ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
latest

728x90

header-ad

468x60

Οι όμιλοι της επσμ 2013-2014

Συγκροτήθηκαν οι όμιλοι της επσμ για την αγωνιστική περίοδο 2013-2014.





                                                     

   Α  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2013 -2014  ΣΥΝΟΛΟ: 55 ΟΜΑΔΕΣ



Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  1ος ΟΜΙΛΟΣ - 14 ΟΜΑΔΕΣ                
                                                                             

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

                            
  Α  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   2ος ΟΜΙΛΟΣ - 14 ΟΜΑΔΕΣ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ
ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΙΩΝΙΚΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΕΛΙΤΕΑΣ
Ν. ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ


Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   3ος ΟΜΙΛΟΣ - 14 ΟΜΑΔΕΣ

ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟ
ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ



Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   4ος ΟΜΙΛΟΣ - 13 ΟΜΑΔΕΣ

ΑΕ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΡΕΤΗΣ
ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟ
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν. ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ


Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2013 - 2014  ΣΥΝΟΛΟ: 70 ΟΜΑΔΕΣ

Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  1ος ΟΜΙΛΟΣ - 12 ΟΜΑΔΕΣ


ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΡΑΧΙΑΣ
ΡΟΥΒΙΚΩΝΑΣ

Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   2ος ΟΜΙΛΟΣ - 11 ΟΜΑΔΕΣ

ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΛΛΗΝΩΝ
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ


Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  3ος ΟΜΙΛΟΣ - 12 ΟΜΑΔΕΣ


ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2005
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ.
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ


Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   4ος ΟΜΙΛΟΣ - 12 ΟΜΑΔΕΣ

ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π. ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΑΙΟΛΟΣ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   5ος ΟΜΙΛΟΣ - 11 ΟΜΑΔΕΣ

ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΝΚΗ ΚΕΡΑΣΙΑΣ
ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΠΕΡΑ
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ

Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ    6ος ΟΜΙΛΟΣ - 12 ΟΜΑΔΕΣ


ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΕ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
ΑΣ ΑΡΕΘΟΥΣΑ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΠΡΟΟΔΟΣ ΑΔΑΜ
ΤΡΙΤΩΝ ΒΟΛΒΗΣ
ΦΛΟΓΑ ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΩΝ



Γ  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  ΣΥΝΟΛΟ 44 ΟΜΑΔΕΣ

Γ  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   1ος ΟΜΙΛΟΣ - 11 ΟΜΑΔΕΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ Ζ. ΖΑΧΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΣΤΑΝΑ
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΥΟΣΜΟΣ 2006
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ‘95
ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ


Γ  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   2ος ΟΜΙΛΟΣ - 11 ΟΜΑΔΕΣ

ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ο ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ
ΠΗΓΑΣΟΣ
ΠΡΑΣΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ

Γ  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   3ος ΟΜΙΛΟΣ - 11 ΟΜΑΔΕΣ


ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΓΣ ΦΟΙΝΙΚΑ
ΔΟΞΑ ΛΑΚΚΙΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
ΚΑΝΑΡΗΣ
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΦΛΟΓΑ ΑΝΑΛΗΨΗΣ
ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ


Γ  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   4ος ΟΜΙΛΟΣ - 11 ΟΜΑΔΕΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΙΚΟΜΗΔΙΝΟΥ
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΥΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΚΑΛΑΜΩΤΟΥ
ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
ΦΛΟΓΑ ΚΟΚΚΑΛΟΥΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ

« PREV
NEXT »

Facebook Comments APPID