January 05, 2014

Εθνικός Φιλιππιάδος-Καμπανιακός(Live)3-0

Παρακολουθήστε  λεπτό προς λεπτό το παιχνίδι του Εθνικού Φιλιππιάδος -Καμπανιακός.Ζωντανή ενημέρωση  για την εξέλιξη του αγώνα.
Έναρξη  15:00
Άφιξη Αποστολής Καμπανιακού. 13:45
Έναρξη του παιχνιδιού
4 κόρνερ για τους γηπεδούχους χωρίς αποτέλεσμα
5' 0_0
10'  άνοιξε σκορ 1-0 για τους γηπεδούχους τραγική  έξοδο του Παππά.Σκόρερ Παναγιωτόπουλος.
15' κίτρινη στον Γκολτση
20' καλύτερος ο Εθνικός
26' επικίνδυνΟ φάουλ  για τον Εθνικό στην εξέλιξή 2-0 με τον Γεωργίου.
Στο 30' ευκαιρία για τον Καμπανιακο με τον Ραγκαβινα
35' πιο επικίνδυνοι οι γηπεδούχοι
40' 2_0 (σουτ Γεωργίου)
42' κίτρινη. στον Παπάζη
44' νέο λάθος 3-0 με τον Κολιάκη
46' λήξη ημιχρόνου 3-0
Η χειρότερη εμφάνιση του Καμπανιακού.
Με την έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου αλλαγές για τον Καμπανιακο Τρικαλινος και ΓεΡοπουλος στης θέσης Υψηλού και Γκολτση.
50'  3-0
65' καλύτεροι οι γηπεδούχοι 3-0
68' κόκκινη για τον Εθνικό (Θεοδώρου)
75' παιχνίδι κέντρου 3-0
80' κόκκινη στον Τρικαλινο
85' 3-0
Τελικο. 3-0
Παίζοντας το χειρότερο του παιχνίδι ο Καμπανιακος δεν θα μπορούσε να έχει απαιτήσεις από το σημερινό παιχνίδι, και δίκαια έχασε με το βαρύ 3-0.
Να σημειώσουμε ότι ακυρώθηκε κανονικό γκολ του Ραγκαβ.ινα για τον Καμπανιακό όταν το σκορ ήταν 3-0.
Και δεν δώθηκε πέναλτι υπερ των γηπεδούχων.οι οποίοι είχαν και κεφαλιά στο δοκάρι του Παππά.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ (Γιώργος Γιάννος): Μπαντής, Μούτας, Θεοδώρου, Σιαπέρας, Παπαβασιλείου, Δάρδας (39΄λ.τρ.Γατσέλος), Κολιάκης, Σαπανίδης (72΄Μπάκας), Παναγιωτόπουλος, Γεωργίου, Γιαννούλης (61΄Τσακανίκας).
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ (Γιάννης Πετράκης): Παππάς, Παπαζής, Γκόλτσης (46΄Γερόπουλος), Χατζόπουλος, Γαβανάς, Κουντουράς, Προβατίδης, Λαγκόνας (61΄Τσαπαλιός), Χρήστου, Ρακαβίνας, Υψηλός (46΄Τρικαλινός).