Εθνικός Μαλγάρων Καμπανιακός 0 - 3 (φιλικό) ~ KAMPANIASPORTS.GR-Ψηφιακή εφημερίδα Δήμου Δέλτα

Βάλτε εδώ την διαφήμισή σας

9 Σεπ 2012

Εθνικός Μαλγάρων Καμπανιακός 0 - 3 (φιλικό)

title=

Ενδιαφέρων παιχνίδι στα Μάλγαρα μεταξύ του νεοφώτιστου στην δ'εθνική τοπικού Εθνικού και του Καμπανιακού που έληξε με νίκη των φιλοξενούμενων
με σκορ 3 - 0.Έγινε ένα πάρα πολύ ενδιαφέρων παιχνίδι οπού οι προπονητές έβγαλαν κάποια χρήσιμα συμπεράσματα.
Στο πρώτο ημίχρονο η ομάδα τις Χαλάστρας έδειξε μερικά απο τα πολύ καλά στοιχεία που έχει σαν ομάδα αφού ήταν η πρώτη φορά που ο προπονητής Κος Γ.Ζαπρόπουλος χρησιμοποίησε αρκετούς ποδοσφαιριστές από το βασικό σχήμα τις ομάδος. Η απόδοση τις ομάδος του Καμπανιακού ηταν σε γενικές γραμμές πολύ ενθαρρυντική.Από την πλευρά των γηπεδούχων θα πρέπει να κρατήσουμε την εμφάνιση του δευτέρου ημιχρόνου αφού σ αυτό το διάστημα ξεδίπλωσε το ταλέντο που σίγουρα έχει.Δοκάρι ειχε ο Εθνικός στο δεύτερο ημίχρονο