header-ad

Κοζάνη-Καμπανιακός κύπελλο γ΄εθνικής Live

Παρακολουθήστε το παιχνίδι της Κοζάνης με τον Καμπανιακό λεπτό προς λεπτό μέσα από το kampania sports.
Κοζάνη-Καμπανιακός. 13:35. Άφιξης του Καμπανιακου,
έναρξη του παιχνιδιού,
5'  0-0
10'  0-0
15' Κάλφας 1-0
20' καλύτερη η Κοζάνη 1-0
30' 1-0
35'  Πολύ καλύτερη η Κοζάνη 1-0
Ημίχρονο 1-0
50'  1-0
55' ισαξιες 1-0
60' 1-0
65' καλύτερη κυκλοφορία ο Καμπανιακος
70' παιχνίδι κέντρου
80' κλασική ευκαιρία με τον Τζικοπουλο για την Κοζάνη
85' 1-0
90' 1-0
Τελικο 1-0
Η ομάδα της Κοζάνης ξεκίνησε πολύ δυνατά το παιχνίδι και μόλις στο πρώτο λεπτό χάνει κλασική ευκαιρία να ανοίξει  το σκορ.Στο 5΄ τραυματισμός για τον Χρήστου του Καμπανιακού και αναγκαστική αλλαγή.Από εκτέλεση κόρνερ προήλθε το μοναδικό γκολ της συνάντησης με ωραία κεφαλιά ο Κάλφας νίκησε στον αέρα τον Ραγκαβίνα και έκανε το 1-0.Τραυματισμός του Παπαγαθονίκου και αναγκαστική αλλαγή για τον Καμπανιακό. Καλύτερη η Κοζάνη ελέγχει το παιχνίδι ενώ έχουμε και τρίτη αναγκαστική αλλαγή για τον Καμπανιακό σε τραυματισμό του Ραγκαβίνα.Η Κοζάνη κυριαρχεί στο παιχνίδι χωρίς να δημιουργεί επικίνδυνες καταστάσεις στην εστία του Παππά.
Τέλος πρώτου ημιχρόνου αποτέλεσμα 1-0.
Με την έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου οι δυο ομάδες προσπαθούν να κερδίσουν τον χώρου του κέντρου.Μετά το 60΄ ο Καμπανιακός αρχίζει να κυκλοφορεί καλύτερα την μπάλα χωρίς την μεγάλη ευκαιρία.Στο 82΄μεγάλη ευκαιρία για τους γηπεδούχους από δυο μέτρα κεφαλιά άουτ.
Τέλος του παιχνιδιού η ομάδα της Κοζάνης στην επόμενη φάση θα αντιμετωπίσει την ΑΕΛ.

Κοζάνη-Καμπανιακός 1-0(κύπελλο) από kampaniasports