January 18, 2014

Ελπίδες Χαλάστρας-Αστραπή Δενδροποτάμου 3-1(vid)

Τρεις πολύτιμους βαθμούς για την ομάδα των Ελπίδων Χαλάστρας από την ευρεία νίκη τους με αντίπαλο την Αστραπή Δενδροποτάμου.
Δεν θα αναφερθούμε (πάγια τακτική του kampania sports) στα κωμικοτραγικά που συνέβησαν στον αγωνιστικό χώρο άλλοι είναι οι υπεύθυνοι να τα δουν και να πάρουν μέτρα.
Στο πρώτο ημίχρονο πέρα από το γκολ των Ελπίδων με εκτέλεση πέναλτι (Γιώργος Καντζούρας) δεν έχουμε να αναφέρουμε κάτι διότι οι δυο ομάδες συναγωνιζόταν για το πια θα κάνει τα περισσότερα λάθη.
Στο δεύτερο ημίχρονο οι Ελπίδες χωρίς να ειναι πολύ καλύτερες πέτυχαν άλλα δυο γκολ με τον Γ.Καντζόυρα και πήραν σημαντική βαθμολογική νίκη. Η Αστραπή Δενδροποτάμου προς το τέλος του αγώνα πέτυχε γκολ μειώνοντας σε 3-1.
Καταστρατήγηση των κανονισμών ποδοσφαίρου από τον διαιτητή της συνάντησης.