header-ad

Ολυμπιακός Κυμίνων-Παύλος Μελάς 2-2

Συναρπαστικό παιχνίδι στα Κύμινα,ο Ολυμπιακός ακόμη χάνει ευκαιρίες και τελικά ενα παιχνίδι που μπορούσε να το καθαρίσει με 3-4 γκολ τελικά δέχθηκε την ισοφάριση στο τελευταίο λεπτό του παιχνιδιού. Ύστερα από
ολέθριο λάθος του τερματοφύλακα των γηπεδούχων ο Παύλος Μελάς κόντρα στην ροή του αγώνα προηγήθηκε με  0-1.Μέχρι την λήξη του ημιχρόνου ο Ολυμπιακός κατάφερε να γυρίσει το ματς και να πάει στο ημίχρονο με σκορ 2-1.Κλασσικές ευκαιρίες και στο δεύτερο ημίχρονο για τους γηπεδούχους αλλά το αποτέλεσμα παρέμεινε 2-1 έως το τελευταίο λεπτό της συνάντησης όπου οι φιλοξενούμενοι με αντεπίθεση  κλέβουν τον βαθμό της ισοπαλίας.
Ολυμπιακός Κυμίνων: Καλύτερη ομάδα μέσα στον αγωνιστικό χώρο,αδυναμία στο να τελειώσουν της φάσεις οι επιθετικοί του.
Παύλος Μελάς: Συγκροτημένη ομάδα πάλεψε μέχρι το τελευταίο λεπτό και δικαιώθηκε,είχε και την τύχη με το μέρος της.