ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
latest

728x90

header-ad

468x60

Όμιλοι Γ Εθνικής

Αρχίζει να παίρνει σάρκα και οστά η νέα γ΄εθνική. Έγινε η κλήρωση  και του πρωταθλήματος και του κυπέλλου και τώρα αρχίζουν τα δύσκολα.Οχι Οχι δεν θα πούμε κακίες εξάλλου στην Ελλάδα τι γίνετε με προγραμματισμό,υπευθυνότητα,όλα πάνε
κατά ..............(βάλε εσύ την λέξη που θες.Θα αναφέρω μόνο κάτι πες ότι αρχίζει το πρωτάθλημα και κάποια ομάδα δεν  ξεκινάει καλά  έχει 3-4 ήττες εσείς τι πιστεύετε ότι θα συνεχίσει  να ταξιδεύει από την μια άκρη έως την άλλη της Ελλάδος. Ετοιμάζουμε μεγάλο ρεπορτάζ για την Γ΄Εθνική.Σύντομα θα τα πούμε.

1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΕΒΡΟΣ: Εβρος Σουφλίου
ΘΡΑΚΗ: ΠΑΟ Κόσµιου
ΚΑΒΑΛΑ: Αρης Ακροποτάµου, Ορφέας Ελευθερούπολης, Βυζάντιο Κοκκινοχώµατος, Νέστος Χρυσούπολης
ΔΡΑΜΑ: Δόξα Πετρούσας
ΣΕΡΡΕΣ: Πανσερραϊκός, Εθνικός Σιδηροκάστρου
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ: Διγενής Λακκώµατος, ΠΟ Μουδανίων
ΚΙΛΚΙΣ: Εθνικός Αγιονερίου, Κιλκισιακός
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ: Μακεδονικός, Αγροτικός Αστέρας, Ηρακλής Αμπελοκήπων
2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΑΣΤΟΡΙΑ: Καστοριά, Κάστορας
ΚΟΖΑΝΗ: Κοζάνη
ΠΡΕΒΕΖΑ/ΛΕΥΚΑΔΑ: Κεραυνός Θεσπρωτικού, Εθνικός Φιλιππιάδας, Τηλυκράτης Λευκάδας, Πρέβεζα
ΚΕΡΚΥΡΑ: Ολυµπος Κέρκυρας
ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ: Θεσπρωτός
ΗΠΕΙΡΣ: Δόξα Κρανούλας
ΓΡΕΒΕΝΑ: Πυρσός Γρεβενών
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ: Καµπανιακός, Οδυσσέας Κορδελιού, Δόξα Πενταλόφου
ΛΑΡΙΣΑ: Λάρισα, Οικονόµος Τσαριτσάνης
 1η αγωνιστική  22/9/2013
1ος Ομιλος 
ΠΑΟ Κοσμίου – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Αγροτικός Αστέρας – Κιλκισιακός
Διγενής Λακκώματος – Εθνικός Σιδηροκάστρου
Πανσερραϊκός – Νέστος Χρυσούπολης
Αρης Ακροποτάμου – Μακεδονικός
Εβρος Σουφλίου – Μουδανιά
Εθνικός Αγιονερίου – Δόξα Πετρούσας
Ορφέας Ελευθερούπολης – Ηρακλής Αμπελοκήπων
2ος Ομιλος 
Πυρσός Γρεβενών – Καστοριά
Τηλυκράτης – Δόξα Κρανούλας
Όλυμπος Κέρκυρας – Οδυσσέας Κορδελιού
Καμπανιακός – Κεραυνός Θεσπρωτικού
Εθνικός Φιλιππιάδας – Δόξα Πενταλόφου
ΑΕΛ – Πρέβεζα
Θεσπρωτός – Κοζάνη
Κάστορας – Οικονόμος Τσαριτσάνης

το πρόγραμμα του Κυπέλλου Γ' Εθνικής για τον 2ο όμιλο.
Αναλυτικά το πρόγραμμα:
1η αγωνιστική
1 Κάστορας-Καμπανιακός
2 Ολυμπος Κέρκυρας-Οδυσσέας Κορδελιού
3 Εθνικός Φιλιππιάδας-Πυρσός Γρεβενών
4 Θεσπρωτός-ΑΕΛ
5 Καστοριά-Δόξα Κρανούλας
6 Πρέβεζα-Οικονόμος Τσαριτσάνης
7 Τηλυκράτης-Δόξα Πενταλόφου
8 Κοζάνη-Κεραυνός Θεσπρωτικού
2η αγωνιστική
9 Νικητής 2 – Νικητής 8
10 Νικητής 3 – Νικητής 6
11 Νικητής 1 – Νικητής 5
12 Νικητής 7 – Νικητής 4
3η αγωνιστική
13 Νικητής 9 – Νικητής 11
14 Νικητής 10 – Νικητής 12
4η αγωνιστική
22 Νικητής 14 – Νικητής 13
Στη συνέχεια η ομάδα που θα προκύψει από τον 2ο όμιλο, με κωδικό 22, θα παίξει στα προημιτελικά.
« PREV
NEXT »

Facebook Comments APPID