚΑ,ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ,ΕΡΜΗΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ,ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ,ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ,ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ,ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ

Β κατηγορία  5ος όμιλος   15 ομάδες

Α.Ε. ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ,Α.Ε. ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ,Α.Σ. ΑΡΕΘΟΥΣΑ,ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ,ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ,ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ,ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΙΚΟΜΗΔΙΝΟΥ,ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ,ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ,Μ.Α.Σ. ΣΤΙΒΟΥ,ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν. ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ,Π.Α.Ο.Κ. ΑΝΟΙΞΙΑΣ,Π.Α.Ο.Κ. ΣΤΑΥΡΟΥ,ΤΡΙΤΩΝ ΒΟΛΒΗΣ,ΦΛΟΓΑ ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΩΝ

Γ κατηγορία  1ος όμιλος   13 ομάδες

Α.Ο. ΘΡΑΚΗ,Α.Σ. ΜΕΝΕΜΕΝΗ,ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΣΤΑΝΑ,ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ,Δ.Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ,ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ,ΕΥΟΣΜΟΣ 2006,AO.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ,ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ,ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ,ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ,Π.Ο. ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ,ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ

Γ κατηγορία  2ος όμιλος   13 ομάδες

Α.Σ. ΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ,ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ,ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ,ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ,ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ,ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ,ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ,ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ,ΟΜΙΛΟΣ ΚΩΦΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ,ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ,ΠΡΑΣΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ,ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ,ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ      

   Γ κατηγορία  3ος όμιλος   13 ομάδες  

 Α.Γ.Σ. ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2014,ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ο ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ,ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ,ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ,ΔΟΞΑ ΛΑΚΚΙΑΣ,ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ,ΚΑΝΑΡΗΣ,ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ,ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ,ΝΙΚΗ ΚΕΡΑΣΙΑΣ,ΦΛΟΓΑ ΑΝΑΛΗΨΗΣ,ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ

 Γ κατηγορία  4ος όμιλος   12 ομάδες  

ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ,ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ,ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ,ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ,ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ,ΛΕΥΚΟΧΩΡΙΑΚΟΣ,ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΥΜΦΟΠΕΤΡΑΣ,ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ,ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ,ΠΡΟΟΔΟΣ ΑΔΑΜ,ΦΛΟΓΑ ΚΟΚΚΑΛΟΥΣ,ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ


ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
« PREV
NEXT »