May 22, 2013

Ομόνοια Σίνδου-Ηρακλής Αμμουδιάς 1-3(vid)

kampaniasportsΤο ενδιαφέρον ήταν μονόπλευρο στο σημερινό παιχνίδι αφού μόνο οι φιλοξενούμενοι είχαν ενδιαφέρον για τους τρεις βαθμούς.
Ο Ηρακλής Αμμουδιάς καλύτερος στο μεγαλύτερο διάστημα του παιχνιδιού πήρε τους βαθμούς τις νίκης πετυχαίνοντας μια μεγάλη νίκη επί τις Ομόνοιας Σίνδου με 1-3.
Στο πρώτο ημίχρονο δεν είδαμε ποδόσφαιρο αντάξιο των δυο ομάδων  θα κρατήσουμε μόνο το γκολ των γηπεδούχων που πέτυχε ο Ανέστης Παναγιώτη.1-0 σκορ ημιχρόνου.
Το δεύτερο ημίχρονο ανήκει στους φιλοξενούμενους, που από τα πρώτα λεπτά του δευτέρου ημιχρόνου ανέβασαν την απόδοσή τους και δίκαια πέτυχαν τρία γκολ 2 ο Κορφαρίδας και Δημητρώφ  και πήραν μεγάλη νίκη.
Η Ομόνοια στα τελευταία παιχνίδια χαλάει ότι με κόπο έχτισε ολόκληρη την σαιζόν.Ο Ηρακλής έμεινε ζωντανός στο κυνήγι για μια θέση στην Γ΄Εθνική.