November 10, 2013

Κοζάνη-Καμπανιακός 1-3(vid)

Έκανε το λάθος να προηγηθεί η γηπεδούχος ομάδα .Οι ομάδες είχαν από ένα ημίχρονο  η Κοζάνη κατάφερε
να προηγηθεί με 1-0  αλλά δεν έφτασε αυτό καθώς  με την έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου ο Καμπανιακός θυμήθηκε τον καλό του εαυτό και παίζοντας ποδόσφαιρο αξιώσεων  έκανε την μεγάλη ανατροπή. Η αρχή έγινε στο  51΄ σκόρερ ο Χρήστου και 1-1.
Στο 61΄ και πάλι με τον Χρήστου ο Καμπανιακός βάζει της βάσεις για το τρίποντο  1-2.
Στο επόμενο δεκάλεπτο ο Χρήστου ξαναχτυπά και κάνει το τελικό 1-3.
Σπουδαίο διπλό για την Καμπανιακό με αντίπαλο την ομάδα της Κοζάνης που στα τελευταία λεπτά έκανε την υπέρτατη προσπάθεια για καλύτερο αποτέλεσμα αλλά το 1-3 έγινε τελικό΄.
Την Κυριακή 17 του μήνα οι σημερινοί αντίπαλοι θα ξανασυναντηθούν αλλά αυτή την φορά για τον θεσμό του κυπέλλου της Γ Εθνικής.