Θεσσαλονίκη-Ελπίδες Χαλάστρας 0-2 (διακοπή του αγώνα) ~ KAMPANIASPORTS.GR-Ψηφιακή εφημερίδα Δήμου Δέλτα

Βάλτε εδώ την διαφήμισή σας

2 Μαρ 2013

Θεσσαλονίκη-Ελπίδες Χαλάστρας 0-2 (διακοπή του αγώνα)

Εικόνες ντροπής για το ερασιτεχνικό ποδόσφαιρο σήμερα στο γήπεδο Ελπίδας στον Εύοσμο.Θα πούμε μόνο αυτό καθώς πάγια αρχή για το kampania sports είναι να μην προβάλει εικόνες που
αμαυρώνουν το ερασιτεχνικό ποδόσφαιρο. Στο αγωνιστικό μέρος του παιχνιδιού τώρα το ματς ξεκίνησε με τις Ελπίδες να έχουν την πρωτοβουλία του παιχνιδιού χωρίς ωστόσο να δημιουργήσουν επικίνδυνες φάσεις μπροστά στην εστία των γηπεδούχων .Σε εκτέλεση φάουλ του Λαγκώνα απέκρουσε δύσκολα ο γκολκίπερ των γηπεδούχων.Το πρώτο γκολ έπιασε στον ύπνο την άμυνα τις τοπικής ομάδος (αλλά και εμάς)καθώς εκτελέστηκε γρήγορα ο Π.Μαντζιούνης βρέθηκε σε πλεονεκτική θέση πλάσαρε εύστοχα και έκανε το 0-1.Αυτό ήταν το σκορ ημιχρόνου. Με την έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου η γηπεδούχος ομάδα έχει δοκάρι και στην συνέχεια τις φάσης οι Ελπίδες κάνουν το 0-2 με τον Νταλιγκάρο. Και από εκεί και μετά είχαμε σκηνές που δεν θα σχολιάσουμε και ανάγκασαν τον διαιτητή του παιχνιδιού να διακόψει οριστικά το παιχνίδι. Περισσότερα θα πούμε στην εκπομπή τις Δευτέρας στο Radio Digital στις 20:00 Κορυφαίος του παιχνιδιού:Ο Γιώργος Λαγκώνας. Σχόλιο του kampania sports:Κρίμα ........... Δείτε τις καλύτερες στιγμές του παιχνιδιού
Θεσσαλονίκη-Ελπίδες Χαλάστρας 0-2 από kampaniasports